24 szep 23, 00:22:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1185031 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9705 Dátum: 13 dec 03, 15:43:49 »

Sajnálom Noe Neeem

Ez nem hivatalos neptun üzenet volt hanem csak a tanár küldte ki neptunon keresztül. Bár van egy sanda gyanúm, hogy Kémiai és Bioszenzorokból lettem 4-es. Mivel az előző ZH-m is az megvan a félévem első jegye. Nem is olyan rossz. xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9706 Dátum: 13 dec 03, 15:51:01 »

Semmi baj van pót zh *-* és hát 1x már tanultam... amúgy is a műveletek annyira jó hír, hogy valahogy a folyamat nem tud érdekelni... egyre nő a remény, hogy időben végzek Nevet

egyenlőre még am is ez a csúnya automat izgat, és hogy végre búcsút intsek a Fizika Automatika Tanszéknek T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9707 Dátum: 13 dec 03, 17:11:57 »

Akarod mondani egyelőre, és igen ennyire no-life ember vagyok.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9708 Dátum: 13 dec 03, 17:15:29 »

és mi van ha engem egyenlőre (egyenlő részben a boldogságommal) frusztrál az automat? Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9709 Dátum: 13 dec 03, 17:24:16 »

Ez komolyabb annál hogy a viccekbe kerüljön:  Faceg

Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9710 Dátum: 13 dec 03, 19:13:37 »

Panaszkodni akarok mert egyre hisztisebb vagyok a tanulás miatt T_T
Panaszkodtam így most már sokkal jobb.
Utálok hisztis lenni T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9711 Dátum: 13 dec 03, 19:30:52 »

Nevelj inkább gyereket, az mókásabb. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9712 Dátum: 13 dec 03, 19:33:19 »

Azt mondják ha kisgyerek kerül a házba az sok pozitív energiát ad és vidámságot hoz a házba.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9713 Dátum: 13 dec 03, 19:39:06 »

Jaja Én már nagyon szeretnék ott járni! Nevet Imádom a gyerekeket és szigorúan törvényesen nem úgy mint a papok egy bizonyos része ^^.

Egyenlőre csak idősebbik nővéremnek van egy kisfia akit imádok! Elképesztően aranyos, rosszcsont és meglepően értelmes 3 éves létére. Másik nővéremnek pedig 14-én lesz kislánya ma írták ki császárra. ^^ (Jobban izgulok mint ő..)
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9714 Dátum: 13 dec 03, 19:40:10 »

Kösz, de nem vágyom rá...  még legalább 8 évig szerintem.

Egyrészt csórón nehéz gyereket nevelni, szal maradok az álombeli sorrendnél (Bsc. diploma, Msc. diploma, állás, férj, gyerek), másrészt még inkább élvezem ifjúságom elkötelezettségek nélkül, már így is néha soknak érzem, hogy már 4 éve van barátom (persze szeretem meg minden, csak jó lett volna kicsit nélküle egyetemre járni ikszdé). Az meg még jobban megvisel és érzem az idő múlását, hogy barátaim, unokatesómék eljegyzik egymást. Nevet  


Oh elég nekem kisgyereknek öcsém, meg húgom... egyik sem hozott pozitív energiát a házhoz, szal ennyit az elméletről (persze őket is szeretem)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9715 Dátum: 13 dec 03, 19:40:46 »

Hát jah, valahogy így, majdnem három hónap elteltével még egyikünk sem érzékelte azokat az irdatlan nehézségeket, amire felkészítettek minket. Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9716 Dátum: 13 dec 03, 19:44:02 »

Elméletileg a hisztis korszakig csak az alvás meg a napi rend okozhat "gondot" nem? Szal várd ki míg megtanulja a kell vagy akarom szavak valamelyikét xD...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9717 Dátum: 13 dec 03, 19:53:21 »

Minden anyagi javakhoz fűződő kívánsát a Jézuskával kell megbeszélnie, vagy a nyuszival, mert csak ők képesek ajándékot venni, apa sajnos nem. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 20:09:30 írta gman » Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9718 Dátum: 13 dec 03, 20:02:33 »

Igen, ez az általános gond. Am kollégám azzal oldotta meg egy darabig, hogy mindig azt mondta a fiának, majd holnap megvesszük, ez működött elmondása szerint 1 évig, utána megtanulta a gyerek, mikor van holnap..... xD Utánna addig mondta, hogy de megígérted, hogy inkább megvették neki a játékokat.. Nevet Általában a gyerek kitartóbbban követel, mint az apa bírja Nevet..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9719 Dátum: 13 dec 03, 20:10:01 »

Ezért nem szabad "hazudni" a gyereknek. Nálunk mivel én nem voltam hisztis gyermek, így a gyerekeim sem lesznek azok, helyette hisztis felnőtt vagyok. Nekem anyu mindig bevallotta, hogy most nincs rá pénz. Elmesélés alapján oviban mikor csokit akartam is előbb megkérdeztem anyut, hogy kapott-e már fizetést, utána kérdeztem meg, hogy akkor vesz-e nekem csokit *-*

Mondjuk öcsém már teljesen máshogy volt/van nevelve... tehát meg kell, hogy valljam, hogy a korai gyerekek jobb fejek mint a későiek.

Tehát bízhatunk benne, hogy Vilike jó arc lesz. xD
Az enyémek már kevésbé... de nekem megéri a dolog xD
Mondjuk anyu szerint nem szabad tervezni, hogy milyen tulajdonságai lesznek a gyereknek, mert akárhogy próbálhatod nevelni, úgyis ő fogja eldönteni, milyen lesz a személyisége.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 20:12:22 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!