24 okt 06, 14:19:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 650 651 [652] 653 654 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1202213 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9765 Dátum: 13 dec 05, 11:32:03 »

Nem adom fel.  Nevet

http://cumberbuddy.tumblr.com/post/69063723921/benedict-reading-the-lyrics-to-r-kellys-song

Amúgy várom hogy feltegyék jó minőségbe youtubre ezt a videót.  Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9766 Dátum: 13 dec 05, 11:34:00 »

Ne, inkább ezt hallgassátok, sokkal jobb, mint amit Syzygy küldött.  Pojén

http://www.youtube.com/watch?v=Am7eHyJ8_1Y
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9767 Dátum: 13 dec 05, 11:39:00 »

Nem nem Niki, és már fent is van.  Mosolyog


Benedict Cumberbatch Reads R. Kelly's "Genius"

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sNPp74zh8lM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sNPp74zh8lM</a>
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9768 Dátum: 13 dec 05, 13:36:10 »

Köszi Lew. A trollbarlang óta azt hittem már nem is csípsz, szóval.. Mosolyog

Ezt miből gondoltad? Semmi bajom nincs veled, sőt kifejezetten csíplek. Csak mostanában nincs túl sok szabadidőm szóval ha nem válaszolok az nem azért van mert nem is akarok, hanem mert mire válaszolnék már floodoltak 10 oldalt Dw-ről vagy macskákról és tárgytalan Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9769 Dátum: 13 dec 05, 13:51:34 »

Két hónap torna és koplalás, de megérte! Fogytam két kilót! Most bezabálok és elfekszem, mert kiérdemeltem.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9770 Dátum: 13 dec 05, 14:29:34 »

Hát nyitottál valami szavazós topikot, és azt írtad, hogy egy izé.. rózsaszín rib.nc vagyok, és azt hittem, komolyan gondolod.  :(Kaptam szavazatokat is.  Sír Kettőt.
Pedig utálom a rózsaszínt. Nevet Csak néha vannak olyan dolgok, amik tetszenek, és olyan a színük, de erről nem én tehetek. Most is kop feketében vagyok, kivéve a szobacsizmát, ami kékes fehér, de még az is tökre fiús szín.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 14:30:34 írta Nikuccia » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9771 Dátum: 13 dec 05, 14:38:42 »

Jaj Niki Nevet Ott fikáztam mindenkit és nem igazán vettem figyelembe hogy amit írok, igaz vagy sem Nevet Ha jól rémlik Ritli pl póni f***ra várt Nevet Kiragadtam valami feltűnőt az aláírásokból, profil képekből és cső Nevet És mivel asszem épp valami rózsaszín avatarod volt ez ragadta meg a figyelmem.

Ne vedd komolyan tudok hogy bírlak Nevet

Egyébként meg abba a szavazásba bekerülni dicsőség, mert azt jelenti hogy szerves része vagy a fórumnak Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9772 Dátum: 13 dec 05, 15:08:02 »

Ne, inkább ezt hallgassátok, sokkal jobb, mint amit Syzygy küldött.  Pojén

http://www.youtube.com/watch?v=Am7eHyJ8_1Y

Ha úgyis olyan nyers vagyok, akkor kimondom: fejezd már be, mert nagyon idegesítő, amit csinálsz. Tudom, láttam a hangulatjelet, biztos csak vicc volt, viszont a filmek témában lévő hozzászólásodból meg az jön le, hogy te tényleg vérkomolyan veszed ezt az egészet. Valaki bármi rossz szót szól a doktorról, mint valami felügyelő, ugrasz, hogy leszóld.

Idézet
Ennyi erővel.. áh, mindegy, de amúgy a Sherlock-nak soha nem lesz akkora rajongótábora, mint a DW-nek. Csak gondoljatok bele, az a sorozat már megy félszáz éve, plusz sokkal királyabb is. Nevet

Sírva röhögtem ezen, hogy vajon komolyan gondolod-e, vagy csak játszod a sértődött kislányt, aki az "én szoknyám szebb, mint a tiéd, én macim jobb, mint a tiéd, én szebb vagyok, mint te" szöveget skandálja másoknak.

Nem értem, miért olyan nehéz megállni és nem beszólni amiatt, hogy páran el tudnak beszélgetni egy másik filmről, ami őket érdekli, miközben leszarják a DW-t. Ez olyan szint, mint mikor pár általános iskolás beír a Bleach topicba, hogy a Naruto jobb, és vice versa.

Nézzétek felőlem Aes-szel meg az unalmas brigáddal a Doctor whotokat, de ne osszatok már ki mást, hogy mi a jó és mi nem, mert nyilván ízlés és személyiség kérdése. Nem szeretem a megváltó, hősszerű karaktereket, így nem érdekel a doktor, ezzel szemben Sherlock, aki úgy tesz, mintha mindig szarna az emberekre, aki előre leszögezi, hogy ne csináljanak hőst belőle, mert azok nem léteznek, sokkal jobban bejön. Ennyi.

Ja, és a rajongótáboros megjegyzésedhez: nem tudom, milyen minden fölött álló isteni sorozatnak hiszed a DW-t, de megjegyzem, hogy az 50. évfordulóján 10 millióan nézték a BBC-n, ami valóban az egyik legnagyobb nézettség volt. De a Sherlocknak is 10 milliós nézettsége van, és nem volt sem 50. évforduló, sem 800 epizód...

Remélem elég nyers voltam.

---

Ja, és hálát adok az égnek, hogy végül nem Matt Smith játssza Watsont. Szerencse, hogy a rendező is felismerte, hogy ehhez túl "ütődött".
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 15:19:18 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9773 Dátum: 13 dec 05, 15:20:39 »

Nem szeretem a megváltó, hősszerű karaktereket, így nem érdekel a doktor, ezzel szemben Sherlock, aki úgy tesz, mintha mindig szarna az emberekre, aki előre leszögezi, hogy ne csináljanak hőst belőle, mert azok nem léteznek, sokkal jobban bejön. Ennyi.

Mibe, hogy a megváltó  hősszerű karaktereket fogják kiemelni az egészből és arra építeni a válaszokat.  Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9774 Dátum: 13 dec 05, 15:24:47 »



Nézzétek felőlem Aes-szel

Ja, és a rajongótáboros megjegyzésedhez: nem tudom, milyen minden fölött álló isteni sorozatnak hiszed a DW-t, de megjegyzem, hogy az 50. évfordulóján 10 millióan nézték a BBC-n, ami valóban az egyik legnagyobb nézettség volt. De a Sherlocknak is 10 milliós nézettsége van, és nem volt sem 50. évforduló, sem 800 epizód...



1. Aes nem nézi.
2. Ez ugyanolyan dedós szerintem. ^^
3. Azt hogy egy ember mennyire unalmas nem az határozza meg, hogy mit néz hanem az hogy mennyi témája van, amiről tud kommunikálni másokkal. ^^
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9775 Dátum: 13 dec 05, 15:28:18 »

Nem vagyok LOTR fan, de ez megéri a pénzét szerintem.
Hobbit 5dvd-s kiadás
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9776 Dátum: 13 dec 05, 15:32:58 »

Nem utálom a Sherlockot, mert nem nézem.
Nem utálom a DW-t, mert nem nézem.

Meg vannak a magam kedvencei (GoT, TWD) ezekről mindig szívesen írok, akkor is írnék róluk, ha más nem is nézné innen őket, mert szeretek írni róluk. Ennyi.

Am se érdekel engem ez az egész. Sőt, igazából semmi se érdekel.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9777 Dátum: 13 dec 05, 15:33:11 »

1. De akarja.
2. Kösz.
3. Azt hittem, mindenkinek leesik, kikre gondolok az unalmas brigád kapcsán. Habár meg kell hagyni, nekik elég sok témájuk van, csak az mind teljesen érdektelen.

Idézet
Mibe, hogy a megváltó  hősszerű karaktereket fogják kiemelni az egészből és arra építeni a válaszokat.

Szerintem is arról fog szólni a válasz, hogy "a doktor nem is hősszerű karakter, nem tudsz semmit a DW-ról, akkor ne szólj bele. Annyit röhögtem a hozzászólásodon és a tudatlanságodon" stbstb.

Ishida, láttál már részleteket a bővített változatból? Kb. az összes arról szól, hogy Imladrisban hogy tesznek tönkre a törpök mindent...Nevet

Itt azért röhögtem Kilin. "High cheekbones".  kacsint

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ovKDk7ZaXSw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ovKDk7ZaXSw</a>

Legalább volt önkritikájuk. Nevet
Meg Lindir arca is zseniális. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 15:36:36 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9778 Dátum: 13 dec 05, 15:50:37 »

Én leginkább már azért szeretem a DW-t, mert olyan indulatokat vált ki a fórumon, hogy azt öröm nézni. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9779 Dátum: 13 dec 05, 16:07:42 »

Ishida, láttál már részleteket a bővített változatból? Kb. az összes arról szól, hogy Imladrisban hogy tesznek tönkre a törpök mindent...Nevet
Nem láttam a bővített változatot, viszont 5 lemezes kiadványként úgy véltem ennyit megér, pláne, hogy vannak oldalak, ahol egy FF7 AC is 4k az pedig csak 2 lemezes.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 650 651 [652] 653 654 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!