24 szep 21, 22:27:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NyACon (Nyári AnimeCon) 2008. július 19. (szombat) - Győr  (Megtekintve 42533 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #255 Dátum: 08 júl 19, 03:06:36 »

Felkeltünk orsival reggelizünk egyebek utánna utnakindulunk
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #256 Dátum: 08 júl 19, 21:00:56 »

Na gyereketk én megérkeztem .Ide haza. A budapestieket felraktam a vonatra majd késöbb kroniékat is ha megjöttetek irjatok.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #257 Dátum: 08 júl 19, 21:49:47 »

Nah, végre hazaértem a conról, és áh, tökjól éreztem magam Nevet Nevet Igaz, nem volt teljesen con fílingem (ahogy Arv mondaná, nem erre van beállítva a biológiai órám, számomra con ősszel és tavasszal vanXP), de azért áh, nagyon jó volt, és én voltam az egyetlen hülye, aki képes volt otthonhagyni a pénztárcájátXD Köszi Morita keresztanyu, h tudtam azért mégis figurával távozni, mint minden conról Pirul Amy, a jegyet kifizetem, amint tudunk találkozni, mert megtaláltam a pénztárcát az íróasztalomon :'X

Egy szóval nagyon jó volt, és egyedi a lábszagom! Nevet Még sosem voltam ilyen büszke a lábamraXD
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #258 Dátum: 08 júl 19, 21:50:11 »

MI Orsival már 1 órája itthon vagyunk ettünk fújtuk1et most htalmas alvás jön Mosolyog
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Hiei
Vendég
« Válasz #259 Dátum: 08 júl 19, 22:46:33 »

Ejj ejj én is haza értem Nevet.
Köszönöm nemes vezetésedet Rina.
Mit is írjak még igen hát ez egy élet érzés volt Mosolyog. Nagyon jól éreztem magam és jó volt a társaság is.

Erőm eddig tartott ki most megyek és átalszom a napot jahh hogy én holnap lehet dolgozom... Ohh My God.
Naplózva
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #260 Dátum: 08 júl 20, 08:03:25 »

Tegnap volt con...el se hiszem, hogy már vége...hát mit is mondjak...így elsőre nem volt rossz  Nevet
Csomó mangával távoztam...legalább volt mit olvasni az úton hazafele...  Nevet
Csak én lehetek ilyen elvetemült...10 centis tűsarkakon képes voltan az állomástól a conig gyalogolni, meg vissza...ma meg csodálkozom, hogy nehéz volt felkelni az ágyból...  Nevet
Amúgy csináltam csomó képet, majd felteszem, ha időm engedi, de ma vendégeink vannak...boldog nap...mehetek le főzőcskézni...  :/   Nevet
Amúgy láttalak titeket  Nevet Bocs, hogy nem mentem oda köszönni, de társasággal voltam és nem volt pofám otthagyni őket...  Pirul
De akkor így utólag köszönök az éteren át  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 08:05:53 írta jaina » Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #261 Dátum: 08 júl 20, 09:45:44 »

Hmmm...hát ez tényleg jó volt...csak kár hogy Cartot nem kaptam el Szomorú (Nah hát istenem hosszú lábai vannak és én a átskámba is beleakadtam)
Am jó volt...vettem 3 egész mangát meg egy Narutos karrarakható izét...karkötő szerűséeget...meghát tüneményem kisegítettem...amúgy szíves örömest tettem...jah és megjegyzésnek...NEKED KELLETT VOLNA MEGKÉRDEZNI!!!...csakhát igen...volt itt is egy kis félreértésünk...és ugyebár tudjuk mindez kinek a hibája...
amúgy el nem hiszitek mekkora erő van Moonie-ban...csak úgy lerángatott a hintáról...meg is lepődtem...
De amúgy minden nagyon jó volt...én egész végig Kroni sapijában voltam...ami egyébként nagy rám és idétlenül is állt de úgy hozzámnőtt...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #262 Dátum: 08 júl 20, 12:04:29 »

24 óra elteltével megosztanám a con eredményeit AMv verseny terén:
Akció:
1. Velho: Falling Higher
2. LSS MEP: Everyday Combat
3. Chris: My style is Carubuano

Poén:
1. Jaaku: Random Mindfuck
2. Tru23: Luckyborgir
3. Soa Mark: The new FMA rap

Drám (dammit és dammit megint Nevet)
1. Luggi: Savior
2. Chris: The Life
3. Andyme: Pioneers

Egyéb:
1. Lumi: Other Side
2. Jaaku: The Las Dream From My hildhood
3. Luggi: The Last Love song

Én dráma kategóriában 4. lettem 17 századdal lemaradva 3-tól, Mystik pedig 5. hat tizeddel lemaradva 3-tól
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #263 Dátum: 08 júl 20, 12:54:38 »

fuhh...gratulálunk nektek...ha fel van rakva valamerre akkor linkeljétek már légyszi be ti is...bár nem volt az első 3 van de attól még érdekel nagyon, mert jó lehet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 12:55:12 írta Morita » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #264 Dátum: 08 júl 20, 13:50:09 »

Én még szeretnék gratulálni Arvaelnek sikerült egy érdekes elő adást adnia a Japán nyelvről ezt nem csak azért mondom mert fórum társad vagyok... a vonaton a mellettem lévő sorban egész Pestig Japánról fordítottak és javították a hibáikat az alapján amit mondtál nekikxDD.

Azért nekem még mindig nehéz a magyar nyelv is így gomen de én nem hiszem hogy Japánul fogok tanulnixDD.

Kéne egy kis segítség is hogyan nézzek újra admin ként Cart donora?xDDD Főleg a cipős mi újság útán...xDD ám gratulálok neked is a  győzelemhezxDD.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 13:52:01 írta Hiei » Naplózva
Nuke
Vendég
« Válasz #265 Dátum: 08 júl 20, 16:56:30 »

Igaz hogy külsős vagyok, de remélem az én képeimnek is hasznát fogjátok venni, kiváncsi vagyok, hogy ti milyeneket csináltatok (:

Első csomag: http://rapidshare.com/files/131116851/2008-07-19_con_bynuke_a.rar.html
Második csomag: http://rapidshare.com/files/131133335/2008-07-19_con_bynuke_b.rar.html
(buta rapidshare hibája hogy ketté kellett vágnom az egészet)

Moonie-tól meg elnézést kérek, mert végig őt kérdezgettem, hogy ki és mi fog következni, közben meg ott volt a farzsebemben végig az egész program, én meg azt hittem hogy elhagytam  Hümm-hümm
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #266 Dátum: 08 júl 20, 17:02:47 »

Ugyan, a végén olyan jót nevettem azon a szánalmas helyzetenXD Kösz a képeket, meg is nézem most Pojén
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #267 Dátum: 08 júl 20, 19:28:14 »

juuuj megnéztemképeket Nevet jólehetett Nevet látom volt egypár Espada +orihime XDXD fuuu ésvolt cicamókusos Grimmjow ^^ meg sima isssss ^^ mindkettő nagyon tetszett ^^ bár a sima jobban....lehet azér mer a pasi teccik =/ nahmind1 deee  reméleem leszenk ijenek őszin is éss hogy még kapunk sok pikcsört Nevet
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #268 Dátum: 08 júl 20, 19:34:39 »

Huh... jó volt ez a con és a társaság is szuper volt! Nevet
Mori: Azért te sem panaszkodhatsz.. megölted a tüdőmet x'D
Hiei: Ööööö nemtom... gondolj a cipőmre és egyből meglesz a tisztelet vagymi xDDD

Ja igen... Arvinak gratu az előadáshoz, faintoskirály lett! Felvettem belőle 3 percet, úgyhogy már emlék van belőle xD - többre nem futotta a kamerával : ' ( -

Tapion elvileg holnap tölti fel a képeket, amiket csinált, aztán kaptok majd egy linket is ^^ - lesz egy nagy cikk & pár interjú a főoldalon elvileg holnap vagy holnapután -
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #269 Dátum: 08 júl 20, 19:56:48 »

Persze, mert én ott voltam azééXD Jó nem vagyok egoistaXD Tényleg jó volt a társaság Nevet
Tényleg nagyon jó volt!! Végre lett Byakuyas kulcstartóm!!! Nevet (még ha th lefikázta is:( )
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!