24 szep 24, 00:18:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 69966 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
zole
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 279


« Válasz #75 Dátum: 08 nov 09, 19:19:43 »

lehet fogok kapni egy x-box 360 -at  és a premium miben különbözik az arcadetol, ami játék megy a premiumon az megy az arcadén is?
Naplózva

Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #76 Dátum: 08 nov 09, 19:29:22 »

premiumnak van többek közt merevlemeze és 1 hónap ingyen internete am xbox hívő vagyok  ps3 at minden téren veri wii vel meg ízlés kérdése hogy kinek melyik tetszik. Igaz hogy van pár nagy név ami csak ps3 as de a minőség miatt túlélem:D
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #77 Dátum: 08 nov 10, 17:28:01 »

Egy hónap ingyen live minden 360-géphez jár. Régen volt különbség csak prémiumhoz fél év még core hoz 3hónapot adtak.
Naplózva
zole
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 279


« Válasz #78 Dátum: 08 nov 10, 17:36:05 »

de játékokat ugyan azokat játsza le?
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #79 Dátum: 08 nov 10, 17:51:59 »

Ja, bár vinyó nem árt, vannak gámák amik jobban mükszenek ha van winchester is a gépben. (pl GTA 4)
Naplózva
zole
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 279


« Válasz #80 Dátum: 08 nov 10, 17:53:52 »

és menyibe kerül a vinyó Xboxra?
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #81 Dátum: 08 nov 10, 18:17:44 »

Sokba 15-35 e FT közt, persze mindjárt ír valaki aki ismer egy srácot aki 2000ért vett. na mindegy amúgy lehet olcsóbban is találni, vaterán mondjuk, összességében jobban megéri prémiumot venni.
Naplózva
zole
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 279


« Válasz #82 Dátum: 08 nov 10, 18:22:04 »

de én végölis multiplayerezni meg ilyeneket nem akarok Nevet csak játszani:P
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #83 Dátum: 08 nov 11, 07:57:33 »

Nem multihoz kell, hanem a játékok normális futásához, kevesebbet tölt lemezről, ha van benne vinyó, tud csinálni cserefilet.
Multizni meg azért nemolan rossz.....
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #84 Dátum: 08 nov 11, 12:25:16 »

Engem speciel csak az idegesít (DE NAGYON) hogy egy csomó nagyon profi konzolos játék nem jön ki PC-re.  :/ Na de hogy ne csak offból álljon a dolog:


X-Box 360 - Egy haverom a szülinapjára kapott egy ilyet, és tetszett neki, de saját bevallása szerint ennél jóval többet várt volna a Microsofttól.

PlayStation 3 - Ezt már volt alkalmam kipróbálni, és azt kell mondjam egész jó kis masina ^^. De szerintem nem veri a bátyusokat.

Nintendo Wii - Ezt is kipróbáltam már, és ez volt nálam a favorit ^^. Nagyon tetszett a játékélmény. Mosolyog Engem különösebben nem érdekel a grafika, ha a játékélmény és a sztori a toppon van. Mosolyog 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #85 Dátum: 08 nov 11, 12:51:59 »

Nekem mondhárom van....
Nem alternatívaként kell tekinteni a gépekre, hanem mint szórakoztató ezközökre és felesleges összehasonlítani őket.

- 360 kb ugyan az a grafik mint Ps3-mon és sok olcsó játék lehet rá ugye írni
- Ps3 Minimális egyedi cím múltik általában jobbak 360-on (könnyebb programozni) és 80k egy blu ray/univerzális media lejátszóért nem sok.
- Wii egyedi játékélmény....
- PC öntöd bele a pénzt, hogy kapj egy nagy semmit, az új jatekok egy fingnyivel sem néznek ki jobban rajta mint konzolon
Csúcs kat pc + monitor + hang + joy + egér bill (valami normális) simán 300k ebből megveszed 360+107centis plazma és szórakozol nem szívsz a gány krekkek, meg a 1,5 giga patch kell hozzá, hogy fusson játékokkal....
Na mindegy ez az én véleményem....



Mind  mást nyújt.

Naplózva
Kaguya Itachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #86 Dátum: 08 nov 20, 21:40:42 »

Nekem eddig volt PS2-Ps1m és most van Xbox360 és még a jó régi Super Nintendom. Nevet
Szerintem az Xbox360 és PS3 ugyanaz csak kinézetben más meg egyéb kisebb dolgok.
Xbox360 joystick szerintem kényelmesebb mint a PS sorozaté de lehet csak nekem. Hmm?
Bár Xbox360ba annyi a negatív hogy "hamar" bemelegszik.Vagyis inkább a Ninja Gaiden 2nél már 3-4 óra múlva úgy láttam jónak ha kikapcsolom pihentetni,bár a többit bírta egész nap (Pl.: Star Wars:Force Unleashed,Naruto: Rise of a Ninja stb...).

PCről meg annyit hogy alap dolog nekem.PC-n van ezernyi mmorpg és sok játék ami csak pc-re van.Most amit eszembe jut az a Gothic 1-2-3 kalandjáték.Lehet nem mindenki ismeri vagy tetszik neki, nekem a kedvenceim. Mosolyog
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #87 Dátum: 08 nov 21, 07:16:00 »

Az MMORPG ténleg jók lehetnek, de nekem nincs rá időm, hogy azokat nyúzzam, sőt belegondolva, már nagyon másra sincs....
Gothic, tipikus pc rpg-aki szereti annak jó, de ha valaki mint mondjuk én nem a fejlődésért játszik egy játékot, hanem a történet miatt azok nehezen tuják végigjátszani, nem beszélve arról, hogy rettenetesen időigényes, és a sok fejlesztés (mármint karakter) miatt kissé monoton is (akár csak (nekem!!) a Diablo, a Titan Quest, vagy az Oblivion).

Naplózva
zole
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 279


« Válasz #88 Dátum: 08 nov 22, 17:43:30 »

ak az arcade is lejátsza azokat a játékokat minta premium????
mert nagyon érdekelne
Naplózva

TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #89 Dátum: 08 nov 22, 22:01:51 »

Mind a kettő tök ugyan az csak a winchester+ egy-két kellék más.  Pontosan
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!