24 máj 01, 08:34:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 994626 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Dátum: 13 márc 07, 18:27:26 »

A téma ezer oldal után lezárásra kerül. A hozzászólások nem vesznek el mivel nem lesz törölve. Jó szórakozást. A fórumszabályzatot tessék elolvasni.


Zaraki is egy "kezdő" Asauchiját nyúlta le, szóval valószínűleg Ikkaku is így szerzett bicskát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1 Dátum: 13 márc 07, 18:29:20 »

De nem arról volt szó ha a shinigami meghal akkor a zp-je is ? vagy most ez az elmélet teljesen kuka ? zaraki azt bizonyítja.
 Egész Asauchi kérdés érdekes , Ichigo erejét végül is Urahara edzése adta vissza és ha csak be nem dobott oda a gödörbe Ichi mellé egy olyan dögött , kis zp kovácstól tudjuk mindenkinek abból van a zp-je kérdés ichi quincy ereje nem írja át-e a részecske fizikát    Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 07, 18:40:13 írta Banzai » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2 Dátum: 13 márc 07, 18:32:08 »

Valószínüleg azért, meg még nem alakult ki a lélek lenyomata. érdekes de yamato is meghalt, és mégis meg maradt a zaika no taichi darabja.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3 Dátum: 13 márc 07, 19:17:31 »

Oetsu azt mondta, hogy egy shinigami sem volt képes felébreszteni a zp-jét asauchi nélkül. A "senki sem volt képes" nem egyenlő a lehetetlennel. Akkor elképzelhető, hogy Ichigonak ment enélkül is, és talán ezért nem működne nála már az asauchi. Meg az is fura, hogy ha asauchi csak egy segédeszköz, akkor honnan szedi azt a "valamit" amihez a shinigami lelke és az asauchi kell? Mert most úgy áll a dolog, hogy 3 rész alkotja.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #4 Dátum: 13 márc 07, 19:49:54 »

Én azon a véleményen vagyok, hogy az erősebb shinigami-k(Yama, Unohana és sokan mások) elérnek egy olyan "erőpontot",hogy megjelenik a valódi életben is a kard ami már birtokolja néhány tulajdonságát. (Vagyis az Asuichi a "természetes" shinigami-knak csak a lelkében van, és ha elég erősek lesznek a ZP jelenik meg a valódi életben)

---

Ichigo valószínűleg örökölte a Zanpakutoja tulajdonságainak nagy részét. De egyenlőre nem tudok rá mit kitalálni, hogy mizu van az Asuichi-jével  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 07, 20:29:00 írta Ahate Naraku » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5 Dátum: 13 márc 07, 21:46:55 »

SSS a mondatból ítélve nem kizárt hogy valaki már megtette pl lehet hogy ő volt az egyetlen és csak nagy a képe, hde az is lehet hogy Ichigo a különleges családi háttere miatt képes ezt megtenni vagy nem is szorult rá.
A lényeg hogy van még itt mit magyarázni Kubo mesternek.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6 Dátum: 13 márc 07, 22:26:14 »

Nem is keveset.

De a trollcsászár újbóli visszatérésének nem tudom, hogy örüljek-e.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #7 Dátum: 13 márc 08, 10:23:16 »

Egy oldal hiányzik az angolból az oldalon. Mondjuk igazából mindegy is, mert jön lassan a magyar, csak gondoltam szólok. Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8 Dátum: 13 márc 08, 10:59:28 »

Mindig is lesznek olyan kérdések, feltevések amire egy mangában nem kapsz választ, vagy ha kapunk is azt sokan nem fogadják el. Másrészt nem fogja az író mindenkinek a szájába rágni egyesével azokat a magyarázatokat. Van aki elfogadja így és van aki további magyarázatra vár.

Amit a fickó mondott, hogy minden shinigami kard rendelkezik ashauchival és ismeri mindegyik helyzetét amelyet "ő épített". Tehát ebből következik az is, hogy nem mindegyiket ő csinálta, létezik kivétel vagy kivételek. A mondatai szerint Ichigo jelen formában képtelen továbblépni, fejlődni amíg meg nem ismeri a származását. És itt jön egy érdekes kérdés mert szerintem ez lehet a háttérben. Melyik utat választja? Shinigami vagy a quincy út mellett akar dönteni. Ha elkötelezi magát a shinigami forma mellett akkor lehet zampakutoja, de ha a quincyk felé hajlik akkor nem. Netán képes lehet a kettőt ötvözni is hiszen egy keverék.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9 Dátum: 13 márc 08, 15:42:29 »

Szerintem most Kubo nem akarja majd keverni a dolgokat, mint ahogy a hollow shinigami esetben tette. Az az érzésem, hogy most inkább a választásra fog hangsúlyt fektetni (én legalábbis biztos így csinálnám, hogy ne legyen megin ugyan az). Jó lenne, ha bele kóstolna kicsit a quincy létbe is, hogy meg lássuk, hogy milyen is az ő világuk és, hogy kicsit az ő szemszögükből is nézni a dolgokat, hogy elbizonytalanítson minket a mangaca, hogy most akkor tényleg a Shinigamik a jó fiúk? Majd a végén akkor egy csavarral lezárni, Ichigo tényleg halálisten, oda neki egy zp-t, és hadszóljon az utolsó csata, ami ne olyan legyen, mint az Aizenes, hogy oké brutál erős, és az ellennek esélye sincs, hanem tényleg küzdjön adjon bele mindent taktikázzon is egy kicsit, és a végén egy Kidoval kivégezni Bachot Nyelvesít na az már csavar lenne szerintem Mosolyog
Na szóval szerintem nem kéne keverni most ezt a két erőt! Ha jól értelmezem a menőcsávó szavait, addig nem fog egy új kardot csinálni Ichigonak, amíg nem dönti el véglegesen, hogy akkor ő shinigami lesz és kész, már pedig ez kulcsfontosságú lenne!
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10 Dátum: 13 márc 08, 15:48:02 »

Amugy kyorakunak 2 asauchija lenne ? 
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #11 Dátum: 13 márc 08, 16:19:26 »

Hát ez jó kérdés batai15. Én azon a véleményen vagyok hogy mivel  Kyroaku és Ukitake kardja is alap állapotban egy egyszerű zanpakutó és csak az előhívásuk után shikai alakban válnak szét két ikerpengére ezek szerint ez egy asauchi. Másrészt viszont  ha azt nézzük hogy mindegyik asauchi egy személy akkor az ikerpengéknek 2 asauchi-ból kéne állniuk.

Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12 Dátum: 13 márc 08, 16:25:39 »

Ukitakében nem vagyok biztos, ott szinte tuti hogy egy asauchi, mert alap állapotban egy katana.
De kyorakunál ugye egy katana meg wakizashi van. Én azt tartom valószínülek hogy ő valamilyen módón 2 darabra tett szert, míg ukitake esetleg valami ilyen kivánsággal volt a lelke mélyén .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13 Dátum: 13 márc 08, 16:31:28 »

Kyourakunak alap állapotban is két kardja van. http://img2.hebus.com/hebus_2005/08/19/preview/050819195238_62.jpg Az viszont érdekes, hogy ez hogy' lehetséges. Nem hinném, hogy csak puszta véletlenből kettőt kapott. A shinigamiknak amúgy is szigorú szabályaik vannak... 1 kard, és kész. Nevet Még ez is érdekes lehet. Mosolyog
Naplózva

Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #14 Dátum: 13 márc 08, 17:54:35 »

Szóval Kyoraku lenne a szabályszegő? Nem hinném... Lehet, hogy az egyik csak original kard volt és ragadt rá valami az asauchiból, bár ez elég beteg feltételezés. smirksweat
A zanpakutos részek pedig, ha jól emlékszem, csak fillerek voltak, így egyáltalán nem biztos, hogy tényleg két szelleme van Kyoraku kardjának.
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Oldalak: [1] 2 3 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!