24 szep 21, 17:55:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NyACon (Nyári AnimeCon) 2008. július 19. (szombat) - Győr  (Megtekintve 42494 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Nuke
Vendég
« Válasz #270 Dátum: 08 júl 20, 20:14:03 »

juuuj megnéztemképeket Nevet jólehetett Nevet látom volt egypár Espada +orihime XDXD fuuu ésvolt cicamókusos Grimmjow ^^ meg sima isssss ^^ mindkettő nagyon tetszett ^^ bár a sima jobban....lehet azér mer a pasi teccik =/ nahmind1 deee  reméleem leszenk ijenek őszin is éss hogy még kapunk sok pikcsört Nevet

Biztosíthatlak hogy a sima Grimmjow fog jönni Őszin, és jobb Grimjow lesz mint most.
(elég régóta ismerem, mindennapos beszélgetőviszonyban állunk, stb Nyelvesít )
Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #271 Dátum: 08 júl 20, 20:20:26 »

Az a csávó nekem unszimpatikus, mert öntelt volt Conon.
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #272 Dátum: 08 júl 20, 20:31:02 »

Az a csávó nekem unszimpatikus, mert öntelt volt Conon.

hávanmire annaklennie x"D vagynem?X""D

juuuj remélem mókuscicamanó formáju Grimmjow is leeeeesz =D

amtélleg vkimeséje máel mijen cpket látott xD
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #273 Dátum: 08 júl 20, 20:31:43 »

Jeee...Morita büszke...majdnem kinyírta az admint...
Nekem nem hajlandó leszedni a képeket...azt írja error...hát aki volt velem moziban azt tudja hova rakja a fejé az aki elnitézte hogy nekem error legyen...
Poén volt az is...csak azt nem értem hogy Kroni miért nem vesz jegyet...3x kellett volna neki jegyet venni de mindet én vettem meg...pedig nem harapott egyik sem...bár a sapija...igen az a sapka...nekem kell az a sapi...még nem tom hogy de megszerzem...
A magáim már kiolvasgattam...Szomorú...most nem tom mit csináljak...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #274 Dátum: 08 júl 20, 21:04:19 »

... Poén volt az is...csak azt nem értem hogy Kroni miért nem vesz jegyet...3x kellett volna neki jegyet venni de mindet én vettem meg...pedig nem harapott egyik sem...

Igen, Kroncsi-neechan valamiért retteg a jegypénztáraktól. ^^
Pedig ténnyeg nem harap, max. ordít, ha valami idióta ül az üveg másik oldalán. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #275 Dátum: 08 júl 20, 21:10:56 »

Érdekes...még soha nem hallotam penztarosz undulszról...dehát mire nem jó az animecon...
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #276 Dátum: 08 júl 20, 21:28:29 »

nóri készüjj fel.. xD
grimmjow,orihime espada,grimmjow cicaform,kankurou oiroke,naruto oiroke,kakashi oiroke,gothos csajszik,komamaru,L,Near,Light,luffy,zoro,nami,feketekiccsajaonepieceből,ichigo,ishida,naruto,sakura,temari,hinata,többire nem emléxem x"P
ígyis minden 2.ik ember cosplayes volt xDDDD
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #277 Dátum: 08 júl 20, 21:31:31 »

Voltak érdekes Cp-ek de ezt nem folytatom.... mert hmm nem és készxDD.
Pénztár Bero oldotta meg a legjobban 200 ember kikerül mind és beáll eléjük Nevet végülis hamar végzett Mosolyog.

Én is akartam venni valamit de nem találtam semmi jó dolgot még a fejpátok is elég gagyík voltak :/.
Őszi conon majd veszek valamit ott úgy is lesz valami jó cuccxD.

Morita ügyes voltálxDD Cart dono hány kmet futottál a napvégéigxDD nem lett izomlázad?xDD.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 21:32:28 írta Hiei » Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #278 Dátum: 08 júl 20, 21:38:29 »

a fejpántok szerintem is ratyik voltak egy kicsit...
a cosplayesek meg...hát a perfomance vagy hogy írják szerintem elég unalmas volt. Nem akarok egy cp-st se leszólni mert én ugyse mernék kiálni senki elé, szal már ezért jár a tisztelet nekik, de én halálra untam magam... illetev szét röhögtem az agyam a mellet ülő magyarul alig tudó emberkén aki állandóan nekem röhögött és mondta a kommentrájait. Miután a haverjai megjöttek egy ordibálós csajszi ült melléem, aki nem akarta halkabbra venni a hangjátXD Persze rengeteg kiváló ruha készült Pl. volt 1 Grimmjow és egy lány Kakashi, nah ők nagyon jók voltak Nevet

Arvaelnek utólag is gratu még ha le is maradtunk Sojaval a háromnegyedéről. Amit láttam az nagyon jó volt Nevet
Soja meg jegyvételnél nagyon ügyes volt, pedig ált én vagyok a csörtető, tök hamar szerzett jegyet Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 21:41:28 írta Amy Lee D. » Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #279 Dátum: 08 júl 20, 21:41:09 »

Néztem képeken azt a Naruko-s csajt a felhőkkel, hát mitmonnyak elég merész volt a cp-je! Nevet
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #280 Dátum: 08 júl 20, 21:44:14 »

jah elég merész volt, de jól ált neki szerintem Mosolyog
én miért nem tudom letölteni a képeket...nah mind1
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #281 Dátum: 08 júl 20, 21:52:02 »

Hát igen egy kicsit izgultam, hogy nem lesz jegyem az elején, de végülis csak lett.  Nevet Mondjuk egy kicsit pofátlan voltam, hogy betolakodtam egy pár ember elé, de hát ez van, nekem kellett egy jegy.  Mosolyog
Nagyon jó kis Cp-k voltak, de főleg Parapa a rapper volt a legjobb, ugye Hiei?  Nevet Meg Ulqui is jó volt.
Mindent latba véve, nagyon jól éreztem magam és jó volt a társaság is.  Nevet
Őszire is biztos elmegyek ezután.
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #282 Dátum: 08 júl 21, 07:27:11 »

fúú szerintem is jó volt a con Nevet
Voltak nagyon jó cp-ek , de a bazárban nagyot csalódtam. Alig volt valami, amit  boltban nem lehet megkapni nah mindegy... Szomorú
a hangulat is jó volt és remélem Tapionnak és Cartnak a karja fáj Ördögi

Képekel nagyon nem tok szolgálni, mert Amy-t és Saeit fényképeztem a szerintük szexi Grimdzóval >.<# a végére Amy kiábrándiult belőle >.<# >.<#
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #283 Dátum: 08 júl 21, 08:31:42 »


Képekel nagyon nem tok szolgálni, mert Amy-t és Saeit fényképeztem a szerintük szexi Grimdzóval >.<# a végére Amy kiábrándiult belőle >.<# >.<#

 x"""DDDD

amugy örülök hogy akkor mindenki jólérezte magát és annak is hogy ijen sok cps volt =O és még egy uutolsó kérdés(vagy talánnemXD) hogy maga a hely ahol tartották az milyen volt?ikszdé
Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #284 Dátum: 08 júl 21, 08:36:29 »

nemvolt fulladás mint pesten,nemkellett sehol tolongani(csak jegyvételnél és a shopoknál Pojén )..
Szerintem jó volt,de erre közrejátszott,hogy nem volt nagy tömeg.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!