24 jún 04, 17:03:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Attack on Titan  (Megtekintve 149876 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #225 Dátum: 13 aug 15, 12:02:49 »

A Shingeki no Kyojin legalább belátható időn belül véget fog érni. Számomra ez mindenképpen pozitívum. A One Piece már 16 éve megy és szinte biztos, hogy több, mint 10 év még benne van a történetben. Durva belegondolni, hogy 10 év múlva még mindig a heti fejezetet várja az ember, ha addig nem unt bele a történetbe.

Gondolkodtam a címen is. Miért Attack on Titan? Az Attack of the Titan nem lett volna jobb?

Végezetül itt ez a szigorúan +18-as kép, amit találtam a szériából. Mondjátok azt, hogy amit látok az egy kenyér.  smirksweat
http://25.media.tumblr.com/e9f97a61d7a189963238518b0f6930dc/tumblr_mpwg6hyD9O1qf5691o1_400.gif

@dream

Király az avád.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 15, 12:04:15 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #226 Dátum: 13 aug 15, 13:05:56 »

Igen, az egy kenyér,  Nevet Érdekes, hogy pont a cenzúrától válik +18-asá egy kép. ikszdé

Én meg ilyet találtam: Bleach és Shingeki no Kyojin szereplői közti hasonlóság.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/1146482_639499429407250_985484500_n.jpg
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #227 Dátum: 13 aug 15, 14:23:53 »

Te jézus isten ,milye van Mikasának ?  Hümm-hümm

Na az nagy kár .:/ Dehát ez ilyen...kiderülnek a titkok és hogy ki/mi áll a dolgok mögött.Tovább mondjuk nem lenne érdemes folytatni.

Köszi Bastian!:D
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 15, 14:24:40 írta dreamfolow » Naplózva

Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #228 Dátum: 13 aug 15, 21:35:06 »

Az elején nagyon bejött az anime Nevet úgy kábé az 5. részig. De azután nem igazán volt már tetszetős Szomorú A főhős inkább egy megrögzült elmebeteg lett, nem pedig egy elszánt ember aki a jóért cselekedik. Na mindegy eddig fogjuk rá tetszett, várom az új részeket ^^
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #229 Dátum: 13 aug 16, 03:51:32 »

Én meg pont most nézem az ötödik részt. Szóval még nem tudok vmi sokat.  smirksweat  Nekem az első rész már nagyon tetszett. Először egy japán sráctól hallottam róla youtube-on. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 05:40:39 írta klozo » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #230 Dátum: 13 aug 16, 07:12:34 »

Na az már karrier ,hogy valaki nem ismeri az attack on titan-t... Pojén Még a civil ember is majdnem ismeri.Néézd csak,az első 10 rész annyira nem is izgalmas,utána... de már nem emlékszem rá tisztán.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 07:14:04 írta dreamfolow » Naplózva

klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #231 Dátum: 13 aug 16, 08:10:55 »

Most a 12. eésznél tartok. Mejd nem egy este alatt le is daráltam. Nevet  Nekem kb. sz összes réz izgalmas volt. De tényleg csak 25 részes? Vagy  csak annyit csináltak meg a mangából?
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #232 Dátum: 13 aug 16, 08:11:59 »

A főhős inkább egy megrögzült elmebeteg lett, nem pedig egy elszánt ember aki a jóért cselekedik.

De hogy ha belegondolsz, egy ilyen helyzetben te mit cselekednél? A szemed előtt ölték meg az édesanyád, apádról régen nem hallottál, az emberiség pusztulóban... Pont ez az a pont, ahol a főhős is megőrül. És igazából ez az, ami a Shingeki no kyojint izgalmassá teszi... hogy átérzed a helyzetet. Teljesen valósszerű az egész történet... És egyébként meg nagyon durva társadalomkritika van benne.

Gondolkodtam a címen is. Miért Attack on Titan? Az Attack of the Titan nem lett volna jobb?
Az angol cím szar, mert nem azt jelenti, mint a japán ikszdé A titánok támadása magyarul. Angolul meg kb: Támadás a titánokra Nevet


Klozo: 25 részesre tervezik, aztán lehet, hogy nagyon felkapják és folytatódik.. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 08:20:02 írta Miroku » Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #233 Dátum: 13 aug 16, 08:25:48 »

Miroku: Köszönöm a választ! Ettől nagyon jó kedvem lett. Nevet Biztos hogy felkapják szerintem. Ezt csak is szeretni lehet. Mosolyog

Vmikor láttam is egy gif-et itt a fórumon amikor Eren titánként pöcsön rúg egy gyerek óriást.  ikszdé Rá gondolok és rögtön elkezdek szakadni. Nagyon durva. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 08:50:30 írta klozo » Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #234 Dátum: 13 aug 16, 09:43:09 »

Hát én nem bírtam várni az animére, elkezdtem olvasni a mangát... Elképesztően durva... Nem fogok spoilerkedni, egyszerűen csak annyi, hogy soha nem akartam még ennyire folytatnia mangát.. Kár hogy mennem kell dolgozni /: De ÚRISTEN, ez valami hatalmas, le a kalapom a mangaka előtt, hatalmas alkotás. Még a szar rajzolás sem baj ikszdé
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #235 Dátum: 13 aug 16, 10:08:26 »

A mangá-ba én is belenéztem.  Két embert ismertem fel azt is a nevük miatt. De az utóbbi részek után már értem miért volt vki a titán nyakában. ikszdé Miután majd végig néztem a lefordított részeket nem tudom hogy mit csináljak mert angolul nem tudok vmi fényesen és nagyon fárasztó fordítóba írogatni. Szomorú
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #236 Dátum: 13 aug 16, 10:12:53 »

Ejj Miroku csak engedtél a kísértésnek? Nevet Én szépen megvárom míg lemegy az anime aztán valószínűleg én is rátérek a mangára. Így is van már jónéhány anime aminek várom a második évadát.

Eren szerintem nem elmebeteg mert, akkor Batman is elmebeteg lenne. Nevet Eren csak megakarja védeni az emberiséget. Nem kell kedvesnek lenni a Titánokkal, az Hanji reszortja.^^ Az elszántsága az ami hajtja előre és főszereplővé teszi.

Az 5.rész után én csak néztem, hogy milyen anime ez már, hogy a főszereplő máris meghal? ikszdé Mikasa miatt néztem tovább. Érdekelt, hogy mit fog reagálni Eren halálának hírére.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #237 Dátum: 13 aug 16, 10:51:02 »



Ezt most találtam. ikszdé Az a szerkó nagyon ismerős. Örülök hogy neki kezdtem ennek az animének. És ezen a képen soha nem tudtam volna röhögni.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #238 Dátum: 13 aug 16, 15:05:55 »

Jól nyomja :DD...
Nem újdonság ,de jót röhögtem azon az arckifejezésen ikszdé



« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 15:06:45 írta dreamfolow » Naplózva

klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #239 Dátum: 13 aug 16, 15:51:17 »

Hahahaha!! ikszdé Ez nagyon jó!
Tényleg! Lehetséges lenne hogy NKWT elkezdené fordítani a mangát?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!