24 ápr 28, 20:28:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail 5. OVA - megjelenés 2013. Június 17. és utána :)  (Megtekintve 15777 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #30 Dátum: 13 jún 23, 19:20:41 »

Én ezt találtam http://www.nyaa.eu/?page=view&tid=445186&showfiles=1
most töltöm, úgyhogy nem tudom még milyen, de mivel 300+ mega csak nem atomkockás Nevet
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #31 Dátum: 13 jún 23, 19:47:31 »

Én is ma leltem rá erre. A minősége szerintem szuper, de a felirat még mindig igénytelen. Rengeteg helyen nem jelenik meg semmi és sok benne az értelmetlenség. Chelia a felirat szerint pedig Sherry. smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #32 Dátum: 13 jún 26, 18:04:25 »

http://www.nyaa.eu/?page=view&tid=446466
Ennek viszont már igényesebb a feliratozása.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #33 Dátum: 13 jún 28, 21:40:22 »

Az 5. OVA égetett magyar felirattal letölthető a torrent trackerünkről: http://naruto-kun.hu/torrent/
Jó szórakozást kívánunk! ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Justin[HUN]
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111



« Válasz #34 Dátum: 13 jún 29, 06:28:03 »

az miért van hogy akár bejelentkezek torent trackre akár nem semmit nem jelenít meg nekem ott tehát semmit nem is tudok letölteni
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #35 Dátum: 13 jún 29, 07:56:32 »

Ürítsd a böngésződ gyorsítótárát, töröld a sütiket, indítsd újra a böngészőt és próbáld újra.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #36 Dátum: 13 jún 29, 10:39:30 »

Na sikerült végre teljes egészében megnéznem ezt is, egy minőségi felirattal Nevet

Én most nem mennék bele a részletezésbe. Valami elképesztő jó volt, minden jelenete leírhatatlanul tetszett, és a rajzolás is gyönyörű volt Nevet Ez egy 5ös skálán 1000res, de komolyan Mosolyog
Bátran állíthatom, hogy az eddigi legjobb ova ez lett, volt benne fan service, tonnányi humor, kis romantika és persze a FT szokásos hangulata Nevet

Amúgy ahogy látom, ez egy 176. rész is lehetne, mivel közvetlenül az anime utolsó része után játszódik Mosolyog
Naplózva

velking
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #37 Dátum: 13 jún 29, 14:36:53 »

Áhhhhh >.<!!! Ez nagyon jó volt!!! Nevet Remélem mihamarabb folytatni fogják az animét! Nevet Szép pusztítást végzett ismét a Fairy Tail. Csak így tovább! Nevet xD
Naplózva
maris-cha
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #38 Dátum: 13 júl 01, 21:35:23 »

 Nevet Gerard és Erza, Gazille és Levi, Ever és Elfman  Nevet
Mind a 3 pár körül "izzik" a levegő! Kíváncsi vagyok ezután, hogy folytatódik a kapcsolatuk.
Következő OVA a Rave M. vs. Fairy T. lesz, ha jól olvastam. Azt is nagyon várom már Nevet
Naplózva
Sliw
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1


« Válasz #39 Dátum: 13 júl 01, 21:48:09 »

Jó lett volna bele egy kis NaLu, de ettől függetlenül nagyon jó lett, és persze egy kicsit perverz is   ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!