24 szep 24, 00:10:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 69949 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #60 Dátum: 08 aug 27, 18:50:54 »

Én csak egyet szeretnék megkérdezin h mi az az ixtreme firmeware és dashboardolás mert és én is szeretnék venni egyet. Ja és tölthettsz nemsokára egy új játékot 360-ra, de írd be a keresőbe a fórumon h Naruto The Broken Bond és rátalálsz a hsz-emre a Naruto konzoljátékok topicban és meglátod bővebben a játékot.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #61 Dátum: 08 aug 27, 20:29:51 »

"Nem értek veled egyet, szerintem a Sony igencsak mellékarmolt ennek a PS3-nak, csináltak egy drága nehezen programozható gépet, amire a fejelsztések is tetemes pénzt emésztenek, nem beszélve a BR technológiáról, ami jelentős tételt vesz ki a forgalmazók zsebéből. (mármint a lemezek után fizetendő jogdíj... a BR fórumnak)
Egy két egyedi játék van rá, a nagy only on PlayStation címek szinte mind multik lettek, és semmivel sem rosszabbak x360-on vagy PC-én. Szerintem jelenleg magyar pénztárcához a legjobb választás a 360 ugye lehet flashelni...(már amelyiket, az új Benq drive-ot nem igazán...)
Online jatek ugyan pénzbe fáj de nem sokba, ahhoz képest mennyit spórolsz a gámák netről letöltésével, és ixtreme firmeware-l simán lehet back up-al online játszani.
Ja nem utálom a Sonyt és nem vagyok 360 fanboy. "


Szerintem nem fogtak mellé a PS3-al . Ez a gép eléggé nagy teljesítménnyel rendelkezik és még melette meg is bízható. Szerintem megéri az embernek beruházni egy ps3-ra , lehet hogy drága de legalább valami jó és megbízhatót kapsz a pénzedért. A másik dolog az hogy azt honnét veszed hogy ps3-ra drágább a game ? Hiszen ha megnézed mindenhol ugyan annyibí kerülnek. De az ember döntése hogy melyik konzolt veszi meg, jó a PS3 meg az Xbox360 is (+ a stb. konzolok )
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 27, 20:30:46 írta TheMonstrum » Naplózva
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #62 Dátum: 08 aug 27, 22:20:08 »

Sztem egyltalán nem volt melléfogás a PS3.
1. Ha a BR olyan rossz lenne az X360-ra minek terveztek egy külön csatolható BR-t?
2. Az X360-ra már kijött minden nagy név ( Halo, DoA.... ) a PS3-ra még csak a Metal Gear Solid 4 ami sztem enyhén veri a Gears of War-t. ( Jó kis gamek. ) És a DoA 4-et verni fogja a Tekken 6.
3. Ha jól hallottam a Far Cry 2-höz készült gépigényt nem bírta volna a 360 csak egy igen izmos PC ( a kedvencem )
és a 60GB-os PS3, ezért butították le a grafikát egy kicsit. Szomorú
Amúgy mindegyik konzolnak van egy-két hibája pl.: PS3 sokat tölt, X360 minden 5. vagy 10. gyári vagy led hibás+néhány játéknál szaggat, a Wii legnagyobb gyengesége a grafikája. Mindenki megtalálhatja a magának megfelelő konzolt és ez a lényeg. Ha vki X360-at szeretne vegye meg és így van ez a többi konzolnál is.
De az tuti, hogy a PC legnagyobb hátránya, hogy nincs rá jó VEREKEDŐS JÁTÉK!
Pedig lehet hozzá kontrollert is venni. Pontosan
És akár mennyi konzol jelenik meg a PC-t sosem tudja egyik sem legyőzni. Pontosan
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #63 Dátum: 08 aug 27, 22:35:24 »

Na nekem vki mondja meg h melyik a jobb xbox360 arcade vagy xbox360 premium, akarok venni egyet csak nemtom melyiket. A premium drágább, de jobb az acade pedig olcsóbb, de tudomásom szerint nem visz minden játékot.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #64 Dátum: 08 aug 27, 23:06:19 »

Melyik a jobb? Aztán írod, hogy a premium drágább de jobb mint az arcade? Akkor most mit is kérdeztél? Nevet
Sztem vedd amelyiket akarod vagy tudod, mert nem sok különbség van a kettő között. ( Ha megfogadod a tanácsomat a drágább legtöbbször jobb mint az olcsóbbról akkor a drágábbat vedd meg. )
Ha megvan a pénz az olcsóbbra akkor vedd azt, de ha tudsz várni is lesz ( vagy van ) pénzed a drágábbra akkor azt ajánlom, hogy azt vedd meg.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 27, 23:07:41 írta Uchiha Nandor » Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #65 Dátum: 08 aug 27, 23:11:10 »

Hát sztem a drágábbat veszem mert abban több az extra. Egyébként a pénz megvan a drágábbra csak biztosra akartam menni.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #66 Dátum: 08 aug 28, 02:06:47 »

Jól teszed. Csak kérdezd meg, hogy kipróbálhatod-e a helyszínen vagy van-e rá garancia mert minden 5. vagy 10. termék gyári vagy ledhibás. Pontosan
Naplózva
splazi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #67 Dátum: 08 aug 28, 11:09:32 »

Csak játékra = arcade, netezésre letöltésre hasonlok = Premium és amugy
egyáltalán nem gyárihibás minden 5. 10dik  Nevet
Naplózva
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #68 Dátum: 08 aug 28, 14:20:28 »

De bizony az. Nyelvesít
Mindenhol csak ezt az egy dolgot hozzák fel a 360 legnagyobb hibájának. Pontosan
És h*lyeséget írtam, mert nem gyári vagy ledhibás hanem "csak" ledhibás minden 5. az USA-ban.
Tehát lehet, hogy itt is jópár ilyen hibát birtokol. Szomorú
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #69 Dátum: 08 aug 29, 07:32:02 »

Sztem egyltalán nem volt melléfogás a PS3.
1. Ha a BR olyan rossz lenne az X360-ra minek terveztek egy külön csatolható BR-t?
2. Az X360-ra már kijött minden nagy név ( Halo, DoA.... ) a PS3-ra még csak a Metal Gear Solid 4 ami sztem enyhén veri a Gears of War-t. ( Jó kis gamek. ) És a DoA 4-et verni fogja a Tekken 6.
3. Ha jól hallottam a Far Cry 2-höz készült gépigényt nem bírta volna a 360 csak egy igen izmos PC ( a kedvencem )
és a 60GB-os PS3, ezért butították le a grafikát egy kicsit. Szomorú
Amúgy mindegyik konzolnak van egy-két hibája pl.: PS3 sokat tölt, X360 minden 5. vagy 10. gyári vagy led hibás+néhány játéknál szaggat, a Wii legnagyobb gyengesége a grafikája. Mindenki megtalálhatja a magának megfelelő konzolt és ez a lényeg. Ha vki X360-at szeretne vegye meg és így van ez a többi konzolnál is.
De az tuti, hogy a PC legnagyobb hátránya, hogy nincs rá jó VEREKEDŐS JÁTÉK!
Pedig lehet hozzá kontrollert is venni. Pontosan
És akár mennyi konzol jelenik meg a PC-t sosem tudja egyik sem legyőzni. Pontosan

A csatolható lejátszó csak filmnézéshez fog kelleni, a jatekok maradnak ugyn úgy dvd-lemezen mint régen (ls Hd dvd lejátszó)
MGS4 hát igen jelenleg az egyetlen jatek ami kellene PS3-ról, na de mindegy, majd lesz egyszer az is, nem nagy pénz. A Gears meg egy másik világ nem lehet a MGS-el összehasonlítani.
Far Cry 2 jön 360-ra
a 3 ledes hibával egyetértek sajnos ez van.

Összességében PS3 jelenleg még igen csak beteg, kevés game, a multik rendre jobbak 360-on majd kétszer annyiba fáj mint egy xbox, nem lehet rá másolt játékot szerezni, és egyelőre nagyon kicsi rá az esély, hogy megoldódik ez a problem, legalábbis a nagy iso-s fórumok szerint, mint afterdawn, eurasia, consolecopyworld. (kishazánkban ez a legnagyobb baja)
Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #70 Dátum: 08 aug 29, 08:47:47 »

Hát ja,még kell egy-két év a PS3-nak hogy igazán nagy szintet érjen el gamek terén de lassan lassan jönnek rá, pl.: most jövőre jön a Killzone 2 , az új Alein game , Resistance 2 meg stb......
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 08:51:15 írta TheMonstrum » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #71 Dátum: 08 aug 29, 09:47:09 »



 A másik dolog az hogy azt honnét veszed hogy ps3-ra drágább a game ? Hiszen ha megnézed mindenhol ugyan annyibí kerülnek. De az ember döntése hogy melyik konzolt veszi meg, jó a PS3 meg az Xbox360 is (+ a stb. konzolok )
[/quote]

Ja 360-ra 400 Ft (egy Verbatim duplarétegű lemez ára) PS3 14900-18900 Ft nem egészen ugyan annyi....
Amúgy igazad van mindenki vegyen azt ami szimpatikus a számára, én is fogok venni PS3-mat ha kijön a GT5, de addig is elég a 360, meg a PS2.
Naplózva
splazi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #72 Dátum: 08 aug 29, 10:02:58 »

De bizony az. Nyelvesít
Mindenhol csak ezt az egy dolgot hozzák fel a 360 legnagyobb hibájának. Pontosan
És h*lyeséget írtam, mert nem gyári vagy ledhibás hanem "csak" ledhibás minden 5. az USA-ban.
Tehát lehet, hogy itt is jópár ilyen hibát birtokol. Szomorú
ÖÖ nem akarok kötöszködni de talán megnézhetnéd hmár ujab szériás gépek vannak amik már nem l"edhibásak" gondolom RRODra gondolsz  mert megcsinálták a forrasztást és a hűtést ,már elég régen Nyelvesít Ezért jött kia  3 kis piros led amiröl bezsélsz demár nemvszinü h fog.
És apropó uj meghajtókat is raknak bele aminek a neve Lite-on Nyelvesít a régebiekben aminél volt led hiba Benq volt.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #73 Dátum: 08 aug 29, 10:47:22 »

Nem a drivetól függ akármelyik, még a legújabb gépek közt is van RROD ez ilyen, a Liteon drivokat meg nem lehet flashelni jelenleg úgyhogy sux......
Naplózva
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #74 Dátum: 08 aug 29, 13:33:47 »

Én a PS2 fő híve vagyok, de azért van PSP-m és PS3-am is, mert egyik utazáskor naon jó, a PS3-ra pedig a következő 2 évben jönnek ki a jó játékok. Pl.: Tekken 6, Killzone 2...
X360-at csak azért nem veszek mert van egy izmos PC-m, és a nagy nevek mint pl.: Gears of War simán fut rajta max grafikán. ( Remélem, hogy a GoW következő 2 része is kijön PC-re. )
Hiába van meg PS3-on a GTA4 ( itt még azt hittem, hogy csak konzolra lesz ) én úgy vagyok vele, hogy megveszem PC-re is, mert a konzolokat csak verekedős játékok miatt használom.
( Egyébként nem vok gazdag, csak jól tudok spórolni és az életben elég türelmes vagyok. )
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!