24 szep 24, 00:09:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 69946 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #105 Dátum: 08 nov 25, 17:42:04 »

Meg van rá eléggé jó Bleach game is, meg a rayman raving rabbids több emberrel  Nevet. De majd csak akkor veszek ha majd 10-20 ezer Ft-ért dobják nekem oda Nevet
Naplózva
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #106 Dátum: 08 dec 01, 00:06:46 »

Nekem mondhárom van....
Nem alternatívaként kell tekinteni a gépekre, hanem mint szórakoztató ezközökre és felesleges összehasonlítani őket.

- 360 kb ugyan az a grafik mint Ps3-mon és sok olcsó játék lehet rá ugye írni
- Ps3 Minimális egyedi cím múltik általában jobbak 360-on (könnyebb programozni) és 80k egy blu ray/univerzális media lejátszóért nem sok.
- Wii egyedi játékélmény....
- PC öntöd bele a pénzt, hogy kapj egy nagy semmit, az új jatekok egy fingnyivel sem néznek ki jobban rajta mint konzolon
Csúcs kat pc + monitor + hang + joy + egér bill (valami normális) simán 300k ebből megveszed 360+107centis plazma és szórakozol nem szívsz a gány krekkek, meg a 1,5 giga patch kell hozzá, hogy fusson játékokkal....
Na mindegy ez az én véleményem....



Mind  mást nyújt.



Hát ha te 300k-ból egy nagy semmi PC-t raksz össze azt megnézném. Én 140k-ból dobtam össze egy eléggé felsőkategóriás gépet.
Nem a TES_O-ban vagy más üzletekben kell megvenni egy 300k-ós PC-t vagy laptopot, hanem külön megveszed az alkatrészeket és összerakod magadnak.
A gány crack-ről meg csak annyit, hogy elvileg eredeti játékokat kéne venni. És ez sztem spórolással és türelemmel simán elérhető.
Azt meg ne mondja nekem senki, hogy egy 107centis LCD/plazma TV + egy 360 vagy PS3 többet nyújt mint egy high-tech PC.
Ez tudom, hogy marhaság mert egyik haveromnak van 360-a nekem meg PS3-am.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #107 Dátum: 08 dec 01, 08:37:36 »

Komám nem figyelted mit írtam a pc mellé 300k ja. 140-180 közt van gép (ha igazán csúcs kat akkor inkább 180k és akkor nem is annyira felső kategóriás (amd, ati 4850, nem  márkás ház, stb és nem TESÓ árak hanem pro hardver... na mindegy)
Valahogy így néz ki egy felső kat gép szerintem

Alaplap LGA-775 ASUS P5Q-E 3 év gar: 35.990,-
CPU Intel Core2 Q9300 OEM 3 év gar: 39.990,-
CPU cooler etwa 6K
2X DDR2 RAM 2 GB/800 Kingmax 3 év gar: 6500,-/db (13K)
Tápegység Chieftec 550W GPS-550AA 12cm fan, PFC 3 év garancia: 16.500,-
 Ház táp nélkül Cooler Master RC-534 fekete: 12.990,-
DVD író: Pioneer 216D SATA fekete 20/8/48/16x 1 év gar: 5990,-
- VGA Sapphire Radeon HD 4870 512 DDR5 2 év gar: 59.990,-
HDD WD 500/SATA2/16M (WD5000AAKS) 3 év gar: 15.990,-
- TFT Samsung 22" T220 3 év gar: 59.990,-
- Billentyűzet+Egér Logitech Cordless LX710 Wireless: 16.500,-
- Hangszóró Logitech 2.1 X-240 2 év gar: 10.500,-
  Lehet valamit kihagytam.... na mindegy...
- 293250 FT (a 140-től kicsit több nem) - és nem szálltam el a komponensekkel, bill egér még mehetett volna a duplájáért is vagy hagnszóróval határ a csillagos ég (Bosse pl etwa 90k-ért) - hamár csúcs kategóriáról beszélünk
 
Ezen kár vitatkozni, ÉN nem szeretek PC-én játszani és pont... PC-ét csupán használni szoktam...
És hidd el nekem nem többet, de mást nyújt a játék 360+LCD-n/Plazmán mint pájszeron mert nekem is van.....







« Utoljára szerkesztve: 08 dec 01, 15:17:36 írta kornel » Naplózva
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #108 Dátum: 08 dec 01, 20:38:08 »

háttudom hogy háttal nem kezdünk monadatot ikszdénekem xbox360-om van és szerintem messze túlszárnyalja a ps3-at...a wii-meg  nem mondanék róla olyan nagy véleményt mert még nem próbáltam...de az azért más stílus mint az xbox360 és a ps3... Pontosan
ezzel nem a ps3-at akarom lelőni csak ÉN szerintem az xbox360 jobban megéri pl. több játékot nyomnak rá és sokkal fejlettebb pl xbox live gold-ha veszel rá live-ot akkor az egész teljesen megváltozik és sokkal többmindent tudsz csinálni vele a net miatt...de a baj csak az hogy ha multizni akarsz akko 1 kell live 2 kell net 3 eredeti játék 4 nem szabad kicsippeltetni...
de xbox360-on legalább van achievement amivel  gyűjtheted a gamerscore-t és az LOL  Nevet mer lehet versenyezni--ps3-nál nincs ez a lehetőség... bár ez inkább csak részletkérdés  Pontosan bye bye
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #109 Dátum: 08 dec 01, 20:54:23 »

- PC öntöd bele a pénzt, hogy kapj egy nagy semmit, az új jatekok egy fingnyivel sem néznek ki jobban rajta mint konzolon
Csúcs kat pc + monitor + hang + joy + egér bill (valami normális) simán 300k ebből megveszed 360+107centis plazma és szórakozol nem szívsz a gány krekkek, meg a 1,5 giga patch kell hozzá, hogy fusson játékokkal....
Na mindegy ez az én véleményem....

Sajnos nem szeretnék, de képtelen vagyok egyetérteni. A konzol játékokra van kitenyésztve, és ha így nézzük valóban jobban megérné konzolra beruházni. Pc-re meg azért, hogy dolgozz vele nem kell költeni...

De majd csak akkor veszek ha majd 10-20 ezer Ft-ért dobják nekem oda Nevet

Ez a baj. Én is így vagyok vele.

A gány crack-ről meg csak annyit, hogy elvileg eredeti játékokat kéne venni. És ez sztem spórolással és türelemmel simán elérhető.

Most a PC-ről beszélsz? Egyébként igen, kéne venni, de senki nem vesz ha pár óra alatt leszedhető a netről. Ez alól ahogy hallom a PS3 kivétel, mert egy Bluray cd igen drága. Ezek alapján ha veszek konzolt az biztos, hogy Xbox lesz.
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #110 Dátum: 08 dec 01, 21:29:44 »

Igazad van, kornel hogy a 140-től "kicsit" több, de az a helyzet, hogy ilyen gépet manapság már 180-250k-ból összedobsz. És ez még minimum 50e-rel kevesebb mint a 300k. Arról ne is beszéljünk, hogy  a PC-n sokkal jobb az FPS-ek irányítása. XBOX360-on haverommal végigtoltuk a HALO 3-at legendary vagy milyen volt már a legerősebb fokozat ( mert a G-pont gyűjtés a mániája >.<# ). Én sz*rrá untam magam. A Gears of War jó volt, bár PC-n jobban nézett ki ( csak néhány efekttel ) és több pálya is volt a PC-s verzióba. Igaz, hogy ez asszem TPS na mindegy.
Ami egy nagy hiányosság konzol részről az, hogy nincs Crysis.
PS3-at azért vettem, hátha lesz Dragonball-os játék rá, de a TEKKEN 6 miatt már megérte. ( amikor megjelenik )
Egyébként egyikkel sincs semmi bajom, de azért a PC+PS3 a legjobb párosítás, mert minden nagynevű X360 game fél év vagy egy év múlva jön PC-re új pályákkal és szebb efektekkel. A PS3 exclusive játékok sajnos általában nem jönnek PC-re.
Mondjuk a Resident Evil 5 biztos jobb lesz PS3-on meg X360-on mint PC-n.

Holnap megjelenik a GTA4 PC-s verzió. Ha valakit érdekel. Már megyek is kifosztani egy üzletet... Ördögi
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #111 Dátum: 08 dec 02, 08:09:18 »

Uchia Nandor nem szeretnék tovább vitatkozni veled ez ügyben a hozzászólásomban láthatsz egy árlistát valós bolti árak, nem is túl drága helyről... na mindegy. Csak a gép magában 200k fölött van, és még nincs monitorod+perifériák.
Crysis könyörgöm egy cím, minden PC-s ezzel jön (játszottam én is azért messze nem olyan jó játék mint amilyennek mondják inkább egy technikai csoda), ja és lesz Crysis konzolra is.
FPS-ek irányítása, megszokás kérdése, engem baromira nem zavar a joypad, (talán 18-20 év amit a kezemben volt elég volt arra, hogy megszokjam)
Tekken 6- jön 360-ra is, hivatalosan bejelentve a Namco által
PS3 excluzive jatekok van mondjuk a ami érdekel a GT5, meg a God of War 3, ja és MGS4 ebből megvan a MGS4, (ezen is dolgozik a Konami valami 360 átiraton de kitudja) van PS3-mam is, meg még pár konzol a szekrény tetején
(Kill Zone meg Resistance is jó jatek, de nem szeretem különösebben az FPS-eket- ezekért valahogy nem adok 10K-t)

Csirgusz,
PS3 másolás, nem a 2500-3000 FT-os lemez gátolja meg az emberkéket a copyzásban megnyugtatlak (még így is 1/3-vagy kevesebb lenne a jatek ára),hanem az a tény, hogy a gép Crypt key-e nincs feltörve, nem lehet "chippet", flashet vagy más okosságot csinálni hozzá, youtubon láttam én is, hogy van aki játszik másolt gámmel, de kamu 100%. (Egy ideje benne vagyok ebben a kalózkodós világban ha valaki én tudnám, ha van rá módszer)
És abban egyet értek, hogy "munkagépre" kevesebbet kell költeni, én is így használom tavaj vettem egy komolyat, de mivel nem játszottam rajta leépítettem....

Naruto Kun 14
Én egy éve liveozok flashelt géppel semmi gond nincs vele. (ixtreme firmware + stealth patch és mehet a móka)
Naplózva
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #112 Dátum: 08 dec 02, 15:23:01 »

Nem is viatkoztunk kornel. Nevet Amúgy meg ha a monitort beleszámolom + a hangfalt/hangfalat ( nem tudom hogyan kell leírni  Neeem) meg ilyen "apróságokat" akkor tényleg kijön a 300k.
Tudom, hogy jön X360-ra a TEKKEN 6, de a színek és a BOX-os style nekem nem jönnek be. Lehánylak
Az egyetlen dolog amiért kéne egy XBOX az nem más mint a Tom Clancy's Endwar c. játék. A hangvezérlés nagyon komoly benne. Meg amúgy az egész játék. Pontosan
Naplózva
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #113 Dátum: 08 dec 02, 18:32:35 »

kornél azt mondod hogy flashelt box+nem eredeti játék+live+net működik rendesen kérdőjel
ixtreme firmware + stealth patch - ezeket nehéz megcsinálni rá kérdőjel  Gondolkozik
előre is köszi a választ
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #114 Dátum: 08 dec 02, 19:14:11 »

Uchia Nandor
Naja ezek az apróságok... mondjuk monitor nélkül elég nehéz pczni.....hang se árt hozzá...egér is kell, meg billentyű, szerintem része egy pc-nek.
Endwar még nincs tudtommal. Most a Prince of Persia a legújabb jatek rá ami érhet is valamit.
Nemtom 360 VS PS3 HDMI-n olyan egetverő képminőség beli különbség nincs, bár az tény hogy a Sony videóáramkörök tervezése terén némi előnyben van az ATI-val szemben, PS2 VS XBOX egy kicsit nagyobb (durván nagyobb) különbséget mutatott. (Magáról a video megjelenítéséről nem pedig a 3D teljesítményről beszélek mielőtt valaki beleköt)
Naruto-Kun 14
Jaja, így van. ixtreme firmware, legtöbb helyen így csinálják már a gépeket (bár én nem tudom kik...) Stealth patch pedig minden új ison rajta van, csak egyre kell vigyázni, hogy ne lépj fel a livera a másolt gémmel mielőtt az boltban hivatalosan is megjelenik. (akkor banolhatnak) Egyébként egy Xbox_Backup_Creator_v2.6.0.260 nevű progival lehet ellenőrizni, hogy a letöltött game stealth e.
A fenn leírtak utánjárása, kipróbálása csak saját felelőségre, senki semmilyen garanciát az esetleges banolásért nem vállal. (ez azt jelenti, hogy többet nem léphetsz fel a livera, de a gép tovább működik, egyébként van erre is módszere a sánkíroknak, hogy megszereljék, de ahhoz már én nem értek. (Infectus+valami core progi kell hozzá)
Naplózva
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #115 Dátum: 08 dec 02, 19:27:45 »

Köszi hogy megemlítetted az új Prince of Persia-t már el is felejtettem, pedig az egyik kedvenc játéksorozatom. Mosolyog
Az Endwar pedig már jópár hete megjelent, de sajnos csak X360-ra.
Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #116 Dátum: 08 dec 02, 21:40:31 »

Az Endwar van PS3-ra,  Pontosan De most meg kijött Resistance 2 amire csorgatom a nyálamat  >.<# . Ám meg most kipróbáltam PS3-on a Dead Space demóját és nagyon arra hajtok hogy megveszem valamikor Nevet csak az a vicces hogy meg van PC-n de hát teljesen low grafon játszok és pl.: a lángszórot nem is használhatom mert beakad az egész  Technikai KO
Naplózva
Szebi60
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #117 Dátum: 08 dec 26, 21:17:22 »

nem igazán illik ide a kérdés de nem tudja valaki h hogy kell 360-on neten játszani mert 2 napja kaptam és nem vok nagy szakértő? Nevet:D
Naplózva
balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #118 Dátum: 08 dec 26, 22:21:33 »

heló dec.29.-én szeretnék venni x-box elitet csak valami olyan hely kéne ahonnan flashetet + a többi cucc hozzá (nem értek annyira hozzá szoval)+olcsón.aki tud ilyen helyet az segitsen.lécci. mert találtam 1 helyet csak ott nem flashelt de 70000ft szovaal olcso
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 26, 22:23:50 írta balon » Naplózva


milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #119 Dátum: 08 dec 26, 23:00:05 »

Én ps3 párti vagyok de csak azért mert az elejétöl ps-en kezdtem. A pc ugyanolyan jó csak másra azon netezni jó meg fps-t,rts-t kell játszani, konzol  autós meg verekedős játékokra igazán jó rpg-böl meg többfajta van az megoszlik. Az árakról meg annyit ha eredetit akarsz venni a ps játékok mindennél drágábbak sajnos. Ezért a sok varez bár 3-ra ha jól tudom még nem megoldott. Meg nekem a régi cimek miatt kellene ps3: resident evil5, final fantasy 13, god of war3, parasite eve 3, tekken 6.... bár ezekböl lesz multiplatformos.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!