24 júl 08, 16:13:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 651 652 [653] 654 655 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1099080 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9780 Dátum: 13 dec 05, 17:44:24 »

Én egyszerűen ignorálom a DW-t és kész. Tudni kell rólam, hogy nem szeretem... sőt !! Láttam is belőle pár részt, de nekem nem fekszik az hogy feltuningolt porszívók akarják kiirtani az emberiséget Nevet

Azonban nem fikázom, nem nézek rosszallóan azokra akik szeretik, egyszerűen nem olvasom el a hozzászólásaikat. Ugyanúgy ha valaki fikázza a Walking Dead-et azt is ignorálom.

Az viszont már rohadtul idegesít amikor, mindenféle ész és értelem nélkül, istenítik a doktort. Mi a Walking Deadről mindig értelmesen, korrekt módon, véleményünket kifejtve szoktunk beszélgetni. Nem fangörl/fanboy módjára Nevet

Na jó Aes-szel néha előtör belőlünk a Beth fanságunk de azt is kordában tudjuk tartani Nevet
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9781 Dátum: 13 dec 05, 18:21:03 »

Szomorú, hogy ennyire ilyen vagy, amilyen, Saphi, mennyire felnőtt és zavart. Csomó mindent meg tudnék cáfolni, ha lenne hozzá kedvem, meg ha látnám értelmét, de egy olyan vak és zabolátlan csikókirálykisasszonnyal, amilyen te vagy, hát, kösz, nem járok ilyen táncot. Mosolyog Azért jó volt látni ezt, valahol vicces is kicsit.. de nem nagyon.

Lew, tudom, hogy csak szórakoztál, de mostanában kicsit érzékenyebb vagyok a megszokottnál, és néha olyan dolgok ütnek, amiktől abszolút nem várnám. Amúgy tényleg tudtam. Nevet

És azt a Doomsday-es videót, Syzynek viccből küldtem, semmi rossz szándék, vagy kötözködni vágyás nem volt benne, és szerintem ő tudja is, hogy így volt, vagy ha nem, hát most megtudja.

De nekem most csinálnom kell igazi csokit kókuszolajból, hollandkakaóból meg mézből meg ilyenekből, és elmajszolni, hogy egy ilyen támadás után felvidítsam magam, brühü.
Ha esetleg érdekelne bárkit, itt lesz a receptje, mert hát mégiscsak jó dolog házilag csinálni viszonylag olcsón a Lindt vagy a Mirabell féle krémes csokikat. Nevet
http://pocakpanna.blogspot.hu/2013/04/paleo-csokolade-kockak-paleo-vegan.html
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 18:25:35 írta Nikuccia » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9782 Dátum: 13 dec 05, 18:52:01 »

Ám kinek mit hozott a télapó Nevet Én kaptam ilyen mikulás zokniban csokit meg sört Nevet  Mindkettő rámfért már nagyon boldogsághormonhiányos vagyok, de most jobbígy egy kicsit Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9783 Dátum: 13 dec 05, 18:55:00 »

Nem éjszaka szokott jönni? Nevet
Nekem elég, ha hozz valamit a köhögés ellen. Alig kapok levegőt, mert csak kicsiket tudok venni. Ha kicsit nagyobbat lélegzek már egyből köhögök.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9784 Dátum: 13 dec 05, 18:57:32 »

Csomó mindent meg tudnék cáfolni, ha lenne hozzá kedvem
Ezzel csak az a gondom, hogy amikor itt bemutatkoztál és úgymond jobban megismerkedtél az itteni közösséggel, akkor ez nem a te személyiséged volt. Tudom, az ember változik, meg nyilván átvesz dolgokat, attól, akivel együtt él, de nekem hiányzik az a beszédes masnibuzi kislány, aki voltál.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9785 Dátum: 13 dec 05, 19:04:59 »

Ez jó, heo valójában a nyers , de ez tetszik.  Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9786 Dátum: 13 dec 05, 19:06:40 »

Ne bántsuk már egymást pláne ne a fanság miatt. Tök felesleges. Tök rossz ezt látni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9787 Dátum: 13 dec 05, 19:08:57 »

Itt most nem a fanság van a keresztpontban hanem Niki személyiség változása és a homofóbia.  Nevet

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9788 Dátum: 13 dec 05, 19:11:59 »

nem járok ilyen táncot. Mosolyog

Ez tetszett. Syzygy, találd ki, miért tetszett. Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9789 Dátum: 13 dec 05, 19:30:48 »

Én nem vettem észre komolyabb személyiségváltozást. Nade ki mit szeretne karácsonyra mit kér illetve mivel lepi meg magát, vagy mire számít Mosolyog ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9790 Dátum: 13 dec 05, 19:39:52 »

Én észre vettem, de nem olyan nagy változás, csak mindent görcsösen komolyan vesz.  Nevet
Én valószínűleg cukrászsütivel.
De a legnagyobb ajándék az lenne ha holnap a gyárban azt mondanák hogy szombaton valami miatt nem kéne menni csak majd "rendesen" hétfőn már az éjszakában.
Kezdek kiégni.  smirksweat
Ma hajnalban is (amúgy 4kor kelek) felkeltem az éjszaka közepén és reménykedve hogy még van jó sok időm (olyan 1-1,5 óra) ránéztem az órára... és 03:59 perc volt.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9791 Dátum: 13 dec 05, 19:43:17 »

Ez tetszett. Syzygy, találd ki, miért tetszett. Nevet

Van egy olyan érzésem, hogy köze van egy bizonyos Jim Moriartyhoz.  Nevet Aki egyébként olyan felnőtt és zavart is.

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9792 Dátum: 13 dec 05, 19:46:50 »

Nem is értem, hogy találtad ki. Nevet
Felnőtt, zavart és szociopata.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=emdiODInueQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=emdiODInueQ</a>
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9793 Dátum: 13 dec 05, 19:47:13 »

Ám kinek mit hozott a télapó Nevet
Jelképesen kaptam egy tábla Milkát, de inkább én leptem meg magamat 3 doboz Dreher Winter Moments-cel. Meglepő, de nem olyan rossz, a Summer Moments sokkal rosszabb volt ennél szerintem.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9794 Dátum: 13 dec 05, 20:03:59 »

Én is unalmas ember vagyok pedig nem is nézek DW-t Szomorú


Ma tartottunk diákszervezeti teadélutánt és én írtam és mondtam a nyitóbeszédet. Büszke vagyok magamra.

A Mikulás 6-án jön és nem 5-én Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 651 652 [653] 654 655 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!