24 ápr 29, 08:19:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail 5. OVA - megjelenés 2013. Június 17. és utána :)  (Megtekintve 15780 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 13 ápr 26, 12:40:38 »

Fairy Tail 5. OVA
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 26, 12:42:13 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #1 Dátum: 13 ápr 27, 12:34:03 »

Ó csak jelenne már meg ! Nevet Fenéért kell eddig eltolni,hetente adtak ki új részeket,ennek már a trailere is kinnt van,nem hiszem el hogy mi tart eddig hogy így húzzák vele az idegeinket és hogy még majd 2 hónap mire megjelenik  !  Nevet igen kicsit türelmetlen vagyok,főleg hogy manga sincs a héten  >.<#   Pirul  Nevet
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2 Dátum: 13 jún 17, 07:50:43 »

És ez a nap is eljött ma jelenik meg az 5. Ova, várjuk szeretettel mikor láthatjuk mi is,remélem még a héten felkerül valahova ahol meglehet nézni Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3 Dátum: 13 jún 17, 11:08:44 »

Egy képcsokorra már fény derült az 5. OVA-ból. Mit ne mondjak, tényleg nem hazudott Mashima, amikor azt mondta szexibb lesz a többihez képest. Vajon valaha meglépi-e a Kubo-féle női idom ábrázolást? Hümm-hümm

http://i.imgur.com/kXE7zUu.jpg
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4 Dátum: 13 jún 17, 11:14:42 »

Ez mind szép és jó ,de valahogy Ichiya nem illett a képbe  Lehánylak.... Van benne minden,Lucy & Flare (Y)  Ördögi ....ah...gray-leon ikszdé .Na meg örülhetnek a Gerard x Erza fanok. Mashima tényleg kitesz a rajongóiért.(De úgy tűnik hogy az animések rátettek még egy lapáttal) Már várom ..
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 17, 13:30:06 írta dreamfolow » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5 Dátum: 13 jún 17, 11:54:46 »

Két dologért szeretem a FT Ovákat. Vér és Fanservice! Nevet
Lucy képzelgése Falre-ről elég komoly. Kár, hogy Natsu belezavart a harcukba, mert előbb-utóbb ilyet is láttunk volna. Hümm-hümm Kicsit még mindig szomorú vagyok, hogy nem sikerült átégetnie a FT jelet Raven Tailosra az hatalmasat ütött volna. Ördögi
A jobb fölső sarokban Macao úgy néz,  mintha átlátna a bambuszon.

Bastian: Egyik mangaka se olyan bátor/jó fej, hogy bevállalja, amit Kubo.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #6 Dátum: 13 jún 17, 12:11:57 »

Hát ez a kép amit küldtél Bastian, kész Nevet hát fanservice az van dögivel,és örülök hogy ilyen hű a mangához Nevet alig várom hogy láthassam a teljes részt Nyelvesít
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7 Dátum: 13 jún 17, 13:15:22 »

"Érdekes" képek, főleg a Lucy-Flare dolog, az ott már egy "kicsit" nem túlzás ? ikszdé
A Gerard x Erzás is nagyon szép lesz, hozza majd a manga színvonalát  Kúl
Én most kajak nem tudom eldönteni,  hogy Chelia vékonykásabb vagy teltebb és nagyobbak a ... ikszdé Mert tényleg, minden részben más súlyt adnak neki.
Az az ichyja kidomborodás nem kellett volna ikszdé
Mindenesetre jónak ígérkezik, várom már  kacsint

Off: Mit vállalt be Kubo ? Én néztem végig az animét, és a most zajló mangába is bele-bele kukkantgatok, de nem tudom miről beszéltek. Majd valaki egy privátban válaszolna ?

Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8 Dátum: 13 jún 17, 13:33:38 »

Kubot én se értem.. Neeem Elvileg Sherriának olyannak kéne lennie mint Wendynek...háhht igen,az a Lucy -Flare képkocka egy softcore hentaiban is megállná a helyét.Nevet (Nem baj ,szeretjük mi azt. ikszdé)
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9 Dátum: 13 jún 17, 14:21:37 »

Wendy 12 éves, Chelia életkorát pedig nem ismerjük. Ránézésre nekem idősebb, mint Wendy szóval legyen egy 14-15 éves.
Ebben a korban megengedett a serdülés, ha már az arányokról volt szó. A mangában szerintem jól kivehetőek az arányok közte és Wendy között. smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10 Dátum: 13 jún 17, 15:24:51 »

Csabi28:

Kubo azt vállalta be hogy mellre rajzolt bimbot is:D
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #11 Dátum: 13 jún 17, 18:13:19 »

RAW még mindig nincs, de egy újabb képcsokor viszont van. A Jerzásoknak nagyon fog tetszeni.  Mosolyog

http://livedoor.blogimg.jp/omoteuracom/imgs/d/3/d3e29dc6.jpg

Közben meg is jött a RAW változat:

http://www.bilibili.tv/video/av607144/

Egy másik link a RAW-ról:
http://www.animeavenue.net/fairy-tail-ova-5/
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 18, 07:27:06 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #12 Dátum: 13 jún 17, 20:05:47 »

Bastian isten vagy hogy megtaláltad és kitetted Nevet Te jóég.. kész én kisültem ezen ikszdé Nevet a szöveget nem nagyon értettem,de a manga után tudtam hogy bizonyos helyeken mit mondanak,de ez a rész... Nevet Nevet  van itt kérem szépen fanservice bőven Nevet mikor előszor mutatták lilyt és charle-t mikor csusznak a csúszdán abban az érdekes pózban háát.... Nevet Sokkolt ez a rész,de nagyon kellet már, sírtam a röhögéstől Nevet NaLu drukkerek csalódhatnak mert NaLU moment nem nagyon volt,viszont minden más igen Nevet alig várom a Fairy tail x Rave-t ezek után Nevet Na meg hogy persze hogy legyen felirat ehhez a részhez Nevet
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13 Dátum: 13 jún 17, 20:08:35 »

Tényleg jó volt:P Durva volt:) Nagyon tetszett. Halas rész nagyon vicces volt.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14 Dátum: 13 jún 17, 20:09:55 »

Happy meg a hal "háreme".
Lily-Charlie póz (szegény happy) .

De még így is Ichiya volt a csúcspont. Megértettem japánul hogy: Natsu-kun,te mit gondolsz a gigolokról?:DD Natsu rendesen elvolt azzal a műanyag szívvel. Lucy meg...most nagyon a csajok társaságát kereste ikszdé,Juviii nem szívlelte annyira az egészet Nevet .Szakadtam,feldobta az estémet bow .. Mikre nem képes egy Lovey-dovey csúszda.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 18, 16:51:26 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!