24 máj 01, 06:57:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 994604 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6315 Dátum: 16 jan 29, 12:37:56 »

Nincs semmi baj Kubo történet vezetésével. Sokan azt róják a fejére, hogy nem ezer szálal köti össze őket valamint túlságosan egysíkú, sablonos. Egyébként részben igazuk is van. Viszont azt is meg kellene érteniük, hogy van aki éppen ezt szereti.

hachiko68 - A lényeg az, hogy Ichdát Hascwalt megvádolta, hogy elárulta őket. Hascwalt jelenleg birtokolja Bach erejét vagy annak egy részét mert Bachnak alvó ideje van. Közben betoppan Ichigo aki követeli Ishidától, hogy magyarázza meg, hogy miért állt a quincyk sorába. Ishida némi "vonakodás" után elmondja, hogy, hogy ő maga képes csak megsemmisíteni ezt a helyet és felszólítja Ichigoékat, hogy húzzanak innét mielőtt ezt megtenné. Ekkor toppan be Hascwalt aki birtokolja jelenleg Bach képességét jelenleg.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6316 Dátum: 16 jan 29, 12:39:38 »

Sasuke, ez tetszett. Nevet Végül is, a szinkronjuk ugyanaz. ikszdé Ettől függetlenül Ishida személyisége klasszisokkal normálisabb.
Azt meg még mindig vicces nézni, mennyire feleslegesek Orihime és Chad. Nevet Oké, a santen kesshun néha jól jön...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6317 Dátum: 16 jan 29, 16:57:32 »

Hű köszi szépen  bow Akkor most már véleményt nyilvánítok: ez rohadt jó fejezet volt  ikszdé Engem nem zavar annyira (mostmár hogy értem miről szól :-D ), hogy ezt a történést közbeékelte. Hagyott még egy kis időt Yoruichinek meg Toshironak  ikszdé
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #6318 Dátum: 16 jan 31, 09:20:42 »

Jó rész volt ez. Tetszik,hogy Ishida magára vállalna mindent.Gondolom kész meghalni is ez ügy érdekében. Most akkor mi lesz?Ishida fog egyedül harcolni Bach 2-vel Ichigoék meg mennek az Igazi Bach ellen?
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6319 Dátum: 16 jan 31, 16:44:14 »

ez ütős lesz. a végsőkig kiélezi Kubo.
Bár Chad ereje eleinte jónak tűnt, de mára? Nem tudom mennyit fejlődött  Neeem legutóbb mikor láttam mindkét démonkezét felélesztette.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6320 Dátum: 16 jan 31, 21:46:37 »

Chadot én is nagyon sajnálom. Valóban jó kis potenciál volt benne de leginkább azért mert a három tag mind más erőt használnak és alapjában az ellenségek erejére támaszkodnak. Ichigo a shinigamik, Ishida a quincyk és Chad a hollowok erejével rendelkezik. Kár, hogy Kubo nem fejtette ki jobban Chad karakterét. Talán most egy kicsit bemutat belőle Kubo, hogy mégis mivé fejlődött. Inouét nem tudom hova tudnám sorolni.
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6321 Dátum: 16 feb 01, 13:52:22 »

Hát nem akarok senkit megbántani, de én személy szerint Chadot sosem kedveltem, böszme, gyenge, olyan nagy szerencsétlen bumburnyák, aki csak ütöget a levegőben, sok minden másra nem jó az ereje (tudom, most nagon leegyszerűsítettem)  Nevet
Nem igazán vágyom rá, hogy most még ő rá külön kitérjen Kubo és nagyon unnám. De biztos vannak akik nem, így ez csak egy személyes vélemény. Kíváncsian várom a következő fejezetet  kacsint
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #6322 Dátum: 16 feb 04, 15:03:41 »

http://www.mangahop.com/Bleach/661/1/

Erre nem tudok mit mondani  Nevet
Nagyon tetszett főleg a vége
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6323 Dátum: 16 feb 04, 15:14:01 »

Hát nekem nagyon nem tetszett.. Még egy feleslegesen várt hét.
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6324 Dátum: 16 feb 04, 18:51:33 »

Nem volt annyira rossz, de tényleg kicsit hiányérzete van az embernek. Számítani lehetett rá, hogy kb. ez lesz, Ishida feltartja Haschwalthot, amíg Ichigo Bachnak megy neki.

Azért jó volt látni, hogy Chad se teljesen haszontalan, még ha nagyon erőltetett és noname ellenfelei vannak, de gondolni lehetett már, hogy nem kap erősebb ellenfelet, mert már minden Quincy foglalt.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6325 Dátum: 16 feb 04, 19:05:02 »

Ez a fejezet szó szerint nem szólt semmiről.

1. harmad: Ichigo és Ishida fecsegnek a semmiről, meg hogy Ichigoék menjenek tovább és 30 IQ Ishida rájön, hogy ha Hachwalth-nál van Bach ereje, akkor Bach alszik. (Nem mondod!)
2. Harmad: Orihime nyavajog.
3. Harmad: Chad továbbküld mindenkit és a komájával kitalálják, hogy le kéne verni az ellenséget, ha már itt vannak. (Nem mondod!)

Ja és istenem, hogy már megint ez a hülye "menjetek tovább majd én feltartom őket" klisé van... Ezt SZÓ SZERINT eddig MINDEN Bleach arc bejátszotta. Nem unja már ezt rohadtul Kubo? Mert én már nagyon...

Ha az 1. oldalon ishida közölte volna Ichigoékkal, hogy mi a szitu, a 2. on elundúlnak és utána végtunk volna a kövi fejezethez semmi nem változott volna a sztoriban.
Ganju tök fölösleges ide és ezek a szobrok is csakis azért vannak itt, mert Kubonak ötlete nincs mit kezdjen Chad-el mert már rég lemondott a karakterről, úgyhogy valamivel le kell foglalja/ki kell írja a sztori hátralevő részére.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 04, 19:09:39 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6326 Dátum: 16 feb 04, 22:07:03 »

Kubonak még lenne esélye arra hogy javítson a helyzeten.

A megoldás pedig hogy valahogy visszahozná a kiütött 0ik osztagosokat.
Kivéve Ichibét,ő rendben van,bár fene se tudja hova lett.
Elég illúzió romboló volt az hogy off-screen ellátták a bajukat.
Alig mutattak meg valamit a képességeikből. (Kiv ugye a "Bud") Nyelvesít

Még mindig sok tartalékkal rendelkezik a "jók" csapata
(Isshin,Ryuken,Fullbringerek és a fenn lévők egy része)
Aizen is lenn vár a sorára.Lehet már el is aludt a székében ennyi idő alatt smirksweat.
(majd ha felébred át is vehetné a szál írását)

Remek alkalom lenne a meglévők lerendezésére és a 0ások erejének bemutatására.
-Ezek a szobrok talán már kicsit kikacsingattak a sok kezű lány katonáira
(remélem nem én gondolok bele túl sokat,és valamit kitalál Kubo.)

A lehetőség adott,több módon is például:
-Yama Bankaija
-Quincyesítés
-Váltás a lélekkirály soron
(Még a régi Ritterek sem elvetendő)


Bach/Hashi szálra most nem térek ki,bár lehet pont váltáskor (ébredés) kéne elintézni őket. Gondolkozik

Off: Azt azért megnézném hogy a 0 ások Aizent szolgálnák fenn. Nevet
Naplózva

hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6327 Dátum: 16 feb 05, 08:30:16 »

ha most Chad harcát végig kell nézni a megaszobrokkal, úgy, hogy a többit még nem fejezhettük be (Askinék), akkor esküszöm fejbe lövöm magam.
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6328 Dátum: 16 feb 05, 11:29:45 »

Spórolhatsz a golyóval, mert a manga végéig nem fogjuk már látni Chadot és Ganjut. Ezzel ők ki lettek írva a sztoriból, hogy megtisztítják a kastélyt.

Figyeljétek meg, hogy Ichigonak csendben kell lennie, hogy álmában tudjon végezni Bachhal, de tuti, hogy üvöltve ráfogja rúgni az ajtót. ikszdé

Kicsit szomorú vagyok, hogy Rukia nem tudott becsatlakozni Ichiékhez.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6329 Dátum: 16 feb 05, 13:57:46 »

Tilon, a remény hal meg utoljára. Nevet Én is szeretném, ha Rukia ott lenne... :/ Amúgy most már tényleg nagyon érdekel mi lesz ebből. :3
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!