24 ápr 28, 18:58:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hunter x Hunter ( 2011 )  (Megtekintve 125598 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #540 Dátum: 14 aug 11, 20:13:48 »

Nos, a felirat publikálása után pár órával ( értsd: ha este jön a felirat, akkor másnap reggel ) fog kisülni az égetett rész, mivel 2-3 óra a konvertálás. De igen, mostantól hetente fogjuk kiadni, majd a sorozat végeztével bepótoljuk az első 136 részt, valamint az 1. mozifilmet is, hogy teljes lehessen a gyűjtemény Mosolyog
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #541 Dátum: 14 aug 11, 21:03:34 »

Köszönöm. Az a pár óra, vagy egy nap nem oszt nem szoroz. Csak az érdekelt, hogy nem heteket kell várni az új égetettre Mosolyog.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #542 Dátum: 14 aug 15, 13:57:54 »

142:

Egész jó kis rész lett ez is pár wtf dologgal. Nevet
Először is, csak én éreztem rövidnek Hisoka és Gotou összecsapását? Oké, a mangában is ennyi volt, de kicsit kipótolhatták volna, valami eszméletlen jó volt a hangulata, csak olyan hamar véget ért :'( Egyébként jó kis harc volt, de nem hittem volna, hogy Hisoka megöli Gotou-t, kicsit durva volt, kicsit! Bár lehet csak a sok Ft és OP nézés után szokatlan ez nekem, mármint a halál ikszdé Azonban megfigyeltétek már, hogy a mangaka feszt visszahozza a régi mellékszereplőket, hogy kinyírja azokat?? ikszdé Kiméra hangyában Ponzu és Pokkle, most meg szegény Gotou Szomorú

Az "autó üldözős" jelenet, aka Killua és Tsubone száguldása nagyon tetszett, de az is olyan rövidke lett Szomorú
Továbbá csak én néztem egy óriásit azon, hogy Kilua léghajót vezet??? Vagy ez (is) olyan alap dolog egy Zoldyck-nál? ikszdé
3tenger (IIIumi ikszdé) egyre jobban unszimpatikus a számomra, egyáltalán nem egy olyan fekete hajú és bölcs jó fej báty, mint Itachi.

Az epizód végén lévő elnökellenes csoportból a néger Loupe szinkronhangja, az ugye a Narrátoré is egyben?

A rajzolás és a háttérzenék megint a toppon voltak, inkább a hosszabb akció jeleneteket vártam volna, de sajnos azokból most nem sokat kaptam meg. Ezért a rész is csak egy 4/5.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #543 Dátum: 14 aug 15, 18:37:19 »

Tényleg elpuhultunk sz OP-én és társain, hogy így meglep egy szereplő halála. Mondjuk nekem Gotou teljesen semleges volt, szóval csak azon szomorkodtam, hogy a Komornyikok vezetője ilyen egyszerűen elesett.

Amane viszont részről-részre szimpatikusabb.^^ Remélem ő nem végzi holtan Hisoka vagy Ilumi keze által. Én nem lepődöm meg, hogy Ilumi ilyen keményen tolja. Ha azt vesszük ő csak a családot akarja megvédeni és Aluka nem számít családtagnak a többiek szemében. Ez megint a szokásos félünk az ismeretlentől, ezért elpusztítjuk eset.  Viszont az elkövetkezendő hajtóvadászatra ígértednek tűnik. Ilumi lehet bármilyen erős, ha a vadász szövetség elkezdi üldözni őt a tettei miatt, akkor még ő is bajba lesz Zoldyck ide vagy oda. Gyakorlatilag egy kis bizonyíték és már is rászállnak.

Kilua szerintem mindent elvezet, amit vezetni lehet. xD

Hisoka olyan arcokat tud vágni, hogy még a komolyabb részeket is viccessé teszi. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #544 Dátum: 14 aug 15, 20:06:26 »

A Hisoka vs. Gotoh elemzése egy mondatban: Legalábbis szeretne... smirksweat

Loupe tényleg a narrátor hangját kapta. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 15, 20:08:15 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #545 Dátum: 14 aug 15, 21:13:48 »

Nem tudom ki hogy van vele de én rettenetesen megutáltam Hisokát  Neeem Gotoht egyszerűen imádtam Hehe ahogy telefonon szopatott akaratán kívül mindenkit, meg az a feje neki, meg ez az érmés fétise is tetszett nagyon ikszdé Togashi tényleg ezt csinálja: visszahoz régi mellék szereplőket és kinyírja, így járt Pokkle Ponzue Kaito Netero és most Gotoh is. Ezek mellet ugye meg hogy hány új mellék szereplőt küldött át a túlvilágra azt meg se lehet számolni, de sebaj ezt a komolyságot szeretem a hunterben, bárki bármit is mond ez hiányzik a mai menő animék nagy részéből, csak hát Gotoh nagyon szimpatikus karakter volt :/ Loupe hangján meg elfogott a röhögés Nevet Annyira váratlanul jött Nevet Amúgy ezek a karakter nevek amik ebben az arcban lettek felmutatva valami borzalmasak XDXD Tsubone képessége nagyon állat Nevet Amane meg tényleg nagyon Kawai (asszem így kell írni), eddig talán a hxhs kevés jól kinéző női karakter közül ő nézett ki a legjobban, főleg abban a motoros szemüvegben Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #546 Dátum: 14 aug 15, 21:36:43 »

Kite-nál pont az volt a pláne, hogy nem régi szereplő volt. Az Arc elején ismertük meg és az első felében már meg is halt. Csupán volt egy kis közös múltja Gon-al de attól még nem válik régi szereplővé. Pont ezért fájt jobban Ponzu halála mint az övé.

Erre az elnökellenes csoporttól nem várok túl sok mindent (nem a narrátor miatt xD). Abból a katona vezetőből kinézek valamit de a többi nem hiszem, hogy le tudna valamit tenni az asztalra. Így pozitívan csalódhatok. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #547 Dátum: 14 aug 16, 08:47:55 »

Számomra fura, hogy ilyen gyíkarcok, mint az elnökellenes csoport, vagy mint Pariston bármint is letettek az asztalra, hogy igazi vadászok. Pro-Hunter, 3 csillagos mittudoménmi... hogy van egyáltalán erejük.

Gotoh-t én is sajnáltam, szimpatikus karakter volt. De ahogy elnézem, Hisoka rendesen alul lett értékelve. Talán amiatt, mert mindig ott volt Gon és Killua körül, bár mindig előttük járt. De úgy tűnik a valóságban már a kezdetektől sokkal sokkal előttük volt. Ha hihető az értékelése, akkor jópár Zodiákus az ő szintje alatt van, pedig azok elvileg a topban vannak.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #548 Dátum: 14 aug 17, 00:35:56 »

Igen, Hisokát nem is nagyon láttuk még komolyan harcolni, sőőőt, jó ideje még képernyőn se volt. Azért engem is elszomorított kicsit, hogy megölte Gotou-t, de ő nem egy Gon vagy Kilua, esetleg Lerio oder Kurapika, akikkel haverkodik. Bár számtalanszor megjegyezte már, hogy lát bennük potenciált, azért nem támad rájuk, hadd érjen a befőtt ikszdé Azért megnéztem volna, hogy milyen reakciót vágott volna le a megnőtt Gonnál, hát ott lehet elment volna... a boltba egy kis... Befejeztem ikszdé
Egyébként Gotou erős volt, de akkor se egy Zoldyck vagy profi vadász, jó, hogy könnyen legyőzte. Egy Pitou ellen kb esélye se lenne Hisokának.

Bastian miket észre nem veszel ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 17, 00:37:37 írta Csabi28 » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #549 Dátum: 14 aug 17, 11:06:32 »

Az új opening első megtekintésénél már feltűnt. Nem is rakhatták volna be jobb helyre. smirksweat

No, kérem szépen, az anime "kerek" 148 epizódos lesz:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-08-17/megumi-han-hunter-x-hunter-anime-to-end-at-episode-148/.77699

Togashi lustaságának bizonyítéka az, hogy a Hisoka vs. Gotoh 2011 decemberében volt a mangában. Több, mint 2 és fél évvel telt el azóta, de az anime végére körülbelül 15 fejezettel lesz csak előrébb a manga. >.<
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #550 Dátum: 14 aug 17, 12:32:11 »

Még két részt nem bírtak volna ki, hogy tényleg kerek legyen ><
Mindenesetre ahogy írták is, ez még nem a vége, csak egy kisebb-nagyobb szünet, legalábbis remélem, hogy majd még a MadHouse folytatja, ha lesz elég manga adag. (The original manga is still continuing, and the adventures haven't ended yet. An unknown world still awaits. Actually, it's like what has happened up until now in the story was nothing more than a prologue, and it gets me even more expecting for what's to come. )

Mindenesetre akkor 6 epizód maradt nekünk, ami úgy durván másfél hónap még.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #551 Dátum: 14 aug 17, 22:21:16 »

Azért megnéztem volna, hogy milyen reakciót vágott volna le a megnőtt Gonnál, hát ott lehet elment volna... a boltba egy kis... Befejeztem ikszdé

Elnézve ezt a perverz állatot, tuti élete orgazmusát élte volna át, kb. 2 mp-ig amíg Gon letépi a fejét.

Pitou ellen szerintem lett volna esélye. Gyorsaságban kb. egy szinten lehettek. Az ő képességi pont passzolt volna Pitou ellen.

Lehet csak véletlen, de mikor mutatták Hisoka "játékdobozát" amiben ott vannak a karakterek, akiket eddig láttunk, még Ging is... de valaki nekem hiányzott. Látta ott valaki Szilvát?
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #552 Dátum: 14 aug 17, 22:34:05 »

Ott van a doboz balszélén http://www.mangareader.net/hunter-x-hunter/326/17
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #553 Dátum: 14 aug 18, 19:30:52 »

Animében rózsaszín hajat rajzoltak neki, miközben fehér. Valószínűleg ezért nem tűnt fel.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #554 Dátum: 14 aug 20, 00:36:27 »

Pitou ellen szerintem lett volna esélye. Gyorsaságban kb. egy szinten lehettek. Az ő képességi pont passzolt volna Pitou ellen.
Pontosan, én is ezt akartam mondani. A bungee gum ellen jól megszívta volna szerintem Pitou, de ha azt nézzük, akkor azért Hisoka mellett szól még az a rengeteg harci tapasztalat is. Azért az is számít, hogy ha valaki már több, mint a fél életét harcolással töltötte, vagy csak most pottyant ki a tojásból. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!