24 ápr 28, 15:29:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Jojo's bizarre adventure / Jojo no kimyou na bouken  (Megtekintve 38599 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #120 Dátum: 15 okt 24, 18:02:37 »

Nekem azért a Part 4 az eddigi kedvencem, mert karakterizációban az egyik legjobbnak tartom(igaz csak Part 5 elején vagyok), Kira egyszerűen annyira, de annyira jól eltalált főgonosz, hogy élmény volt nézni, amiket leművelt, valamint 3 felvonásnyi "Vége a világnak, ha a hősök nem cselekszenek" típusú történet után egy nyomozós, kisvárosban játszódó sztorit tökéletes vérfrissítésnek tartottam. Araki bebizonyította, hogy nem csak ugyanazt a sémát tudja űzni szüntelenül.

A Ventonál elég rosszak a scanek és a fordítás is. Többek között emiatt keletkezett az "It just works" mém is, ezért várok, amíg a JoJo's Colored Adventure csapat updateli az egészet, mert skippelni nem szeretném és később visszatérni rá. Ez azért is nagy kihívás, mert a Part 6 kész van már teljesen színes változatban. Nos, a lényeg az, hogy a Man in the Mirror és Purple Haze részek után pihenőre tettem és várok, amíg teljesen kész nem lesz. A harcokat tekintve eddig abszolút topon van, viszont a karakterizáció meg roppant gyenge. Buccellatin és Mistán kívül kb. mindenkire teszek nagy ívben, főleg Giornora. Eléggé mellékszereplőnek tűnik szegényke.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #121 Dátum: 15 okt 24, 18:50:15 »

Na igen, a Part 5 szempontjából bennem is maradt pár fehér folt, a mai napig enm tudom pontosan hogy muködik King Crimson képessége. (habár a Duwang-al összemérve egy muvészi forditast kapott, persze korantsem olyan vicceset).

Giorno pedig a legvégétől eltekintve tényleg nincs túl nagy hatással az eseményekre, nyilvánvalóan Buccelatti a csapat vezére, a felejthetőbb főszereplőért viszont kárpótolnak a remek harcok, illetve a Requiem Standek.

A Part 4-et pedig lehet a mangához hasonlóan megunom a közepe táján, de  Superfly-on, Rohan Kishibe epic kő-papir-olló párbaján, valamint Yusuke és Okayasu ökörködésein biztos szakadni fogok. Kira és faterja pedig már csak hab a tortán, szóval a igen jó lesz ez.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #122 Dátum: 15 okt 24, 20:14:33 »

Milyen gyönyörű Duwang! ABAJ! Kiröhög
Ki ne felejtsd kedvenc űrlény barátunkat, Mikitakát sem. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 24, 20:15:36 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #123 Dátum: 15 okt 24, 20:39:31 »

A king crimson az arra képes, hogy kihasít az időből egy szeletet, amiben csak ő tud rendesen mozogni és a kihasított idő mindenki más számára egyszerűen kimarad, mintha előrepörgetnél egy videóban.
Lényegében ugyan az, mint DIO időmeggállítása csak máshogy működik kicsit.
Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #124 Dátum: 15 okt 25, 21:04:18 »

Ja igen, amikor Mikitaka dobokockava valtozott, es ugy mentek el lehuzni Kishibet, az is egy kalsszikus jelenet.

Nem tul valoszinu, de en nem bannam, ha kihagynak azt a tulvilaghoz kapcsolodo, ne nezz hatra sikatort, nekem az mindig tortenet idegen volt.

Exkirion:
az oke, hogy eloreporgeti 10 masodpercet, amig tart a kepessege, es mas ezt nem erzekeli. Meg az is oke, hogy a mozgast nem befolyasolja, ugyanugy csepeg Polnareff vere, repulnek Aerosmith lovedekei.
Viszont Epithaph es a jovobe latas, mar joval kevesbe tiszta, nem feltetlenul letezik a timeskip es ekozott feltetlenul logikus kapcsolat.
Illetve igaz, hogy mar reg olvastam, de Diavolo epithapet nem is hasznalta annyiszor mint kellett volna, de ez mar inkabb plot stupididty.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #125 Dátum: 15 nov 17, 11:33:13 »

http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-11-17/jojo-bizarre-adventure-part-4-anime-main-staff-cast-april-premiere-revealed/.95484

Nem mondhatnám, hogy maradéktalanul elégedett lennék. Személy szerint, nekem nagyon bejöttek az All Star Battle-ben használt hangok a karakterekhez, de úgy tűnik, hogy csak Okuyasunak lesz változatlan a hangja a főszereplők közül, plusz természetesen Jotaronak. Nagy kár Hatano Wataru "Dorarara"-jáért, valamint Kamiya Hiroshi, mint Rohan is abszolút tökéletes volt. Pozitívum a negatívumban, azzal, hogy Kaji Yuki lesz Koichi, Johnny majd kaphat egy kevésbé idegesítő hangot úgy jó 6 év múlva... smirksweat

Koyama Rikiyához viszont ragaszkodok, mint Kira! Pls! >.<#

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #126 Dátum: 15 dec 21, 07:48:29 »

Megjött az első trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=NLZP_z2PxCw

Most mondhatnám, hogy csak az a lényeg, hogy JoJo legyen, de azért nem vagyok maradéktalanul elégedett, még ha ebből a kis előzetesből nem is lehetett leszűrni túl sok messzemenő következtetést.

A színvilág, Morioh városa és a feltételezhetően "Main Theme" zenéje tetszik, sikerül megadniuk azt a bizonyos hangulatot. A papír helyreállításának animálása is tetszett, szóval bizakodva várom a guszta részeket ezzel a technikával. Josuke és Koichi új hangját is sikerült rögtön megszoknom. Nem is hangzanak olyan rosszul, mint képzeltem, de így is még jobbnak tartom a játékokban lévőket.

És akkor Josuke dizájnja... Nem volt könnyű dolga a David Production-nek, ugyanis a Part 4-ben van vagy három eltérő stílus, amit Araki alkalmazott. Az elején tiszta Stardust Crusaders, a közepe felé eléggé letisztul, majd a végén ehhez a letisztultsághoz hozzá jön némi rajzfilmszerűség. Utóbbi kettőt próbálták keverni és annak az eredménye lett a trailerben látható Josuke. Tudom, hogy meg fogok békélni vele, de az orra ritka sz*rul néz ki. Nem is értem, hogy ki bólintott rá erre, hogy mehet. Olyan, mintha DIO úthengere célba ért volna és Josuke arca lett volna a cél. Crazy Diamondban is van valami furcsa... A szemei? Nagyon kawaii!

Nem is maradt szó nélkül a Festán a megkérdőjelezhető kinézet, amire azt a választ adták, kapaszkodjatok meg, hogy szeretnének több nőnek imponálni a kevésbé kigyúrt, letisztult dizájnnal. Egy olyan szériától ezt hallani, amiben így is sok a férfi karakter, ráadásul van egy Kiránk is ebben a partban, aki a nők bálványa... Eddig sem a nők voltak a célközönség, nem értem, hogy miért most kellene változtatni ezen? A Vento-ban majd csorgathatják eleget a nyálukat...
De, ha a Part 4-es Jotaro tényleg jobban bejön a nőknek, akkor nem szóltam.
http://i.imgur.com/XgN5dhZ.jpg
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #127 Dátum: 15 dec 21, 11:20:06 »

Az orra megrajzolása valóban picit fura, de szerintem egyáltalán nem zavaró, ha nem olvasom a kommented előre Bastian fel sem tűtn volna. Sok anime van, ami fura rajzolja, sőt az Oban vagy a Kamisama Kazokuban jobbára nincs is orra a karaktereknek.
Az új rajzstílus is tetszik, láthatóan Jojo, de nem annyira túlexponált és merev, mint a régiek, hanem jobban rajzfilmszerű, ami abszolút igaz úgy az egész Part 4-re is. Kicsit szokni kell majd, de semmi problémám vele. A szinkronhangok jó választások eddig, Koichi hangja egyértelmű volt, hogy nem lesz megtartva, eleve nem értettem a játékban sem a hangját, mert ő nem az a hősies "cool" tipus, hogy Hitsugaya (Bleach) etc. hangját kapja.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 21, 11:22:33 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #128 Dátum: 15 dec 21, 11:47:06 »

Super Saiyan Koichihoz illet nagyon jól Hitsugaya hangja. Kajival már nehezebb elképzelnem, de emészthető lesz. Hümm-hümm
Kamiya Rohanját sajnálom még. Ahogy korábban már írtam, szerintem perfekt volt. Buccellatihoz el tudnám még képzelni a hangját, Sasuke/Shirou hangja meg mehetne majd Johnnyhoz, mivel Kaji megkapta Koichit, de ez még nagyon a jövő zenéje...

Dizájnok:
Josuke
Koichi
Okuyasu
Rohan
Jotaro

« Utoljára szerkesztve: 15 dec 21, 11:48:29 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #129 Dátum: 15 dec 21, 12:08:40 »

Ha más nem is, Jotarou-nak legalább már nem pálcikavékonyak a és szuperhosszúak lábai, hanem van valami emberi anatómiája ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 21, 12:09:14 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #130 Dátum: 15 dec 21, 12:29:53 »

Emberi anatómia a JoJo-ban?! Ez tetszett, Exkirion. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #131 Dátum: 15 dec 21, 12:41:28 »

Jó na, hát a Jojohoz mérten gondoltam én is ikszdé
Naplózva

Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #132 Dátum: 15 dec 31, 13:43:50 »

Giorno pedig a legvégétől eltekintve tényleg nincs túl nagy hatással az eseményekre, nyilvánvalóan Buccelatti a csapat vezére, a felejthetőbb főszereplőért viszont kárpótolnak a remek harcok, illetve a Requiem Standek.

Azért szerintem Giorno eléggé nagy hatással volt az eseményekre. He Giorno nem lenne, a Buccelatti banda még mindig Polpo csicskásai lennének, de tegyük fel, hogy valahogy mégis beindulnak az események és Buccelatti elindul a ranglétrán. Ha Giorno nincs velük, akkor vagy háromezerszer kipurcantak volna. GioGio nélkül talán sose jönnek rá Soft Machine képességére és sose tudták volna legyőzni Man in the Mirror-t. Giorno szándékosan marad a háttérben, és onnan irányítja a dolgokat. Épp csak annyit szól bele, hogy elérje a céljait, amihez szüksége van Buccelattiékra.
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!