24 szep 22, 00:00:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 625 626 [627] 628 629 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1183666 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9390 Dátum: 13 nov 30, 10:22:23 »

Ishida : Ízlésed tényleg szar.  Nevet

A-chan: Teljesen mindegy mit írtál volna, akkor is a palacsintát hoztam volna ki a szövegből.  Pojén

Sosem láttam még az Anasztáziát, csak pár dalt hallottam belőle.

ezek a mai fiatalok.... Szomorú
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9391 Dátum: 13 nov 30, 10:27:09 »

Még az életben nem rendeztünk palacsintasütést. Az úgy nézne ki, hogy én sütöm, ő meg eszi. xD Egyébként mi köze a kajának a füledhez? Nevet

Bármiből ki lehet hozni bármit. Egyszer rászóltam húgomra, hogy vegye halkabbra a zenéjét, mert mindjárt megfulladok.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9392 Dátum: 13 nov 30, 10:41:29 »

Én valamikor kicsiként láttam még az Anasztáziát, de nekem csak a borongós hangulat maradt meg belőle, és azóta se vitt rá a lélek, hogy megnézzem és újraértelmezzem. ikszdé Több ilyen mese is volt, például az Egyiptom Hercege.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9393 Dátum: 13 nov 30, 10:53:36 »

Most azon gondolkodom, hogy miből nem tudtál volna kilyukadni a palacsintánál, Syzy, de semmi sem jut eszembe.

De a zenének lehet köze a fuldokláshoz. Ohh My God A hangrezgések által kiváltott nyomáskülönbség befolyásolhatja a légzést. Viszont a húgod zenéje biztos nem olyan volt. xD

Szerintem Saphi mindjárt elküld a fenébe a hülyeségeimmel. xD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9394 Dátum: 13 nov 30, 11:30:46 »

Az Anasztázia a legjobb, utána Oroszlánkirály, utána hmm nehezedik a dolog Mulán talán, majd a Szépség és a szörnyeteg Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9395 Dátum: 13 nov 30, 11:34:38 »

Az Anasztázia nem érdekel. Már nem vagyok nagyon lányos. Az Egyiptom Hercegét ismerem és imádom. Rengetegszer néztem meg. Nevet

Szépség és a Szörnyeteg is jó, de nálam nem a legjobb. Ha választanom kéne, akkor biztos nem az lenne a választásom.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9396 Dátum: 13 nov 30, 11:36:18 »

Nekem kifejezetten nem tetszett a Szépség és a szörnyeteg.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9397 Dátum: 13 nov 30, 11:46:19 »

Megvan mit hagytam ki a Pocahontast (de természetesen csak az elsőt) a Mulán elől (Mulánból itt az 1 és a 2 is jó)... ill. a végére jön a Mackótestvér  (1 és egye fene a 2 is), majd Toy story (1) és a 101 kiskutya

Az Anasztázia meg nem nagyon lányos sokkal inkább gyönyörű Durci
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 11:46:57 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9398 Dátum: 13 nov 30, 11:48:51 »

Az Anasztázia nem érdekel. Már nem vagyok nagyon lányos.

Hát kösz, én imádom.  Nevet

Ezt Szevának küldöm, és gyorsan értékelje át a Benedictről alkotott becsmérlő véleményét. Durci

Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9399 Dátum: 13 nov 30, 11:55:25 »

Még jó, hogy eszembe juttattátok, most, hogy a nyakunkon a december vissza kell állítani a csengőhangom erre:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=q6A-gJqq-pI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=q6A-gJqq-pI</a>

Am manapság is csinálnak nagyon jó rajzfilmeket. Azokat már fel sem tudnám sorolni.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9400 Dátum: 13 nov 30, 11:56:33 »

Toy Story pixar azért nem írtam azt le. Azt a triológiát imádom. Nevet

Mackótestvérből csak jeleneteket láttam, de nem keltette fel az érdeklődésemet.

Régen ronggyá néztem a Kis Hableány kazettámat, annyira szerettem (Ringat a víz, ringat a víz. Hidd el te kedves, jobb ahol nedves...). A folytatások viszont már nem tetszettek. 2.rész ugyanaz csak most a lánya sellő akar lenni, harmadik meg már érdekesebb, de nem hagyott bennem nyomott. A sorozatról meg nem mondok semmit, mert láttam belőle egy részt és hagytam is.

Az Aladdint szeretem. A második rész rossz lett, de a sorozat és a 3.rész már sokkal jobbak voltak. Csak azt sajnálom, hogy tejesen szakítottak a sorozattal a 3.filmnél, így kihagyták Mozenrath-et és az egész testvér dolgot.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9401 Dátum: 13 nov 30, 11:57:45 »

Aliz csodaországban, off az off topicban, illetve a hetkukes ezek a legmenőbbek. Amúgy meg tom és jerry a legjobb.

On az offba: Ti hogy álltok a forraltborral?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9402 Dátum: 13 nov 30, 11:59:25 »

Az Anasztázia nem érdekel.
Most ástad el magad nálam. Nevet

Valamiért nem szoktam megnézni a folytatásokat. Valamelyikből azt sem tudom, hogy csináltak.

Köszi, noe. Nevet

Am manapság is csinálnak nagyon jó rajzfilmeket. Azokat már fel sem tudnám sorolni.

Már annyira nem manapság, de Szilaj! *-* Lehet, csak azért imádom annyira, mert lovak vannak benne, de nem érdekel. Nevet

Forralt bor: Csináltam már, szeretem. Nevet Miért?
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 12:01:59 írta A-chan » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9403 Dátum: 13 nov 30, 12:01:52 »

Két mese van aminek semmi értelme és mindig felidegesített a történet nélküli hülyesége ahol ok nélkül történtek a dolgok Az Aliz csodaországban az egyik, de ami igazán súlyos az az Óz a nagy varázsló. Azzal kilométerekre lehetne kergetni.

Amúgy az Aladdin 3 a legjobb Disney mese, pedig olyan természetellenesnek hangzik leírni, hogy valamiből a 3. a legjobb. Nevet

A forralt bort én nagyon szeretném szeretni, mert olyan jó hangulata van, csak nem szeretem az alkoholos italokat.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9404 Dátum: 13 nov 30, 12:05:18 »

Forralt bor: szoktam csinálni... mondjuk idén nehezebb lesz mert, papám kiadta a szőlőt, így nincs annyi borunk Szomorú
Fehérborból jobb szeretem, mint vörösből, de most tudok egy helyet ahol ingyen forralt borozhatok (akció az egyetemem kiválasztott hallgatóinak) itt Pesten *-*
Amúgy ha Bécsbe megyünk karácsonyi vásárra, vagy akármilyen karácsonyi vásáron inkább puncsozok.

Lehetne már igazi tél, hogy ezeket meg a tojáslikőrt nagyobb élvezettel lehessen fogyasztani, igazi téli hangulatban. (Ritus ha lesz hó vissza kell mennünk oda ahol csütörtökön voltunk).

Tom és Jerry-ből csak a filmet szeretem, ahol beszélnek.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 12:07:02 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 625 626 [627] 628 629 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!