24 ápr 30, 23:36:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 994500 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6270 Dátum: 16 jan 14, 16:15:33 »

Ezek a fejezetek nagyon ott voltak.Ugyan nincs sok kiemelkedő dolog benne de jó az akció és maxon pörög a fordulatszám.Askin egy kibaszott boss, ehhez kétség sem fér és a párosítások is nagyon jók.Én örülök neki, hogy Ichigoék kifeküdtek, mert ha nem tudod mire képes az ellenfél és kifogsz egy ilyet mint Askin mindegy, hogy milyen erős vagy ez történik.

Úgy látom Kubo talált egy jó módszert a nép ritkítására.

Jött sok régen látott szereplő és a harcok is és legalább látni taktikát még akkor is ha nem túl eredményes.

Hitsugaya eddig egyszer volt badass, amikor zombiként a jó oldalra támadt és most itt a második ilyen momentuma.Amennyire nem szeretem a karakterét ez annyira bejött.Hiyorival tuti lesznek pillanataik Nevet


Egyetlen egy dolgot szúrt el anno Kubo és ez nem az volt, hogy nem vezette fel eléggé ezt a 4 elit quincyt hanem az, hogy a nulladik osztagot nem mutatta be, hogy mennyire OP-k.Ha ez megtörtént volna és a quincyk úgy verik el őket akkor már önmagában emészthető lett volna, hogy Kyoraku Lille-re van ellőve és a többi.

Szóval jó fejezetek, tetszenek! Egy nulladik osztag vs Aizent még mindig várok.  Ördögi
Naplózva
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6271 Dátum: 16 jan 14, 19:40:47 »

Szuper!
Volt itt minden, vaizardok, meghaló kistesók, Hitsugayák  Nevet

Askin nagyon kemény, az ellenfél csapatában valamiért őt bírom a legjobban  Nyelvesít Nagyon kíváncsi vagyok annak a csatának hogy lesz vége. Öcsi tényleg megfog vajon halni? Mondjuk nem sajnálnám, annyira nem állt közel a szívemhez, meg kell, hogy a "jó" oldal is hulljon, hogy némi realitása maradjon a csatáknak.

Hiyoriék nem sokáig bírták, Hitsugaya érdekel, azért én még örülnék, ha a "nagy tehetség" bemutatna valami új odab*szós dolgot. Mondjuk Mayuri kis tartályában hátha felturbózták őket  Nevet Mindenesetre nagyon vagány volt ott a végén, kíváncsi vagyok, hogy Hulk-vikingünk ezt szó nélkül hagyja e (nyilván nem). Aztért most már ott vannak egy csomóan, igaz a 3/4-edük csúnya sérülésekkel, vagy haldoklik, de csak alkotnak már valamit. Meg Toshiroval ment még Yumichika, Matsumoto meg Ikkaku is, ők is biztos be tudnak segíteni.

Minenesetre: Köszi Kubo, elérted, hogy baromi kíváncsi legyek a következő részre  kacsint
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6272 Dátum: 16 jan 14, 22:58:38 »

Nagyon tetszett ez a fejezet.

Askin képessége nagyon jól fel van építve, tényleg egyedi és kreatív. Ilyenkor gondolkozok el, hogy a többi ellenségnél miért nem tudta megerőltetni magát. Ugye már a történetszál elejétől kezdve tudtuk, hogy vannak vérrel kapcsolatos technikái a Quincyknek (Blut Vene stb.). Szerintem Giselle ereje se volt klisé, hogy akire rácsöppen a vére az zombi lesz, az is tetszett, csak ott magát a karaktert rontotta el Kubo úgy ahogy van. Askin miatt jár a plusz pont.

Már régóta hiányoltam a Vizardokat és, hogy használják az erejüket. Most végre megkaptam, igaz még ha csak egy rövid időre, de gondolom ennyitől még nem lettek végleg kiütve.

Hitsugaya megjelenése engem most nem zavart. Úgy gondolom, hogy az ő karaktere most nagy vízválasztó előtt áll. Eddig nem nagyon bírtam, mert mindig egyből bankaihoz nyúlt és nem is tudta teljesen irányítani. Ha most sikerül az a forma, mint Chang Du ellen és nagy szerepe lesz Gerard legyőzésében és nem fog szokásosan dührohamot kapni, akkor nagyot nő a szememben.

Amúgy tetszik, hogy most sűrűbben váltakoznak a szálak. Így nem olyan monoton, de a történet így kevésbé halad, azonban valamiért ez most nem zavar.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6273 Dátum: 16 jan 15, 13:27:29 »

Hinnye, ez jó volt!
Az Askinos csatamezőn várom Urahara felbukkanását, villanthatna egy bankait.

Gerardéknál, hát nem tudom mi lesz. Toshiro belépője nagyon jóra sikeredett, bár nekem eddig sem volt bajom vele. Ha olyan kegyetlen és cool lesz, mint amikor Ikkakuékra támadt zombiként, akkor okozhat meglepetést. Egy jégvirágok nélküli "teljes" bankait mondjuk a manga befejezése előtt még szívesen látnék tőle.
Hiyoriék jó, hogy jöttek, legalább van egy gyógyító is most már velük, így a csata végén össze lehet majd foltozni a sebesülteket  Nyelvesít Apropó sebesültek, Shinji remélem még összekaparja magát, hiányzik a vaizardok közül  kacsint

Tetszik a folyamatos helyszínváltás nekem is. Csak így tovább! bow
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 13:28:03 írta hachiko68 » Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6274 Dátum: 16 jan 15, 14:18:34 »

Uraharát legalább a top3-nál kell ellőni.Egyik legnagyobb forma az egész Bleachben Nevet
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6275 Dátum: 16 jan 15, 14:42:08 »

Hát reméljük boldogul nélküle Yoruichi Mosolyog Csak egyelőre elég rosszul áll a szénája  Nevet
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6276 Dátum: 16 jan 15, 15:34:13 »

az hogy nem lett bemutatva a 0. osztag ereje max félig igaz. hogy miért? nimaiya egyedül levágta az egész testőrségét juhabachnak. shutara az aljas gyilkos, látszott ahogy kinyírta weizolt. hikifune élet börtönét csak úgy tudta pernida kitörni hogy bach felturbózta az auswahlennel. ha jól számoltam kb 7-8 quincy volt lenn azért az összesített vollstandig erejük nem lehetett semmi.  tenjiro úgy sokkolta le soifont a shunpojával ahogy akarta pedig yoruichi után soifon a leggyorsabb elvileg. valamint a konkrétan hallotként elkönyvelt byakuyát helyrepofozta. meg renjit. meg rukiát. mutatott az erejükből rendesen kubo csak a teljes potenciáljukat nem láttuk. lehet még lesz egy feltámasztós húzás vkitől, mindenki bankai fel azt minden kapitány, arrancar, fullbringer, ember, kon meg ilyesmik ráugranak yuhabachra
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6277 Dátum: 16 jan 16, 00:38:41 »

Én viszont nagyon nem szeretném ha Urahara megjelenne Yoruichinél. Ott amúgy is van mit megmagyarázni Yoruichivel kapcsolatban bankai ügyben. Szóval nem csodálkoznék ha Yoruichi mégis arra kényszerülne, hogy használnia kellene azt amit nem akar.  Urahara ha jól emlékszem valahol Byakuya, Shinji környékén lófrál. Ő csak maradjon a háttérben. Jól áll neki ez a szerep.
Naplózva
Spazzz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6278 Dátum: 16 jan 17, 17:17:48 »

Sziasztok Nevet megtudnatok mondani hogy az anime reszek bejefezese utan a mangaba meg mennyi minden tortenik ? vagy azota mennyi reszt adtak ki.
Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #6279 Dátum: 16 jan 17, 18:22:11 »

Na véééégre.Jó volt ez a fejezet.
Kíváncsi vagyok arra hogy hoyan fogják Yoroichiék legyőzni a fickót reiatsu nélkül.Lehet hogy szétpüfölik?
Amúgy most már mutathatnák Aizent is mit fog tenni.Társul-e Ichigoékhoz az ellenséged ellensége a barátod alapon,vagy a háttérből kivárja a megfelelő pillanatot és bumm. Jó jó tudom hogy enyhén szólva nem éppen ''party-képes" de akkor is valamit biztosan tervez vele a mangaka
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6280 Dátum: 16 jan 17, 18:30:38 »

... vagy azota mennyi reszt adtak ki.
Sokat, ha az anime végétől akarod folytatni, akkor a 480. fejezettől olvasd.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 17, 18:32:00 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6281 Dátum: 16 jan 18, 19:38:11 »

Lehet kicsit off, de azért van némi köze a mangához.

Külföldi fórumokon olvastam, hogy Kubo ezt meg azt mondta a mangáról (a friss mostani történetfolyammal kapcsolatban), azonban lehet én vagyok a béna, de sehol nem találok a google-ben interjúkat tőle. Frisseket legalább is egyáltalán, ha a 2015-öt is hozzáírom a keresőszavakhoz, egy normális találatot nem találok.

Hol találok vele interjúkat, nem tudjátok? Hogy keressek rá? Kifejezetten frissek, a mostani quincy- shinigami háborús dolog érdekelne leginkább.
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6282 Dátum: 16 jan 19, 20:49:30 »

előszőr is:
üdv mindenkinek
Szerintem azt a dózisos fickót le lehet győzni fizikailag, nem?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6283 Dátum: 16 jan 20, 15:58:51 »

Fizikai erővel mindenképpen. Ő csak a szellemi erő általi okozott károkat tudja semlegesíteni az eddigiek alapján. De lehetséges szellemi erővel is csak akkor sokkal nagyobb szellemi erejű támadást kell végrehajtani mint amelyet képes lehet elhárítani. Itt szokott bejönni az a verzió, amelyet jól ismerünk a mangákból. Légy erősebb önmagadnál.
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6284 Dátum: 16 jan 21, 13:11:52 »

http://www.mangapanda.com/bleach/659
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!