24 szep 22, 05:28:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1183990 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9420 Dátum: 13 nov 30, 13:38:18 »

Annyi, hogy én a vörösbe rakok gyümölcsöt is, a fehérbe viszont nem Nevet
Ill. én félszárazból, fél édesből, esetleg szárazból szeretem. Cukrot úgyis rak bele az ember Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9421 Dátum: 13 nov 30, 15:29:32 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WRnCLKNnW5U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WRnCLKNnW5U</a>  Mosolyog

Millenium Actress? Perfect Blue? Paprika? Nauszika? A Vadon Hercegnője? Hadashi no Gen? Bungaku Aoi Series?

Most néztem meg a Vadon hercegnőjét, szóval még frissek az emlékek. Elég vegyes érzéseim vannak vele szemben, szerintem soha sem fog a kedvencek közé kerülni.

Tipikus anime, ami hangzatos szavakkal operál, de az egész történés és a megvalósítás gyenge lábakon áll. Bocs, ez van, pedig tisztelem Miyazaki mestert. Mosolyog (és szeretem a Ghibli filmeket.)
Történetileg meg egyáltalán nem mélyebb, mint akár a Mackótestvér, csak sokak szemében mégis menőbb, mert 'milyen jó már, hogy lenyilazza az emberek fejét'.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 15:30:39 írta Saphira » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9422 Dátum: 13 nov 30, 16:08:11 »

Lehet, hogy csak trükkfelvétel, de rideg...

http://www.liveleak.com/view?i=b58_1382611292
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9423 Dátum: 13 nov 30, 16:10:06 »

Noé ennyi erővel forralok sangriát xD...
Am mi a véleményetek az új Miley Cirus-ról (jól írtam?) a ricsbicsről?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9424 Dátum: 13 nov 30, 16:14:16 »

A Vadon Hercegnője iszonyúan rossz volt Nevet Alig bírtam végignézni, pedig a Chihiro-t meg a Vándorló Palotát is nagyon szeretem Miyazakitól.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9425 Dátum: 13 nov 30, 16:21:42 »

Noé ennyi erővel forralok sangriát xD...
Am mi a véleményetek az új Miley Cirus-ról (jól írtam?) a ricsbicsről?

Nem mert nem ugyanolyan Durci én narancsot teszek bele http://www.mindmegette.hu/forralt-bor-egyszeruen.recept pl. itt egy recept, de ennyi cukor szerintem felesleges bele

Amúgyis írtam, hogy én fehérborból jobban szeretem Nevet


Az ilyen sztárvilággal meg nem foglalkozom xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9426 Dátum: 13 nov 30, 16:25:34 »

Ez sokkal inkább állatvilág szerintem. Szeretitek a hip hop-ot? Illetve ismeritek a look at me now c. Számot?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9427 Dátum: 13 nov 30, 16:26:56 »

Noehoz hasonlóan nem sok véleményem van róla, de a chatrulettes paródián jót nevettem.

Mi is szoktunk bele narancsot tenni, meg amit ittam tegnap abban szerintem alma is volt.

A vadon hercegnőjétől én se voltam hasra esve. Azt hiszem két részletben is néztem meg. Bár nem volt rossz.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9428 Dátum: 13 nov 30, 16:30:55 »

Uh..a vadon hercegnőjét én még nagyon régen láttam anno, a tv2be... Nevet sosem tudtam mi a neve, csak arra emlékeztem, hogy a csávónak van valami átka, ami szétterjed a testén, meg egy jelentre, mikor leesik a (akkor gondoltam lovon ült, nem emlékeztem hogy más állaton) szarvasról, és a csaj utána fut, vagy valami hasonló..

Jó volt újranézni, azt bekell vallanom, tényleg nem tetszett annyira, sőt...de attól függetlenül nosztalgikus érzés volt, köszi érte  Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9429 Dátum: 13 nov 30, 18:36:25 »

Idézet
Syzy a világnézetem kis híján alapjaiban megváltozott. Durci De csak kishíján.

Mi bajod van Benedicttel? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 18:39:07 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9430 Dátum: 13 nov 30, 18:43:07 »

Úgy gondolja, hogy ronda, teszem hozzá mondta mellé, hogy nem ismeri színészileg és személyiségileg sem, és ezt nehezményeztem.

Eargasm:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=crTjPDHF-CY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=crTjPDHF-CY</a>
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9431 Dátum: 13 nov 30, 18:48:01 »

Én is azt gondoltam először, de aztán belenéztem a sorozatba, ha már mindig öltönyben van (+10 pont), és rájöttem, hogy nagyon menő. Nevet Na meg a hangja (+10 pont) egyenlő az instant orgazmussal, ahogy syzy mondta (?) egyszer, szívesen hallgatnám egész nap. :DDDD

https://www.facebook.com/photo.php?v=597305273638415&set=vb.160617097307237&type=2&theater

Google to Mordor.

Na meg olyan menők Bilbóva..., akarom mondani, Martin Freemannel. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 18:50:25 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9432 Dátum: 13 nov 30, 19:02:03 »

Már várom, hogy Sherlock mikor fogja lehobbitozni Watsont.  Nevet
http://25.media.tumblr.com/eb0a779d5546642785a0d0bc52cfff93/tumblr_mwzrxeGKJ81t44ac0o1_500.jpg

syzy mondta, nem egyszer.  Lesütöttszemek
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 19:05:51 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9433 Dátum: 13 nov 30, 19:27:28 »

Most néztem meg a Hunger Games 2-t, ez kurva jó volt. Nevet Asszem a Katniss mánia még jobban el fog fajulni. Szeretet fanboy mode on! ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9434 Dátum: 13 nov 30, 20:47:12 »

Öcsém megy bulizni, és mennék én is, de egyik haverom sem jön el. Pedig gyalog is 10 percre van tőlük a hely és kocsival vinnénk hoznánk őket. Egyedül meg csak öcsémmel meg a haverjával nincs kedvem. De ki is leszek baszva a szobámból mert jönnek rokonok és át kell adnom. Tele van a tököm csak gépszerelés miatt találnak meg az emberek. más ügyben nem.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!