24 ápr 28, 23:51:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail 5. OVA - megjelenés 2013. Június 17. és utána :)  (Megtekintve 15778 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #15 Dátum: 13 jún 17, 20:21:43 »

az utolsó jelenet mikor mutatják az egész csúszdát miután Natsu háát kiolvaszotta Nevet ott egy pár jelenet eltér a mangától csak most tűnik fel,pl a mangában gray és leon jégbefagyva feküdtek  juvián,itt meg csak úgy simán, elfman sincs kővé változtatva,na meg ahogy gazille és levi egymáson vannak a mangában gazille ha jól látom valami karton alatt fekszik Nevet úgyhogy most ritka alkalmak egyike számomra hogy az anime jobb mint a manga Nevet persze ezek a helyzetek a töltelék részeknek is köszönhető Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 17, 20:24:09 írta tyber22 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #16 Dátum: 13 jún 17, 20:44:43 »

Eszméletlen jó volt ez az OVA. Sokatok pedig félt, hogy minek ide még egy fürdőzős OVA. Nevet

A kis kiruccanás toronymagas nyertese Jellal, aki azonban nem tudja nyereményét átvenni, mert kórházba kellett szállítani súlyos vérveszteség miatt. Jobbulást neki. ikszdé

A vesztesek táborát többek között Happy, Lyon, Gray, Natsu és Ichiya alkotják. Ez nagyon nem az ő estéjük volt. Több szerencsét legközelebb. smirksweat

A hangok, amiket Jellal és Happy produkált...megfizethetetlen. Hümm-hümm

A tiszteletem Lucy iránt tovább nőtt. Méltóságteljesen tűrte, ahogy az a kék hajú démon kántálja rá az átkokat megállás nélkül. Respect! Pojén

Max barátunk is meglelte a titkos szerelmét, már ha az "illető" eddig titkos volt. smirksweat

Laxusnak végül sikerült feltennie az i-re a pontot. Született takarító. Az már más tészta, milyen szemetet szedett össze. Nevet


Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #17 Dátum: 13 jún 17, 21:54:58 »

Hát fanservice-ből van benne elég, az biztos. A Pedó maci is kapott csemegét.

Luxus "lelkesedése", hogy Mavist kell pesztrálnia... ikszdé

Mint Gray korábban megjegyezte, az íróknak igen élék a fantáziájuk. Lucy mit össze nem haluzott a szadó Flare-ről. ^^"

Többet nem akarok spoilerezni. ^^

Bár felirat még nincs, de ha valaki olvasta a 298. mangafejezetet, akkor sok mindent megérthet, és a többi is könnyen kitalálható.
Egy poénnak jó ez az 5. OVA, de azért összességében számomra nem lett olyan jó, mint a 4.

u.i.: Nem tanácsos este 10 után megnézni, mert nem biztos, hogy a "környezeted" értékelni fogja a hangos röhögést. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 17, 21:56:41 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #18 Dátum: 13 jún 18, 16:19:20 »

Ova 5 a nagy mágiajátékok után játszódik, vagy közben? Gondolkozik

<spoiler törölve>
Moderátor, Chakra.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 21:07:31 írta Chakra » Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #19 Dátum: 13 jún 18, 16:31:46 »

Közben...Megünneplik a győzelmüket mivel megnyerték az első felét .Mosolyog
Naplózva

P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #20 Dátum: 13 jún 19, 09:25:17 »

Ahogy nézem már kijött az angol felirat is, viszont csak gyenge minőségben találtam videókat... valaki nem tud esetleg egy oldalt ahol tűrhető minőségben van fent a rész?
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #21 Dátum: 13 jún 19, 09:43:44 »

Egyenlőre csak a rossz minőségi verzió van, nem túl igényes felirattal:

http://www.animeplus.tv/fairy-tail-ova-episode-6
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #22 Dátum: 13 jún 19, 12:08:14 »

Na angol felirattal azért már értelmet is nyer az amit mondanak  ikszdé próbáltam magamnak lefordítani az alapján amit látok de elég nagy hülyeségek jöttek ki xDD
Bár néhol elég hülye mondatok vannak...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 12:35:58 írta Natsu the DS » Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #23 Dátum: 13 jún 19, 16:52:10 »

ha valaki talál egy HD streamet vagy torrentet  feliratosan, akkor linkeljétek plz
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 17:19:27 írta Depres » Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #24 Dátum: 13 jún 19, 19:54:22 »

Natsu the DS, ne spoilerezz azoknak, akik esetleg még nem olvasták tovább a mangát. Hiszen animében nem tudni, ki áll az elején a kocsma előtt.  Mosolyog
Naplózva

Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #25 Dátum: 13 jún 19, 22:35:17 »

Upsz tényleg. Ki is törlöm azt a részt.  Nevet
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #26 Dátum: 13 jún 20, 00:37:16 »

Most néztem meg.Jobb mint vártam.Volt benne poén bőven,de fanservise még több smirksweat
Legszerencsésebb Jellal volt ez egyértelmű bow,bár amennyi vért vesztett azzal már ellátna egy egész osztályt.
(Sőt ő még fel is forralta) Nyelvesít
Grayék fagyasztása meg legalább lehűtötte a kedélyeket,és megállította a tovább vérveszteségeket.
Fürdő párosítások a lecsúszásoknál elég jól alakultak,a többség esetében.
Itchyjanál meg örülök nem mutattak belőle többet.

Végén laxus elintézte grayt és Natsut,bezzeg lyon megúszta,a kis mázlista Nevet

Happy-t kicsit sajnálom azért,ez nem az ő napja volt.

Ui:Kár hogy ilyen hamar vége lett.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 20, 00:54:52 írta K ichigo » Naplózva

Hranka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #27 Dátum: 13 jún 21, 09:57:44 »

Én találtam egy egész jó minőségű angol feliratosat Mosolyog http://www.anime1.com/watch/fairy-tail-ova/ova-5-dokidoki-ryuuzetsu-land
Naplózva
11gp
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3



« Válasz #28 Dátum: 13 jún 21, 10:23:12 »

A naruto-kun már elkezdte fordítani?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #29 Dátum: 13 jún 21, 10:32:22 »

@Hranka

A minőség tényleg valamivel jobb, de a felirat ugyanaz a silány változat, ami az általam belinkelten volt. Szomorú

@11gp

Egyenlőre a videó és az angol felirat minősége is pocsék. Ha lesz normális változat, akkor elkezdik fordítani. ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!