24 szep 23, 18:13:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 69863 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #195 Dátum: 09 aug 26, 08:59:07 »

Ezt én is tudom, de sajnos nálunk mindíg így megy az átváltás ami USA-ban 300 usd az Europában 300 Euro.
Ez piacgazdaság USA-Canada-Középamerika kb félmilliárdos piac, míg Eur gyakorlatilag UK-Németo-Francia és Olaszorszából áll ez még nagyon 200 millió sincs.
A többi oszágot nem igazán tekintik felvevő piacnak...

Csak egy pl

http://www.amazon.de/Xbox-Konsole-inkl-Festplatte-HDMI-Anschluss/dp/B001DT02JG/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=videogames&qid=1251273720&sr=8-3

És

http://www.amazon.com/Xbox-360-Pro-60GB-Console/dp/B001BZ3PY6/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=videogames&qid=1251273783&sr=8-3

Még Eurban drágább is... lool
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 26, 09:05:24 írta kornel » Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #196 Dátum: 09 aug 26, 14:07:48 »

hát jah, csak gáz hogy az euró és a dollár között van 80 FT különbség  Szomorú
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #197 Dátum: 09 aug 26, 15:33:35 »

őőő láttam torrent oldalakon hogy vannak fent ps3 -s játékok. ps3 -ra chippelési lehetőséget terveznek v mi? :/

Itt egy cikk róla, hogy már sikerült feltörni. A tanulság, hogy nem éri meg. Mosolyog
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #198 Dátum: 09 aug 27, 06:16:11 »

Hát igen...
Ha figyelsz a cikkre akkor látod benne a lényeget, miért is került börtönbe a gyerek, mivel másoknak csinálta PÉNZÉRT...
Na itt a gond... Ha megveszed a géped és mondjuk megcsippeled szép magyar szóval magadnak, hogy tudjál játszani az eredeti játékaidról készített back uppal az a te dolgod. Senki sem fog érte börtönbe csukni, de ha ezt interneten hírdeted és ebből jövedelmet szerzel, hogy másoknak csinálod az más tészta.
Na egyébként PS3 modolás még mindíg nincs megoldva....
Naplózva
JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #199 Dátum: 09 szep 04, 18:33:00 »

Az én véleményem a Wii-vel kapcsolatban nem túl jó.Összesen egyszer játszottam vele és a grafikája messze elmarad a másik kettőjétől.
A PS3 azért nyerte el a tetszésemet a másik kettővel szemben,mert nagyon szép szinte gyönyörű grafikája van,és sokkal több jó játék is jön rá ki,mint a többire! bow bow bow bow bow 
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #200 Dátum: 09 szep 06, 20:24:21 »

Jancsi....melyik az a sokkal több jó játék ps3-mon....
Szerintem 3 igazán jó jatek van rá ami nincs 360-ra JELENLEG Killzone 2, MGS4 és Uncharted...
(Nekem van mind a kettő 360-és PS3 is)
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 08, 06:23:24 írta kornel » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #201 Dátum: 09 szep 07, 14:36:00 »

kornel nem csak az a 3 jó játék van ps3 -ra ami neked teccik... pl nuns, gta 4, dmc4 ezek is nagyon jók ps3 -ra
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #202 Dátum: 09 szep 07, 16:25:12 »

Igen de ezek ugyan úgy vannak xboxra is... és nefelejtsük el a csak boxos címeket, mint a fable  sorozat a gow sorozat..
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #203 Dátum: 09 szep 07, 20:44:30 »

Halo 3, Halo 3 ODST Nevet. Lost Odussey, Dead or Alive.
Ez egy nagyon fasza trailer, és hallgassátok milyen nyelven beszélnek benne xD...
http://www.youtube.com/watch?v=ub5eE7gk6Qg&feature=channel_page
Naplózva

aimbot
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


WWW
« Válasz #204 Dátum: 09 okt 20, 22:29:11 »

nah akkor mondom az én elképzelésem...

Wii: hulladék, ronda grafikával, esetleg a játékélmény az uj generációs joyyal még elviselhető...

Ps3: szép grafika, profi joyya van, de mindezt tükrözi az ára...

Xbox360: szép grafika, profi joy, rengeteg játék, ami nem is olyan drága, mint a ps3 játékok... lehet flashelni is, ráadásul nincs is olyan magas ára!

Tehát én a boxra szavazok... live-on tökéletes tolni a halo 3-at, left3dead-et, és még jobb, ha van xfps30-ad Mosolyog
Naplózva

Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #205 Dátum: 09 okt 24, 23:57:50 »

Régen én is Ps mániás voltam ( én is szidtam az Xbox-ot mint bármeik más ember nagy harcokban voltam oszt társammal h meik a jobb ) deh ez egy 1 éve megváltozott minden, beruháztam egy XBox-ra és azóta mindenféle  sz*r stb kifejezést visszaszívok  Nevet  baromi jóó grafika jó játékok és amit eddig csak PS re csináltak mostmár újabb játékok már Xbox-ra is elérhetővé váltak ( lásd Tekken 6 csak PS re voltak ikszdé ) szóval  100%-osan az Xbox-ra    jah és azóta már oszt társammal együtt beszéljük meg h ez meg ez a játék mien jóóó  ikszdé
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #206 Dátum: 09 okt 28, 21:17:12 »

Jövő hónapba valszeg nekem is meglesz a box, ha máskor nem is akkor majd Decemberben ^^
Szerintetek csinálja livot majd?
Valszeg feltört lesz a gép... nemtudom, hogy megéri e a bann, vagy nem ^^"
Naplózva

Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #207 Dátum: 09 okt 28, 21:56:38 »

asszem van olyan h kapcsolós én nemtom oszt társam mondta h neki olyan lesz h kapcsolgatós h lehessen állítani h most feltört legyen vagy ne  h vigye a másoltat és ne vigye szóval valami ilyesmi
nem tudom pontosan nem magyarázta el h ha nem jól tudom vagy máshogy van ne kövezzetek meg Nevet   
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #208 Dátum: 09 okt 29, 08:29:10 »

Ismételten látom, hogy senki sem ért hozzzá...
olyan nincs, hogy kapcsolgatós....a régi xboxhoz volt, amiben monjuk infectus, vagy xecuter3 modchip volt...
a 360-hoz vagy feltöröd vagy nem megoldás létezik (lehet kapcsolgatni, ha monjuk van 2 drivod hozzá egy eredeti firmware-vel, egy pedi ixtrem-mel, akkor át tudod kötni oszt ennyi)
Live ixtrreme firmware (1.60 az aktuális) + stealth patchelt játékok biztonságosak (ha nem jó a stealth akkor az ixtreme el sem indítja a másolt játékot) nyugodtan lehetsz online vele, nem lesz ban..

Megéri e számoly: egy jatek 400 ft-ba kerül ami ugye 1 db dvd 9 lemez ára. 6 jatekon behoztad a box árát (számoljunk mondjuk 8000 ft/db-al eredetiben, de az már  igen jó ár)

Most jelenik meg az ún wave 4 iso-szerkezet, amit jelenleg még nem kezel az ixtreme firmware, szerintem várj vele amíg kijön az új belőle 1.61-62 vagy valami ilyesmi.

Naplózva
Axel-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293

Keyblade master


« Válasz #209 Dátum: 09 okt 29, 18:52:08 »

Live ixtrreme firmware (1.60 az aktuális) + stealth patchelt játékok biztonságosak (ha nem jó a stealth akkor az ixtreme el sem indítja a másolt játékot) nyugodtan lehetsz online vele, nem lesz ban..


Ezt én is megerősíthetem. Ugyan így játszom már több mint fél éve live-on és semmi gondom nincs. Nevet

Szerk: Lenne egy kérdésem.: Ha wave3 patch-et használok egy wave4 játékon azt is kiszúraja  az MS? Csak mert gondolom tudják, hogy milyen wave-el adják ki a játékokat... :S
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 29, 19:25:18 írta Axel-sama » Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
"...SouthSide nigga..."
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!