24 ápr 30, 23:13:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 994491 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6285 Dátum: 16 jan 21, 13:52:53 »

Jó rész volt ez, vannak dolgok amiknek örülök, vannak amiknek nem.
Ezt inkább olyan felvezető résznek éreztem. Felvezető Ishida-Ichigó-Haschwalth-hoz meg egy felvezető egy Gerard - Hitsugayához.

Szóval amiknek örülök, hogy láttam végre Haschwalth arcán némi érzelmet és kiéleződött Ishidával ez az alfahímért folyó harc :-)  Én még ezt elnéztem volna egy darabig Ichigó nélkül, de sebaj, kíváncsi vagyok nagyon, hogy mi lesz itt a folytatás. Majd. Mivel én ezt a szálat későbbre tartogatnám Kubo helyében. Ebben a fejezetben Ishida múltja nekem idő és helyhúzás volt csak, de ez egyéni szoc probléma.

Histugaya fura volt nekem. Engem nem háborít fel, hogy bankai-al indít, mert egy ilyen kaliberű ellenfél ellen semmi esélye egy kapitánynak sem bankai nélkül, így tök mindegy hogy most veszi elő, vagy 2 pofon után. Viszont nem értem mi volt az értelme ennek a Hinamoris "Shiro-chanozásnak" (gondolom lesz jelentősége később, vagyis remélem, mert különben feleslegesen elvett az életemből 1 oldalnyit  Nevet ). Szóval ez a pár oldal az elején nekem fura is volt, meg kevés is, meg olyan  semmilyen.

Amit még sajnálok, hogy Askinékhoz nem kukkantottunk be. Örülök, hogy nem ragadunk le egy csatánál 4 héten keresztül, de most meg már a másik végletet érzem - mindenhova bepillantunk egy darabig, de úgy igazán semmi nem halad.
Tudom, semmi nem jó nekem  Nevet De mindenesetre a múltheti rész SOKKAL jobban feltüzelt. Remélem jövő héten a 2 folyamatban lévő helyszíneken végre történik valami izgalmas, Ichigóékkal meg tartalékolunk.
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6286 Dátum: 16 jan 21, 15:47:22 »

Nem volt rossz fejezet. Igazából engem ne zavar, hogy Hitsugaya is beszállt a buliba, csak így is már sokan voltak és félek, hogy nem jut mindenkinek szerep. Bár ahogy láttam Shinji már ki is feküdt...  smirksweat

A fejezet második része érdekes volt. Igazából én is túl korainak tartom ezt. Ichigonak még nem kellett volna megérkeznie, hagyhatott volna 1-2 fejezetet Kubo Ishidára és Haschwalthra.

Nem akarok panaszkodni, de most meg már túl sok szálhoz fogott hozzá Kubo. Ez igazából nem lenne akkora baj, de ő ilyenkor általában képes elfelejteni dolgokat és nem minden szált veséz ki rendesen.

Amúgy még azért lepődtem meg Ichigon, mert azt hittem, hogy előtte még Urahara fog betoppanni. Byakuyáéknál már rég nem láttuk, szóval én teljesen azt hittem, hogy fogta magát és előre ment. Ha már ennyi szálba belekezdett, akkor már rátérhetne, hogy hol van.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 21, 15:48:12 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6287 Dátum: 16 jan 21, 15:52:40 »

Az csak nekem tűnt fel, hogy Hinamori támogatja Hirakot? Ennek nem fordítva kellene lennie a tapasztalatok alapján?  ikszdé  Nevet
Remélem jó kis harc lesz ott, Kubo állítólag ígért egy továbbfejlesztett bankait fehérkének, bekövetkezhetne mondjuk most, túl sok harca már nem nagyon lesz, ahogy a végéhez közelítünk.

Amúgy meg mindkét előttem szólóval egyet értek, az Ichigós szállal még én is vártam volna, van most elég akció enélkül is..
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6288 Dátum: 16 jan 21, 20:08:04 »

Hmm én az hittem, hogy Kubo letudta Shiro-chan új Bankaiját a Hollofikált Bankainál.
http://naruto-kun.hu/manga/Bleach/553/18

Na most ugrik a majom a vízbe. Melyik csapathoz fog állni Ishida. Tényleg beépült, vagy csak köti a vér? Amúgy abból, hogy Ryuken boncolta a feleségét arra következtetek, hogy nagyon haragszik Bachra.
Az utolsó képen nagyon tetszik IShida tekintete. Olyan, mint aki tudja, hogy valami rosszat tett és félve várja a büntetést.

Amúgy Yoruichi mellé szerintem be fog toppanni Soi, mert amióta felmentek nem nagyon volt látható. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6289 Dátum: 16 jan 21, 20:54:42 »

Én is azt hittem Tilon. Ráadásul ott már nem voltak jégvirágok fölötte, most meg megint ott voltak.
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #6290 Dátum: 16 jan 22, 17:58:31 »

A kisgyereket szívesebben látom harcolni mint a fullbringereket (akik előbb-utóbb megérkeznek és újfent értékes helyeket fognak rabolni a papíron). Ishida mint egy kölyökkutya aki rászart a perzsa szőnyegre. Ennél jobban csak Kubo tett rá egy nagyobb határral erre a szerencsétlen szereplőre. Az egyetlen megváltás neki ha Haschwalth ledöfi. Így nem kell azon gondolkodnia, hogy mit is tegyen a fel-alá járkáláson kívül.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6291 Dátum: 16 jan 24, 10:30:15 »

alakulnak a dolgok... Ishida áruló? pedig ő utódnak volt kikiáltva !
Ichigo meg nem tudom milyen formában van.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
hell.girl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #6292 Dátum: 16 jan 24, 12:30:01 »

Sziasztok!

Én még teljesen új vagyok a fórumon, először is üdvözlök mindenkit  kacsint Internetes bambulásom alkalmával leltem e fórumra, ami nagy örömmel tölt el, mert itt végre ki lehet vesézni a heti történéseket  Mosolyog A bleach az egyik kedvenc mangám, bár egy időben hűtlen voltam (a fullbringeres rész nagyon nem jött be bevallom őszintén, így akkor kicsit elpártoltam, de a háború visszacsábított  Nyelvesít )

A mostani fejezet elég semleges volt, de ami nagyon tetszett, hogy most nagyon szép volt a rajzolás :-) Hinamori tekintete, Toshiro közelije, meg az utolsó képkocka is nagyon szép lett szerintem!
Ishidával kapcsolatban az is lehet, hogy még ő maga sem tudja, hogy hova tartozzon. A vére Bachékhoz húzza, de a barátság az csak barátság, jóban rosszban kitartottak mellette mindig. Egy nagy "az ellenséghez tartozom, de a végére rájövök, hogy a barátság a legfontosabb" - összeborulást a végére el tudok képzelni  Nevet
Naplózva

Ha kedves vagy valakihez, nem leszel az emberiség legalján. Azt jelenti: van valamid, amit megoszthatsz.
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #6293 Dátum: 16 jan 24, 12:34:18 »

Most akkor esetleg egy hármas harc :Ichigo-Ishida-Haschwalth?Érdekes lenne
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6294 Dátum: 16 jan 24, 17:49:34 »

Sziasztok!

Én még teljesen új vagyok a fórumon, először is üdvözlök mindenkit  kacsint Internetes bambulásom alkalmával leltem e fórumra, ami nagy örömmel tölt el, mert itt végre ki lehet vesézni a heti történéseket  Mosolyog

.....

Szia, üdv a fórumon.

Sajnos én mondjuk nem oszton a nézeteidet a mangával kapcsolatban, szerintem az istengyilkos fejezetek közepe óta úgy hulladék, ahogy van még ha be is csúszik 1-1 pofásabb fejezet hébe-hóba, de ne hagyd, hogy az én véleményem a kedved szegje ikszdé
Naplózva

hell.girl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #6295 Dátum: 16 jan 24, 19:42:24 »

"Szia, üdv a fórumon.

Sajnos én mondjuk nem oszton a nézeteidet a mangával kapcsolatban, szerintem az istengyilkos fejezetek közepe óta úgy hulladék, ahogy van még ha be is csúszik 1-1 pofásabb fejezet hébe-hóba, de ne hagyd, hogy az én véleményem a kedved szegje ikszdé" - Bocs nem ment most a szakszerű idézés valamiért...

Ez is egy vélemény, elfogadom, de a kedvemet nem szegted  kacsint
A Mayuris és Kyourakus rész egy idő után nagyon ellaposodott számomra, így nem vagyok én sem 100%ban elégedett, de 3-4 rész óta újra igencsak megjött a kedvem az olvasottak alapján. Én már megszoktam ezt a Kubotól, és "így szeretem" a Bleachet  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 24, 19:43:03 írta hell.girl » Naplózva

Ha kedves vagy valakihez, nem leszel az emberiség legalján. Azt jelenti: van valamid, amit megoszthatsz.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6296 Dátum: 16 jan 25, 15:03:44 »

Jó ez. De ez a sok arc Animébe lenne való. Akkor nagyon jó lesz ha egyszer megint lesz anime Mosolyog (Mert biztos lesz )
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6297 Dátum: 16 jan 25, 16:44:12 »

Akkor nagyon jó lesz ha egyszer megint lesz anime Mosolyog (Mert biztos lesz )

Én nem fogadnék rá. Nagyjából kizárt, hogy lesz, mivel a manga japánban is annyira botladozik, hogy tavaj konkrétan a top 20 ban nem volt benne. Hogy adjak ennek valami keretet is, hogy ez mennyire gáz, a Naruto bennevolt, pedig az már 1 éve nem futott.
Ilyen statisztikák mellett nem nagyon reménykednék jövőbeli Bleach animében.
Talán majd 5-10 év múlva egy fillermetes remake-et lehet valaki bevállal, de azon kívül nem sok esély van rá.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 25, 16:45:40 írta Exkirion » Naplózva

hell.girl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #6298 Dátum: 16 jan 25, 20:00:24 »

Nem sértésből - de remélem nem lesz igazad  Nyelvesít  Nevet Én ugyan inkább manga párti vagyok, de jó lenne egyszer ezeket a harcokat mozgóképen is látni.
Naplózva

Ha kedves vagy valakihez, nem leszel az emberiség legalján. Azt jelenti: van valamid, amit megoszthatsz.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6299 Dátum: 16 jan 25, 21:22:49 »

Nem egy olyan mangát adaptáltak át animeverzióra amely nemhogy a 20 de az 500-ban sem volt benne. Szóval ez nem tényező ilyen szempontból. Csak mostanában jelentettek be vagy 3-at amelyeket sehol nem jegyeznek még a mostani Bleachez képest sem. Ettől függetlenül én sem gondolom, hogy mostanában vagy a közeljövőben lenne Bleach anime. Köszönhetjük Kubo hülyeségének vagy inkább mohóságának amiért nem tudott megegyezni. Mondjuk nem tudom mi állhatott az akkori szerződésében, hogy mással kötött szerződést.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!