24 máj 01, 00:58:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 994519 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6330 Dátum: 16 feb 05, 14:39:54 »

Spórolhatsz a golyóval, mert a manga végéig nem fogjuk már látni Chadot és Ganjut. Ezzel ők ki lettek írva a sztoriból, hogy megtisztítják a kastélyt.


A próféta szóljon belőled  Nevet Ganjut még Chadnál is jobban utálom  ikszdé
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
hell.girl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #6331 Dátum: 16 feb 05, 14:42:48 »

Hát most én sem vagyok elalélva az eseményektől. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar ideérünk Ichigóék szálához, én azt hittem, hogy a még harcoló sternrittereket nézzük először végig. Ezek szerint az túl logikus lett volna Mosolyog
Naplózva

Ha kedves vagy valakihez, nem leszel az emberiség legalján. Azt jelenti: van valamid, amit megoszthatsz.
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6332 Dátum: 16 feb 05, 20:28:04 »

sajnos a vaizardok is annyiban le lettek tudva hogy gerard rájuk legyezett. pedig love bankaija, vagy esetleg hachi, hiyori, és lisa zanpakutoja sokkal jobban érdekel mint mr gyerek-zombi-újragyerek-zseni-félhollowbankai toshiro hatszázhuszonötödik tánca miközben hinamori azt vinnyogja könnyes szemmel hogy shiro-kun. lassan olyan idegesítő mint kon.
  >.<#
remélem ezek mögött a szobrok mögött van egy irányító is akit lekell győzniük mert én így elsőre reménykedtem, de most így belegondolva tényleg csak arra jók hogy ganjuékat is letudják. Gondolkozik
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6333 Dátum: 16 feb 05, 21:45:54 »

félhollowbankai toshiro

Az csak átmenetileg hollowfikálta a bankai-t már Mayuri ellen, zombiként is a régi bankai működött.

Táncai meg nem szoktak lenni, az a Rukia jég alapú zanpaktouja aminél mindig valahanyadik tánc van..  Mosolyog
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6334 Dátum: 16 feb 05, 23:21:16 »

nem szószerint értettem de gerard ellen konkrétan bebalettozott a bankaival. nem a mozdulatainak és technikáinak a nevére gondoltam  Pontosan
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6335 Dátum: 16 feb 06, 12:21:21 »

nem szószerint értettem de gerard ellen konkrétan bebalettozott a bankaival. nem a mozdulatainak és technikáinak a nevére gondoltam  Pontosan

Ó, sorry félreértettelek ez esetben! Csak szintén jég, szintén tánc és rögtön Rukiára asszociáltam  Mosolyog
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #6336 Dátum: 16 feb 08, 14:11:16 »

Itt csak Kubo táncol én már azt se tudom hány harcot kezdtünk el most... Majd ha lesz anime ott jobban látni fogom... Mindentől függetlenül remélem lesz.

Azért chad cucca elég menő lett. Sajnos bárki logikusnak gondolná, hogy kubo 1 harcot végig vezessen nem fogja... Ilyen volt az animébe is. Amikor először elkezdtem olvasni mangát kicsit furcsa is volt hogy ilyen hosszúra sikerednek, meg állandóan váltogatja.

Ha jól emlékszem egyedül a Yama papa halálánál nem váltott sokat. Ott gyorsan lehenteltek mindenkit a sternitterek aztán papát is.
Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #6337 Dátum: 16 feb 08, 15:40:08 »

Osztom a véleményeteket .Chad ki lett írva.Erről jut eszembe:mi lesz Orihimevel?Megfogja Ichigo,aztán a hátára köti és hurcolja magával,vagy mi?Itt ő már csak hátráltatja Ichigot szerintem. Jó,persze ott van a gyógyító képessége, de akkor is
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6338 Dátum: 16 feb 08, 17:41:53 »

Ha jobban belegondoltok akkor Chad mint "főszereplő", azon belül mindig is egy mellékszereplő volt ebben a történetben. Még a többiekhez képest is. Egyébként Inoue  és talán még Ishida is csak az. Az első történet alapjában csak Ichigo és Rukia története. A második történet Inoue és Ichigo és ez a mostani Ichigo és Ishida főszereplésével történik. Persze az más kérdés, hogy éppen a két főszereplőnek tartott személyt foglalkoztatja legkevesebbet Kubo. A négy beindult harc egy kissé nekem sok, még Kubotól is. Nemigazán szokott ennyit egyszerre mutatni. Illetve mutatott de ott általában egy harcnál hosszabban elidőzött. Mikor áttért egy másik harcra akkor onnét fojtatta ahol abbahagyta helyszínváltáskor. Viszont nemigazán szokott 4-et egyszerre felvezetni. Ráadásul még több sem kizárt mert néhány tag, mint a fullbringerek még meg sem jelentek.
Naplózva
hell.girl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #6339 Dátum: 16 feb 09, 12:53:26 »

Miért kéne megjelenniük a fullbringereknek? Valahol le lett ez nyilatkozva vagy mert ez az utolsó harc attól evidens, hogy mindenki aki felbukkant korábban megint meg kell jelennie?
Csak mert logikusan, itt az ég világon semmi hasznuk nem lenne, tekintve, hogy a kapitányok gyakorlatilag meg sem izzadtak úgy elverték őket, és ugyanezek a kapitányok most szenvednek a quincykkel. Mégis mi értelmük lenne megjelenni? Így is még túl sok karakter "van versenyben". Én nem látnám az ég világon semmi értelmét a jelenlétüknek.  
Naplózva

Ha kedves vagy valakihez, nem leszel az emberiség legalján. Azt jelenti: van valamid, amit megoszthatsz.
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6340 Dátum: 16 feb 09, 13:08:16 »

Byakuya azért kicsit megizzadt  Nevet
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6341 Dátum: 16 feb 09, 13:52:01 »

Azért két, igencsak erős fullbringerről van szó, ráadásul az egyik hollow és shinigami képességekkel is rendelkezik. A képességéről nem is szólva amellyel elveheti valaki képességeit és azt szét is oszthatja. A másikuk képessége sem semmi, amellyel képes lehet valakinek a múltját és ezáltal a jelenét és jövőjét is befolyásolni. Szerintem minden bizonnyal ők is megjelennek majd az adott pillanatban, amikor éppen szükség lesz segítségre.

http://www.mangareader.net/bleach/662
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 10, 17:02:51 írta rini67 » Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #6342 Dátum: 16 feb 10, 17:09:59 »

http://readms.com/r/bleach/662/3224/1 Mosolyog
Naplózva
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6343 Dátum: 16 feb 10, 19:42:15 »

Váááá ez szuper rész volt! Tudtam, éreztem, hogy Yoruichi mellé meg fog érkezni Kisuke  Nyelvesít
(azért Yoruichi igencsak szemrevaló hátsóját ilyen közelről mutatni Kubo, szemétség volt  Nevet még ha csak egy rajz akkor is  ikszdé )

Valami nagymacskává fog változni? Végülis a kismacska alakját a történet elején sokat láthattuk.
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6344 Dátum: 16 feb 11, 02:00:07 »

Már az se semmi hogy ilyen korán megjelent ez a fejezet.
Ráadásul még ilyen tálalást is kaptunk.

Kellemes felüdülés az előzőek után. (Bocs Ishida és a terved) smirksweat

Lássuk mire képes a villámmacska és az edzője. Nyelvesít
Egy kicsit nosztalgikus,csak nem ilyen mértékben.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!