24 szep 24, 04:20:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 70010 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #45 Dátum: 08 júl 28, 09:57:33 »

A grafika miatt, a sok játék miatt megéri viszont ha nincs flashelve és hűtésmoddolva úgy nem éri meg mert 3 ledes lessz.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
be
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 08 júl 29, 13:46:06 »

igaz h a normál DS (tehát nem light) állandóan lefagy? Hmm? mert  én tudnék szerezni 1 haveromtol 5000ért + az összes DS játékával 1üt 2000ért de ha meg szar akkor hagyom a *****ba
Naplózva
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #47 Dátum: 08 aug 04, 09:25:45 »

nah egy két kérdés !
2-3 hónap múlva szeretnék venni egy Ps3-at !
mennyibe kerülne ha kichipelve szeertném megvenni ? ( tudom elvileg meg nem lehet ki chipelbi de azért biztos lehet majd )
Sajnos a ha nem adnam el a Ps2-t akkor valószinüleg nem tudnam megvenni !
Minden esetre a Ps3 a jövő konzolja szerintem ! és a sony a jövő technologiája e téren Mosolyog
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #48 Dátum: 08 aug 04, 09:36:11 »

Ha tényleg meg akarod venni a ps3-at akkor nyugodtan eladhatod a ps2-esedet mert a ps3 viszi a ps1,2,3 játékokat. Hát a chippelést meg leht h addigra megoldják.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #49 Dátum: 08 aug 04, 09:45:50 »

Na ne szivass,nem hiszed,hogy a mostnai gépek már viszik a az 1,2,3 játékait,estleg a háromnak,legjobbb tudásom szerint,amúgy meg az egy dolog,hogy kcsippelteted,de egy blu-ray cd író 75e-től felfele van,szal tüm-tüm,meg aztán a maga a cd se két forint.......
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #50 Dátum: 08 aug 04, 09:48:19 »

Mondom egy pc újságban olvastam h viszi a ps3 az összes elötte lévő ps játékot. Ha akarod beszkennelem azt a cikket és belinkelem.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #51 Dátum: 08 aug 04, 13:08:27 »

én is szeretnék egy ps3-mat venni október felé ( kisz közeleg az ultimate ninja storm és nem akarok lemaradni róla Nyelvesít), viszon, nem akarok vitatkozni az előttem szólókkal , de én találtam egy hivatalos ps oldalt ahol le van írva hogy viszi  a ps2-es játékokat is de csak 100 valamennyit.... fel is van sorolva mind.. ( de persze engem is ver a sors hogy pont azok nincsenek a listán amikkel én jáccok.... bár ha az van odaírva hogy naruto ultimate ninja, akkor az a shippuudenes variára is vonatkozhat?Nyelvesít)
Naplózva
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #52 Dátum: 08 aug 04, 13:13:31 »

na meg ez a lista akkor is érvényes ha kivan chipelve a ps ? :O
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #53 Dátum: 08 aug 04, 13:14:31 »

Hát nemtom de biztos visz több játékot is. Nemtom azt meglehet szabni h milyen játékokat vigyen? Ohh My God Hát remélem nem így van mert 2 éven belül én is szeretnék egyet venni és nem akarom eladni\kidobni a ps játékaimat. Neeem Shiko belinkelnéd azt az oldalt.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #54 Dátum: 08 aug 04, 13:36:02 »

hát ezt a listát néhány hónapja láttam, szal. most keresgéltem egy kicsit és ezt találtam a  témával kapcsolatban :  http://uk.playstation.com/help-support/ps3/games/detail/item82567/Playable-Software-for-PLAYSTATION-3/  persze csak azoknak akik értik az angolt ( aki persze nem én vagyok, szóval ha valaki megtud valami újat azt közölje velem is Nyelvesít)
Naplózva
splazi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #55 Dátum: 08 aug 04, 15:35:09 »

Na huhh nemis tudom hol kezdjem vettem a napokban egy XBOX 360 ARCADEot és hát azthallotam hoygaz újabb fajtákat nemlehet flashelni(chip) és aztszeretném megkérdezni hogy azt honnan tudjam meg hogy az enyém újab fajta e? ^^ nekem valami olyasmit mondtak hogyha a dobozon feketén vannak feltűntetve  a dolgok akkor újjab légyszi segítsetek előre is köszi  Nyelvesít
Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #56 Dátum: 08 aug 04, 17:10:29 »

hmm én úgy tudom PS3-t nem lehet chippeltetni de hallottam egy két dolgot én is. De én azt mondom hogy PS3-t chippeltetni nem éri meg de most nem mondom el hogy mi mindenbe kerül mert azt már az elöttemlévők már elmondták de van egy dolog, nem tudod használni az online lehetőséget és szerintem majdnem minden gamenél az a legjobb ha fogod magad és mindenkit alázol neten  Nevet. Meg a Ps3 letudja játszani a ps2-ős gameket de nem mindeggyik, de ha jól tudom a 60 GB-os az letudja de nekem pl egy 40 GB-os van és az nem tudja .meg a másik dolog a chippeléssel hogy könnyen bekrepálhat ás mível a garancia úszót miután belepiszkáltál ezért megszívod csak mert nem két Ft egy PS3, de már lassan kezd lemenni az ára de nehogy csak rossz híreket hozzak nektek van itt még valami: www.uberkonzol.hu na innét a legolcsóbb a ps3 ( kb 80ezer ) és hozzá a gamek , de vannak itt Xbox360-as dolgok is. bocs hogy ennyit írtam de a jövendőbeli PS3 asoknak segítteni kell. mert.................PS3 hatalom öööööööö akarom mondani  Nevet
Naplózva
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #57 Dátum: 08 aug 23, 23:57:49 »

Én mindig PS fan voltam, így alap, hogy a PS a kedvenc konzolom.
Igen, a 60GB-os PS3 viszi a PS1 és 2 játékokat. ( Csak akkor nem ha másoltak. )
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #58 Dátum: 08 aug 26, 19:08:57 »

Hi all!

Tud valaki olyan boltot ahol ki Chippeltetnek PS2-öt? Budapesten kéne ha lehet...Ha lehet árat is írjatok...Aki tud ilyet az írjon mert vettem Ps2-öt gondoltam hogy majd játszok a Naruto-val de nem tudtam mert nem olvas be másolt játékokat! Aki tud ilyen boltot az légyszives írjon nekem Privát Üzenetet hálásan meg köszönném Mosolyog
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #59 Dátum: 08 aug 27, 17:39:45 »


Bármely konzol bolt és szervíz, de csak ha személyesen odamész foglalkoznak veled, telefonon elhajtanak a PÍBE
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 27, 17:41:55 írta kornel » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!