24 szep 23, 00:19:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 647 648 [649] 650 651 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1185014 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9720 Dátum: 13 dec 03, 20:14:01 »

Na Adventi Kalendárból elfogyott egy újabb Csoki,Mai Hold volt.
Rég nem ettem ilyen finomat,igaz Németből leptek meg vele még pár napja. Pirul

Am Ayumi megvan a képed nagyobban is?
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9721 Dátum: 13 dec 03, 20:19:39 »

Szeretném, ha 6-7-8 éves koráig hinne a mesékben, az a legszebb időszakok egyike, mikor még láva a padló és kastély a fotel. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9722 Dátum: 13 dec 03, 20:23:49 »

Melyik?
Eleve mindkettő kicsi volt.  smirksweat
Ezek az eredetik:
http://kepfeltoltes.hu/131203/imagescy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/131203/imagesiob_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Csak a <háttér> nagy amire rászerkesztettem.

Én ilyen Adventi csokit nem veszek, úgy is elfogyna egy fél óra alatt.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 20:28:07 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9723 Dátum: 13 dec 03, 20:25:29 »

Szerintem ahhoz, hogy ilyet játssz nem kell már hinni a mesékben, elég a fantázia. Bár én a Mikulásban anyu elmondása szerint elsőben még hittem. Arra meg emlékszem is, hogy karácsonykor mindig el akartam kapni az angyalkákat akik láthatatlanul hozzák az ajándékot. Bunkereset, állatorvosasat, hoteleset stb. viszont még 4.-ben is játszottunk uncsimmal, aki 6.-os volt Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9724 Dátum: 13 dec 03, 20:28:12 »

Én azt szoktam tenni adventi csokikkal, hogy nem eszem meg, csak mikor már 24.-e elmúlt és úgy megeszem őket a napok folyamán.

Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9725 Dátum: 13 dec 03, 20:30:13 »

A mama meg mindig azt mondta, az élet olyan mint egy doboz csokibonbon, nem tudhatod hogy mit veszel ki belőle.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9726 Dátum: 13 dec 03, 20:35:18 »

Eddig mindegyik más alakot ábrázolt,tehát meglepetés van.
Szép nagy darab,de megpróbálom kordában tartani magam és napi egyet nyitok ki,egy kicsit izgalmasabb Mosolyog

Am Köszönöm a képeket Ayumi már fölösleges elárulnom melyik érdekelt.
Ja és már Vasárnap Éjjel előtt 1-2jelet már elrejtettem a képemen.
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9727 Dátum: 13 dec 03, 20:37:06 »

Szerintem is minél tovább hisz a mesékben annál jobb. ^^ Milyen izgalmas is volt a világ, amikor a haverokkal kimehettünk egy utcával lejjebb is biciklizni... Meg én alapból elég jó helyen nőttem fel mert 300 méterre volt egy tó szintén 300 méterre egy kis erdő (a neve is kiserdő Nevet) Illetve egy park is volt 300 méterre, igaz elköltöztünk onnan 16 éves koromba, de addig nagyon jó volt. Lesz elég pénzem megveszem a régi házunkat Nevet. Igaz már 20 éves vagy talán még annál is öregebb ház, de még van benne 80 év legalább ^^

Syzy erről az eredeti lucky strike jut az eszembe xD

Megettem zsinórba 3 narancsot :Đ kezdek FIDESZ-es lenni xD... Mondjuk, ha megemelik a fizumot 50.000-el, akk tuti rájuk szavazok xD.. Bocs Cártó, nem politizálok, de ezt megkellet osztanom... ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 20:43:41 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9728 Dátum: 13 dec 03, 20:55:23 »

Mi a véleményetek a c8 néven hírdetett állítólagos új hazai csatornától, mely jövő tavasszal fog állítólag új liszenszelt animéket vetíteni a Január 31-én megszűnő Animax Hungary után? Nevet Nézve a facebook oldalt amit készítettek c8 néven nagyon fakenek tűnik, de a Chello(vagy UPC nem is tudom melyik itt a pontos joggazda) gondolom fellépett volna, ha ez fake, mert eléggé manipulatív cucc. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 20:56:25 írta Ishida » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #9729 Dátum: 13 dec 03, 20:57:14 »

Elképzelem, ahogy műbajusszal és álruhában átosontok a zöldhatáron.  Nevet Egyébként nem lesz sorkatonaság, valami gatyi nézettséget hajhászó, noname oldalon találták ki a "hírt", és majdnem mindenki elhitte.

Látom nem én vagyok az egyetlen aki észrevette, én is akkor kezdtem gyanakodni mikor olvastam a többi hírt azon az oldalon ahonnét elterjedt ez a sorkatonaság dolog, illetve a honlap legalján felvan tüntetve hogy az ott szerkesztett hírek mind csak fikció és csak "bizonyos emberek" szórakoztatását szolgálja.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9730 Dátum: 13 dec 03, 21:22:01 »

... Lesz elég pénzem megveszem a régi házunkat Nevet. Igaz már 20 éves vagy talán még annál is öregebb ház, de még van benne 80 év legalább ^^

...
A mi házunkat még dédöregapám építette, kb 90 éves ház... Mi is 20 éve költöztünk vissza! Mosolyog
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9731 Dátum: 13 dec 03, 21:24:50 »

A mi házunk pedig száz évesnél is idősebb. Nevet Az egész néha kissé egy várra emlékeztet, jó vastag kőfalai vannak, kisebb török ostrom ennek lóf*sz. + kísértet is van, egy korábbi lakó az ajtóban halt meg. Szegény nagyon részeg volt, és megfagyott. Már csak pár lépést kellett volna tennie, amikor kidőlt.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9732 Dátum: 13 dec 03, 21:29:43 »

Néha csak másodpercek választanak el az életben maradástól vagy éppen a haláltól.
Láttam egy olyan esetet (tvben) hogy közúti baleset ellátják a sérültet a hordágyon aki fel is épült volna.
Erre jön egy őrült részeg aki belehajt kocsival a helyszínbe mert nem bír megállni és elgázolja az ipsét aki meghal.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9733 Dátum: 13 dec 03, 21:31:07 »

:O A mi régi házunk is elég nagy befűteni elég lesz, ha sikerül megvenni, de majd tömegkályhával megoldom ^^
Aes tudsz mutatni képet?? Mármint a házról.

Én láttam olyan hullát, aminek lerágta valami a fejét ^^ Nyertem? Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9734 Dátum: 13 dec 03, 21:31:42 »

Az szívás.

A mi házunkat is dédimék építették, de még csak olyan 50-valahány éves, anyukám meg teljesen felújíttatta, szóval nem is hasonlít az eredeti önmagára, nagyon szeretem azt a házat, nem akarom, hogy valaha is el legyen adva, de kétlem, hogy én odaköltöznék.


Fotografikus memóriát akarok!!! T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 647 648 [649] 650 651 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!