24 szep 22, 21:29:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184887 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9660 Dátum: 13 dec 02, 19:18:12 »

Én amikor utazok, pont az ellenkezőjét figyelem meg. Mindenki egyenként beül az egyes helyekre, és ha esetleg ketten barátok akarnának egymás mellé ülni, esélyük sincs, mert ha megkéred őket, akkor csak tahón végigmérnek és kb. ennyi. Természetesen mindenki a belső ülésre ül, és rosszalló pillantásokat vetnek rád, ha melléjük ülsz Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9661 Dátum: 13 dec 02, 20:03:54 »

Itt valamennyivel jobb ebből a szempontból.Viszont a reggeli buszok egyre tömöttebbek.
A legrosszabba pedig hogy általában elöl tömörülnek hátul meg majdnem semmi,de mégse mennek hátra.
Ilyenkor értem a panaszkodást.
Amikor viszont tényleg tele van már szinte saját légtér is alig van páran akkor is mondják hogy menjenek hátrébb és próbálnak nyomulni,szinte "nevelni" hogy arrébb jussanak.Régebben egy több gyerekes anyuka eléggé az agyamra tudott menni,szerencsére már normálisabb. smirksweat
Szerencsére ez ritkább.
Bár egyik nap annyira lehetetlen volt hogy 3man inkább kigyalogoltunk igaz késtünk nem is keveset de legalább kényelmesen beértünk. Mosolyog
Szerencsére olyan tanár volt aki ezt annyira nem figyeli ráadásul még dupláznia is kellett aznap.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 02, 20:05:33 írta K ichigo » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9662 Dátum: 13 dec 02, 20:06:19 »

Már olvastam de azért köszi Minagi.  Nevet

( kell a hajad )
Végre egy ember, akinek ajánlom és már el is olvasta. Nevet
(S hogy szerzed meg?O.o)
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9663 Dátum: 13 dec 02, 20:10:40 »

Én ha tehetem egyes ülésbe ülök. Feltéve ha van szabad hely az egyes ülésben, vagy ha éppen állok mert nincs hely vagy ahhoz van kedvem, akkor beállok a forgóba vagy oda a sarokba ahol a babakocsival szoktak (ha éppen vannak).  Gondolkozik
_______
A "semmiről" való diskurálásról meg...  Mások is néha beszélnek ilyen-olyan  "semmikről"  igazából a semmi az az ami éppen nem érdekel.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9664 Dátum: 13 dec 02, 20:38:04 »

Reggeli 3as metró is egy "élmény", főleg ha valami probléma van, és 5percenként járnak...vagy elengedsz 3-4et, és esetleg lesz valami helyed, van egymás elől szívjátok el a levegőt, mert egyszerűen annyian vannak, és nem az, hogy nem mennek beljebb, egyszerűen nem lehet, mert egész metró tele van, volt olyan is, hogy az ajtó sem akart becsukódni, mert ott álltak, és nem akart senki leszállni... Nevet

Illetve nálunk a vonaton is rengetegen vannak, nekem mondjuk szerencsém van, mert előttünk lévő állomásról indul, de utána úgy megtelik, hogy csak na...viszont ha kimarad 1vonat, akkor a következőn pár megálló után nem lehet felszállni, ha leszáll a kalauz, és befoglalják a helyét, akkor paff. Volt olyan,  hogy nem tudott visszaszállni, mert egyszerűen nem lehetett...azért ez kicsit szánalmas, hogy ekkora tömeg nyomorba az emberek szállnának fel még még...
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9665 Dátum: 13 dec 02, 21:02:11 »

Éljen sokáig aki feltalálta a körtepálinkát. Köszönöm.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9666 Dátum: 13 dec 02, 21:09:21 »

Olyat még nem is ittam.  Gondolkozik
Most lenne lehetőségem kimozdulni a héten este valamerre, és fizu is lesz addigra erre délelőttös vagyok és a hajnal 4es kelés ezt meghiusítja (az ivást meg pláne, kimutatná a szonda jól néznék ki).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9667 Dátum: 13 dec 02, 21:20:43 »

Miért mit dolgozol? Amúgy finom nagyon én ilyen zalait ittam most Zalalövő, vagy honnan való.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9668 Dátum: 13 dec 02, 21:21:38 »

Oh az egyetemista bezzeg megoldja, ilyen esetben le sem fekszik. Hiszen csak a gyengéknek kell az alvás Nevet

Kiragasztottam a falamra mikor miből vizsgázom, illetve tele tele van lóhere alakú matricákkal is *-*, hátha segít elérni a célom.

Ma a Dreherben nem jött össze a sörkóstolás, csak nyers sörlevet ittunk, egyrészt nem baj mert tanulok, másrészt kár, de amúgy is mindjárt bosszút állok  rajtuk azzal, hogy megiszok egy Heinekent Nevet Amúgy tanulságos volt a gyárlátogatás Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9669 Dátum: 13 dec 02, 21:31:50 »

Miért mit dolgozol? Amúgy finom nagyon én ilyen zalait ittam most Zalalövő, vagy honnan való.
Miskolci csokigyár (Nestlé Diósgyőr), és 3 műszak. És pont most vagyok szabadnap nélkül délelőttös. (igazából ha nincs szabadnap akkor csak a délutánosban tudnék szórakozni későeste).
Idézet
Hiszen csak a gyengéknek kell az alvás
Az a baj hogy a hét vége felé mennénk (most még úgy ahogy ki is bírnám alvás nélkül) , és addigra hétfőtől (vagyis mától) elég kimerült leszek addigra hogy kelljen aludnom.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9670 Dátum: 13 dec 02, 21:36:34 »

oh ha jó a társaság az ember nem veszi észre, hogy fáradt, én sajnos mióta egyetemista vagyok, ha buli van nagyon jól el vagyok, de ha 5 percig nincs társaságom bárhol elalszok egy este (pl. Meki... de lehet az BurgerKing volt), és még nem is kell sokat innom... Morita rá a tanúm Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9671 Dátum: 13 dec 02, 21:37:21 »

Uhh, kapok tőled csokit, ha meglátogatlak? Nevet Vagy kapok tőled csokit, cserébe nem látogatlak meg ikszdé
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9672 Dátum: 13 dec 02, 21:38:37 »

Szerintem válaszd a 2. opciót Nyelvesít

(Ha tanulni kell csipkelődöm T_T)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9673 Dátum: 13 dec 02, 21:43:50 »

Igazából tök mindegy mert nem lehet kihozni a csokit.  Nevet Ellenőrzik...  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9674 Dátum: 13 dec 02, 21:45:49 »

És nincs csokibolt az üzemben Ohh My God
Dájó hogy nem édesség és zsiradék iparra szakosodtam xD

Jövőre olyan jó lenne egy gyakorlat a Dreherben  Kúl
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!