24 szep 22, 10:22:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NyACon (Nyári AnimeCon) 2008. július 19. (szombat) - Győr  (Megtekintve 42729 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #45 Dátum: 08 ápr 24, 14:22:33 »

Ötlet Nevet (bár lehet sokakban felmerült)
Nos Pestiek akik gondlom vannak 1 páran. Ha vonattal csoportosan vonulunk, sokkal olcsóbb a jegy. Minimum egy ezressel. Pl ezzel is lehet spórolni. Mosolyog és tartogatni a conra a pénzt. Csak szervezés kérdése minden. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 24, 15:32:47 írta Amy Lee D. » Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #46 Dátum: 08 ápr 24, 14:33:27 »

Nah eldőlt...megyek conra Nyelvesít
2. conom lesz ^^
És ha minden igaz,lesz Sasori cosplayem,de csak fotózkodásra,bebebe. Szal ha láttok egy kis termetű barnahajú sasorit,90% hogy én vagyok Nyelvesít
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #47 Dátum: 08 ápr 24, 14:56:15 »

Ötelt Nevet (bár lehet sokakban felmerült)
Nos Pestiek akik gondlom vannak 1 páran. Ha vonattal csoportosan vonulunk, sokkal olcsóbb a jegy. Minimum egy ezressel. Pl ezzel is lehet spórolni. Mosolyog és tartogatni a conra a pénzt. Csak szervezés kérdése minden. Mosolyog

Az 'ötelt' ? Nyelvesít Jó 'ötelt'! x'D Ki szervezi meg? Nevet Mert szerintem úgyis annyian leszünk hogy dupla kedvezményt adnak Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #48 Dátum: 08 ápr 24, 15:09:17 »

Támogatom!
Ha végül úgy fog kinézni, hogy én is megyek, akkor csatlakozok hozzátok (csak akkor időben oda kell érnem Pestre). Plusz egy ember csak plusz egy ember. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #49 Dátum: 08 ápr 24, 15:11:59 »

Hát nálam Arvael anyujától függ, aki reményeink szerint elvisz minket kocsival Mosolyog Ha nem, akkor persze vonatút veletek Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #50 Dátum: 08 ápr 24, 15:19:34 »

A Nyári Conokban a vonatút szokott a legjobb lenni Nevet
2 évvel ezelőtt is az volt a legjobb, tavaly nem voltam de mesélték xD Úgyhogy én ajánlom Nektek a vonat no hülyülés jutsut Nevet

Nah, Chakra ennek örülök Nevet
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #51 Dátum: 08 ápr 24, 15:23:11 »

Hát nekem mindegy, de mindenképpen az én drága egyetlen nővéremmel utazom:3 Aztán neki hogy jóXD
Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #52 Dátum: 08 ápr 24, 15:26:43 »

Nagyon cool hogy szervezitek hogy elmentek a nyárira legalább találkozhatom veletek.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #53 Dátum: 08 ápr 24, 15:30:11 »

Az 'ötelt' ? Nyelvesít Jó 'ötelt'! x'D Ki szervezi meg? Nevet Mert szerintem úgyis annyian leszünk hogy dupla kedvezményt adnak Nevet

Jóvan no. Tudod mindent elírok.ikszdé
Ki szervezi? Hát ha te nem akarod (mert neked senki nem tud ellenállniXD) én megszervezem szívesen. Mosolyog
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #54 Dátum: 08 ápr 24, 15:33:30 »

Hát nekem mindegy, de mindenképpen az én drága egyetlen nővéremmel utazom:3 Aztán neki hogy jóXD
Hát akkor majd meggyőzzük Ördögi Ja és az összes CP-snek kötelező a vonatállomásra jelmezben jönni  Nevet

Nagyon cool hogy szervezitek hogy elmentek a nyárira legalább találkozhatom veletek.
Ugye? Mi meg találkozunk Veled Nevet

Jóvan no. Tudod mindent elírok.ikszdé
Ki szervezi? Hát ha te nem akarod (mert neked senki nem tud ellenállniXD) én megszervezem szívesen. Mosolyog
Jól mondod Mari Nyelvesít Én akarom csak nem merem ezt is bevállalni a 150 ezer tevékenység mellé mint amit most is végzek xD Úgyhogy Mari tijjed a tiszteletbeli feladat Nevet Am... hogyhogy elengednek Titeket?  Ohh My God
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #55 Dátum: 08 ápr 24, 15:36:00 »

Remélem, hogy addigra már végleg lemennek az érettségivel kapcsolatos tennivalók és én is tudok majd veletek menni. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #56 Dátum: 08 ápr 24, 15:37:38 »

Hát úgy hogy mi csak eldöntöttük, hogy megyünkXD de menni fogunk ha bele gebedek isXD
És attól, hogy megszervezem nem muszáj elmennemXD
De megyek illetve akarok. Nevet (Mondjuk munkától is függ ha összejön amire jelentkeztem.max szabit veszek ki. Mosolyog)
Nah jó mivel most még nagyon messze van egyenlőre jegelem a témát, csak az érdeklődés miatt írtam, de úgy látom kapós lesz. Mosolyog
De ha elindul a szervezés közzé teszem Nevet

Hát tuti lemegy mivel júni végén vége az érettséginek, már akinek. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 24, 15:42:26 írta Amy Lee D. » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #57 Dátum: 08 ápr 24, 15:53:54 »

Remélem, hogy addigra már végleg lemennek az érettségivel kapcsolatos tennivalók és én is tudok majd veletek menni. Nevet
Óóó addigra biztosan ^^ Júni végére vége van és szerintem utána nem lesz oly' hosszú az adminisztráció ^^ < Bár nem értek hozzá, csak reményt próbálok táplálni Nevet

És attól, hogy megszervezem nem muszáj elmennemXD
Értem. Szóval megszervezed. Nem jössz el. Minket a vonat meg lerak az Ukrán határnál... cseles, cseles... xP Nevet

Ja és hogy hadd kötekedjek megint 1 kicsit Nevet < csak jót akarok azért szólok... ^^''

agyon messze van egyenlőre jegelem a témát
Egyelőre jegelheted a témát, mert egyenlőre fog felkaszabolni a késesgyilkos xD
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 24, 16:01:13 írta Cart'necker » Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #58 Dátum: 08 ápr 24, 15:58:51 »

Hát Bélám, ha többieket nem is téged tuti az Ukrán határon fog lerakni a vonat  Ördögi
Nah kösz, égess még, főleg, hogy lektor volnék...nah mindegy. Egyb mindig bajba vagyok, hogy egyelőre vagy egyenlőre.ikszdé
Egyb már írtam, de júlira rég le fog menni minden az érettségivel kapcs. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 24, 16:06:27 írta Amy Lee D. » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #59 Dátum: 08 ápr 24, 17:42:29 »

Jah Gábor...júli közepére biztos vége...ezért tudunk mi is családi nyaralásra menni...apu nem jöhet el érteségi közepén...elején...sőt még a végén sem...
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!