24 szep 22, 10:23:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NyACon (Nyári AnimeCon) 2008. július 19. (szombat) - Győr  (Megtekintve 42731 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #60 Dátum: 08 ápr 24, 17:49:15 »

Akkor viszont a technikusi vizsga is le fog menni addigra, és akkor tényleg tudok menni. Mosolyog  És természetesen a cp sem maradhat itthon. Mosolyog
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #61 Dátum: 08 ápr 24, 18:02:24 »

Akkor majd ki kell találni valami szellős cosplayt Mosolyog
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #62 Dátum: 08 ápr 24, 18:10:20 »

Beöltözünk fuutonnak Pojén
Hát nálam Arvael anyujától függ, aki reményeink szerint elvisz minket kocsival Mosolyog Ha nem, akkor persze vonatút veletek Nevet
Nálam is tőle függ xD Ill. Brigi&Eszter is jön és egyelőre még az ügyben is szervezkednem kell anyunál... na mindegy, addig elválik, míg el kell válnia a dolognak Nevet
Hát nekem mindegy, de mindenképpen az én drága egyetlen nővéremmel utazom:3 Aztán neki hogy jóXD
Én is így vagyok vele *.* Mmint, hogy Hugicámmal, Hugocskámmal meg Eszterrel szeretnék utazni, lesz, ahogy lesz *.*

Uh... melyik pályaudvarról is indul a vonat? Keleti...? Áááááh, kicsit sem fognak hülyének nézni, amint a 80-as troli majdnem teljes hosszán Tenten megy... ja, mindig elfelejtem, nyári con... akkor nem is biztos, hogy beöltözöm, de őszire már igen! Nevet Akkoooooooorra iiiiiigen!!!! ~fanatikus láng lobog szemeiben~
Naplózva

DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #63 Dátum: 08 ápr 24, 18:38:09 »

Nem biztos hogy el tudnak vinni engem de akkor biciklivel fogok menni   Mosolyog Csak attól félek hogy a nagy zampakutóval meg sinigami ruhákban fognak lekapcsolni a fakabátok (ha beoltozom)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #64 Dátum: 08 ápr 24, 18:43:38 »

Kerós Ichigó ikszdé
Azt szivesen megnézném. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #65 Dátum: 08 ápr 24, 18:45:30 »

Azt elhiszem . Biztos nagy musor lenne. Az meg igazán durva lenne hogyha itt is lekapcsolnak meg ha átmegyek a határon  Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #66 Dátum: 08 ápr 24, 18:57:31 »

DsAdam nos majd legfeljebb csatlakozom hozzád érdekes lessz majd egyedül vonatoznom és nekem még elég messze is van no de max elmegyek hozzátok busszal oszt ha van még egy plusz biciklid megyek veled ok? nem akarok egyedül utazni
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #67 Dátum: 08 ápr 24, 19:04:42 »

Nekem se lenne kivel elmennem . A bicikli még nem biztos majd megtárgyalom a bátyámmal hogy vigyen el.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 24, 19:24:03 írta DsAdam » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #68 Dátum: 08 ápr 24, 19:09:41 »

nos azért mondjuk örülök h az a kimondhatatlan nevű (számomra) s betűs bigyó van mert ha beöltözök rám elég furán néztek volna a határőrök át se jutok a hídon...no mondjuk előre sajnállom szegény kalauzokat Nyelvesít vagy talán mégse úgyis ők fognak engem hülyének nézni
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 24, 19:24:06 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #69 Dátum: 08 ápr 25, 15:30:03 »

Hehe Nevet
Nálam is lesz minimum sztem egy ellenőriztetés... Nagy fekete ruha,piros felhőkkel...
Biztos azthiszik h vmi szekta tagja vagyok...
ÉS NEM IS ÁLLNAK MESSZE AZ IGAZSÁGTÓL Pojén Nyelvesít Hümm-hümm
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #70 Dátum: 08 ápr 25, 15:57:52 »

Amy már szervezkedett valamit a jegyekel. Elvileg protekciós jegyünk lesz csak legyünk 14 (ez csak egy kb szám az a lényeg hogy sokan legyünk) fő fölött Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 25, 15:58:34 írta Sora » Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #71 Dátum: 08 ápr 27, 13:10:45 »

Valószínüleg ezen ott leszek, bár lehet hogy pont azon a hétvégén lesz családban esküvő úgyhogy még függő, de lehet hogy meglógok:D
Naplózva

Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #72 Dátum: 08 ápr 28, 16:59:01 »

Pestieknek ( vagy azoknak akik pestről akarnak menni), akik a  nyaconra akarnak menni!!!

Nos tehát a következő a felállás!
Csoportos kedvezményt minimum 10 fő után kapunk. Ehhez mindenkitől el kell kérjem a diákigazolvány számát és a teljes nevét, mert nem adják akkor ki a jegyeket nekem.( a diákigazolvány számot p.ü.-ben vagy MSN-en vagy e-mailben lehet elküldeni nekem) Leszögezem nem élek vissza vele semmilyen formában, lehet bennem bízni. Mosolyog

Így mindenki döntse el JÚNIUS VÉGÉIG esetleg július elejéig, hogy jöne csoportosan vagy nem. (hozzá teszem így sokkal olcsóbb a jegy Nevet)
Aki JÖNNE és NINCS diákja, azzal sem lesz gond mert 10 fő fölött lehet két felnőtt kísérő( 10 főnél sajnos 1 így jobb ha többen jöttök Mosolyog). Ha több fő van diák nélkül akkor az első jelentkezőké lesz a hely, így igazságos. Mosolyog
A többi infót meg majd még mondom, ha oda kerül a sor.( hol lesz a tali, hánykor, mikor, miért.. stb, de ezt már csak júliusban) Azért írtam ezt ide ilyen korán, hogy mindeki tudja erről az infót és így tudjon dönteni.

Sajnos nem sikerült elintézni a protekciós jegyeket ( akkor nem kéne a mindenkitől a diákigazolvány száma)
Előre is kérlek titeket, hogy ha jelentkeztek, de nem tudtok jönni ne az utolsó pillanatban mondjátok vissza. Köszi. Mosolyog
Naplózva
Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #73 Dátum: 08 ápr 29, 10:56:56 »

Játááá Nevet én mennék majd :p
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #74 Dátum: 08 ápr 29, 17:13:41 »

akkor már 3-an vagyunk Nevet
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!