24 szep 22, 21:33:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 645 646 [647] 648 649 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184891 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9690 Dátum: 13 dec 03, 10:34:14 »

Hagy ne kezdjek már el én is panaszkodni, mert pont arra vagyok büszke, hogy akármi bajom van nem foglalkozom
vele Nevet
Mondom kifogást keresni könnyű, tenni az életed jobbá tételéért nem annyira, sőt nehéz...
Nagyon nem szeretem azt ha valaki a fogyatékosságát kifogásként használja Mosolyog Egyszerűen irritál.

Persze lehet tényleg oly fokúan rossz a lábad állapota, hogy fizikailag képtelen vagy korizni, de esetedben, az alapján ahogy nyilatkozni szoktál, úgy érzem semmit se próbáltál tenni azért, hogy változtass az állapotodon. Ez az ami szerintem nagyon szomorú.


De am tessék azért bemásolom, hogy hivatalosan mi a bajom, amivel én nem foglalkozom, mivel hála anyuénak és saját magamnak alig tűnik fel:

"A Little-kór mindazon mozgás- és szellemi képességbeli zavarok gyűjtőneve, amelyek a magzati életben vagy a születés közben elszenvedett agykárosodásokra vezethetők vissza. Az agysérülés oka lehet az anyai szervezetből a magzatra átterjedt méhen belüli fertőzés vagy a szülőutakban az agyat ért oxigénhiány, fogós műtét, esetleg más, a szülés során létrejött agyroncsolás stb.

Az ilyen gyermek vagy egyáltalán nem tanul meg járni, vagy csak igen furcsán és korlátozott mértékben. Végtagjai rendszerint görcsösen összehúzódnak, nemegyszer akaratlan mozgásai is vannak. Szellemi képességei széles határok között ingadozhatnak: lehet teljesen ép, de lehet idióta is.

A Little-kóros gyermekek mozgásterápiai intézetben gyógypedagógiai oktatással gyakran olyan mozgáskészséget és szellemi fejlődést érhetnek el, hogy önálló életet képesek folytatni."


A Little-kór gyakori kísérő feladata egyébként az epilepszia, én is szedek rá gyógyszert holott sose volt egy tünetem sem, ill. egyszer nyáron elájultam. Azért szedek rá gyógyszert mert én hülye eljöttem egyetemre ahol stresszes életet élek, amitől ódzkodnom kéne, mert emiatt nem tökéletesek az EEG-eredményeim. Nevet 

Eddig annyiban korlátozott a dolog, hogy nem mentem orvosira, mivel az biztos, hogy már sok lett volna nekem, de ez nem csak a betegségem miatt van. Tény és való, hogy a jobb kezemmel nehezen fogok dolgokat, de ezt is megoldottam mindig laborban. Nagyon szeretek laborban dolgozni és mindig jók voltak a beszámolóim is Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 11:18:24 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9691 Dátum: 13 dec 03, 11:49:10 »

Kicsit erős azért azt leírni, hogy nem próbált meg tenni semmit, mert nyilván igen, csak Gman egy nagyon, nagyon hisztis ember, ezért szeret sokat panaszkodni, amivel nincs baj addig, amíg tudja, hogy a problémáját ő uralja, és nem nőtt már a fejére.
Azt meg kijelenteni, hogy akármi bajod van, nem törődsz vele.. hát, inkább vicces, mint hihető. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9692 Dátum: 13 dec 03, 11:59:56 »

Én fő bajfélém, hogy oxigénhiánnyal születtem, Saphi szerintem többet tud róla mint én, sosem érdekeltek a részletek.
Azért nem próbálok soha semmin változtatni, mert jelen helyzetben alapból jól érzem magam. Megvan mindenem, minek fáradozzak bármiért?

Most nézem, hogy kb. ugyanaz. ikszdé
Te is csak egy újjal tudsz gépelni? Az egész irritáló. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 12:11:55 írta gman » Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9693 Dátum: 13 dec 03, 12:14:20 »

Lévén, hogy én teljesen egészséges vagyok, nem tudom annyira megérteni a bajaitokat. Lehet utálni meg köcsögnek tartani, de szerintem, aki valamilyen problémával születik és nem később alakul ki, az még mindig szerencsés, azzal szemben, akinek később kialakul. Ti felnőttök a gondjaitokhoz, tudtok alkalmazkodni és ahogy gman és noé mindketten végülis azt írják boldogan tudnak élni. Szerintem tök felesleges erről beszélni, mert ezzel csak elszomorítjátok magatokat, nyilván gmannak remek a helyzete mert van akire elég ránéznie, hogy leszarja bárminemű gondját is. Öhm én persze mélyen együttérzek veletek de nem sajnálok senkit, az nem hiszem h bárkinek is segítene, ha sajnálják. Ez utóbbi miatt értem, hogy noét miért idegesíti a "sajnáltatás" ^^

Az meg nikuccia szerintem simán hihető, hogy próbál vele nem törődni... olyat is tudok akinek fél lába van és nagyon durván életvidám, szerintem ő sem törődik vele. ^^
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9694 Dátum: 13 dec 03, 12:20:45 »

Azt meg kijelenteni, hogy akármi bajod van, nem törődsz vele.. hát, inkább vicces, mint hihető. Nevet

Persze eljárok félévente orvoshoz, mert kell és a gyógyszereim is szedem. Ill. jópárszor utánaolvastam a bajomnak a múltban, hogy tisztában legyek a dolgokkal, mert csak úgy tudok javítani azt állapotomon ha ismerem azt. Szóval mondhatjuk törődöm vele valahol.
Am ez az életemet nem befolyásolta, gimiben imádtam a kézilabdát a kedvenc labdajátékom volt, ha lehetőségem adódott mindig játszottam, szeretek futni, nem használtam ki soha a könnyített tesit, mindig a tőlem telhető 100%-ot próbáltam nyújtani tesin. Sokat dolgozom gyerekekkel, akikkel imádok futkosni. Labor munkában se akadályoz. Ha törődnék vele mi az amire a szakvélemények szerint képes vagyok, nem csinálnám egyiket sem, sőt mint írtam egyetemre sem járnék, max. a BTK-ra. Siránkoznék a rossz életemen és azon hogy egy orvos műhibát követett el, ezért nem tehetem amit akarok. Ehelyett azonban keresem a kihívásokat, hogy olyan életet éljek amilyet akkor élnék, ha semmi bajom se lenne. Emiatt a hozzáállásom miatt pedig úgy gondolom, hogy hiába van benne akármi az orvosi papíromban, nekem nincs semmi bajom, bár néha rákérdeznek miért sántítok. Nevet 

Ja és pár éve leszázalékoltathattam volna magam, kaphatnék rokkant nyugdíjat, de erre nem vagyok hajlandó addig amíg nincs komolyabb bajom.

Nem hiszem, hogy viccesnek tartanád, ha ismernél, akkor szerintem elhinnéd amit leírok. Persze ezt csak az a néhány pár ember erősítheti meg, vagy cáfolhatja erről a fórumról aki évek óta ismer személyesen. Mosolyog


Oh Kroni én nem szomorítom el magam, csak szimplán un szimpátiát érzek a tenni nem akaró emberekkel szemben. Ez nem csak egy-egy betegségre értendő.
Persze mindenkinek a saját dolga a lustasága, csak ne hangoztassa, hogy az mennyire menő, mert engem ez a hozzáállás tényleg taszít, a hozzáállás szomorít el, ezért kell beszélnem a saját dolgaimról. Sajnos ennek nem tudok nem hangot adni.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 12:23:27 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9695 Dátum: 13 dec 03, 12:35:17 »

Akkor nem elszomorodsz hanem felidegeled magad Nevet A lényeg nem az na.

Amúgy majd ird már le peti számát, am azért nem kértem el tőled, mert mindenkitől konkrétan kértem el a számát facen, meg így tudtam, hogy nem zavarok, ha ott megkérdem Nevet... De, majd őt is felakarom hívni, meg egyáltalán, hogyan legyen azt sem tudom.. Szombaton dél körültől jó nekem végülis.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9696 Dátum: 13 dec 03, 12:52:49 »

Ja sajna gyorsan felhúzom magam ez való igaz xD nehezen viselem el ha valaki nem úgy gondolkodik mint én (és azt is ha nem rakja a helyére a dolgokat xD)

Szerencsére már ideges sem vagyok. Egy videót nézetem párszor a gimis osztályomról és most elszomorított, hogy mennyire hiányzik az össze hülye, ami pedig a legmegdöbbentőbb, hogy az összes , még osztálytársnőm is akivel ballagás előtt szerintem véglegesen összevesztünk, nagyon csúnya volt a veszekedés. (de én nyertem xDD)

Am jó szombaton hajlandó vagyok kölcsön adni Pétert Durci (úgyis otthon leszek Nevet)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9697 Dátum: 13 dec 03, 14:50:22 »

Eszem ágában nincs visszaolvasni, csak annyit jegyeznék meg, hogy  jégkorizni rohadt nagy feeling, és élvezetes és szeretem és...

Ezek után viszont jöhet a gyros!  Mosolyog
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9698 Dátum: 13 dec 03, 14:55:27 »

Akkor gyere Pestre januárban... utána meg Móricz...


Várj nem ne gyere elvileg most haragszom rád ... ez csak most jutott eszembe ikszdé
De lehet megbocsájtok Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9699 Dátum: 13 dec 03, 14:58:59 »

Megbocsát lesz az, bár érdekes hogy sokan rakják hozzá a j-t.  Faceg

Akkor nem is megyek Móriczra. Durci
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 15:00:20 írta Syzygy » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9700 Dátum: 13 dec 03, 15:01:22 »

Akkor mégse bocsátok meg xDDDD

Gonosz sütikirályfi, te sodrod a pusztulás felé Sütikirályságot Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9701 Dátum: 13 dec 03, 15:18:05 »

Így leszek majd remek, mert emel a tömeg, sőt, méltán szeret a nép, hiszen eszem és karmom jól vág. Durci
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9702 Dátum: 13 dec 03, 15:23:17 »

Te nem vagy elég menő ahhoz, hogy Zordont idézz Durci

Lett műveletek II aláírásom *-* már egy éve ezt az alkalmat várom. Nevet
Már csak a holnapi Automatizálás zh-m is meglehetne Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9703 Dátum: 13 dec 03, 15:36:58 »

4-es lettem valamiből. Van egy üzenetem neptunból, azonban se a tantárgy neve se a tanár neve nincs rajta. DE azért örülök neki Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9704 Dátum: 13 dec 03, 15:39:26 »

Akkor gondolom esetleg tárgykódot sem tartalmaz az üzenet xD

Hmm és nem lett meg az élelmiszer ipari folyamatszervezés zh-m :/ mindig ilyen gazdasági tárgyakkal kell szívatni -. -"


Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 645 646 [647] 648 649 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!