24 okt 01, 05:39:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 549 550 [551] 552 553 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1197448 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8250 Dátum: 13 nov 02, 00:51:22 »

Most már legalább a tudományos magyarázatát is tudom ami eddig is feltűnt. Nevet
Azt tudtam hogy tompítanak csak azt nem hogy nagyrészt mihez,elterülésen kívül.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8251 Dátum: 13 nov 02, 01:02:53 »

Nekszt kvescsön: ha vkit úgy istenesen leütnek, fejre, akkor miért esik össze? Mmint tudományosan. ikszdé (mert nem tudományosan egyszerűen azért mert úgy fejbe lett kólintva, hogy a padló adta a másodikat) Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8252 Dátum: 13 nov 02, 01:11:48 »

Szerintem a test így próbálja kvázi megvédeni a nagyobb sérülésektől. Vagy valami ilyesmi lehet.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8253 Dátum: 13 nov 02, 06:58:11 »

Iron Man... az nem DC. A Marvel egyetlen valamire való figurája Deadpool. Ellenpólusa Aquaman, aki ratyiságával pont úgy világít ki a DC menő hősei közül, mint a gáz Marvel hősök közül Deadpool a királyságosságával.
De nekem akkor is Hellboy a kedvencem.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8254 Dátum: 13 nov 02, 11:52:23 »

Igazából senki nem vasember rajongó, hanem Robert Downey Jr. rajongó. Kicsit komikussá is tette a Bosszúállók filmet, hogy hiába volt ott más karakter, csak ő volt érdekes. Illetve amikor betették a kötelező elemet 2 perc erejéig, amikor Amerika kapitány osztja a parancsokat. Elvileg alapból ő lenne a főnök, de ugye Robert Downey Jr. mellett nem tud megnyilvánulni, úgyhogy be kellett érje azzal a 2 perces monológgal. Utána visszasüllyedt a mellékszereplők körébe.

De azért én is várom az új Vasember és a haverok filmet.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8255 Dátum: 13 nov 02, 12:01:37 »

Nagyobb Diktátor mint Gdat Nevet Na kössz Nevet Ám ha diktátor lennék őt tenném meg egyik főtanácsosomnak meg valami miniszternek. Nevet A DC meg a Marvel is jó. Mindkettőnek megvannak a legjobb hősei. Ha DC akkor Superman bár nagyon örültem volna egy jó Zöld lámpás filmnek. Per pill a Marvel áll nyerésre. A DC szintrehozásához sürgősen kéne egy Justice League film előzményfilmekkel jól felépített univerzummal. Anno az egész franchise legnagyobb hibája hogy ez még sosem született meg. Pedig szerintem a Smallville végén kellett volna egy mozifilm arra simán egy aranybányát lehetett volna építeni.
Gdat most jön az új Amerika kapitány film. ÉS szerintem igyekeznek nagyobb tekintélyt adni a karakternek. Bár nekem nincs bajom a Vasember és a haverok koncepcióval. És tudjátok mit akar a nép?? Sólyomszem Fekete özvegy közös filmet ahol kiderül mi történt Budapesten. ÉS Hulk Vasember közös filmet Hulk ellen kitalált páncéllal Nevet Jaaa És saját Filmet Lokinak!!!!
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8256 Dátum: 13 nov 02, 12:14:29 »

Lekakkantom a filmeket. Comic Batman olyan az amerikai képregénynek, mint Black Star a mangának. ikszdé

Am Micsudi 2015-re állítólag lesz Justice League film.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8257 Dátum: 13 nov 02, 12:32:30 »

Előre látom hogy elszúrják :/ komolyan. Nehezen lesz összehozható. Talán a ha a Batman Superman film bejön. De lesz egy Ban Affleck Batman a sötét lovag után. Menjenek a csába ikszdé  Az új acélember szerintem jó lett de nem tudom elképzelni a 2 hős világát kombinálva, Mindkettő megerőszakolása lesz a vége és az csúnya lesz. Ráadásul akkor 2015ig kéne egy Flash Egy Wonder Women Egy AQUAMAN!!! és legalább egy Zöld lámpás reboot. Most volt Zöld lámpás film de kurvára nem illeszkednek az univerzumok nincs egy sámájuk amit a mervel fel tudott mutatni néhány kicsit jobban átgondolt filmmel.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8258 Dátum: 13 nov 02, 13:09:07 »

Haters... Akkor is meglátjátok, hogy Ben Affleck jobb lesz, mint Val Kilmer és George Clooney.

Lekakkantom a filmeket.

Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8259 Dátum: 13 nov 02, 13:09:46 »

Magyar szinkron.  Faceg ( egyébként maga a film [ shop-show ] tetszett, és igen ő Stan Lee. )

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6ch8dBTuiCw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6ch8dBTuiCw</a>

Marvel karakterek közül még Silver Surfer-t emelném ki persze képregény vonalon. Egyébként minden másban a DC.
( talán a Kraven utolsó vadászata éri el egy DC kéregény színvonalát )
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8260 Dátum: 13 nov 02, 13:19:58 »

Én marvel párti vagyok. Valahogy jobban szeretem. DC ből egyedül Supermant szeretem. Batman ből meg a sötét lovag trilógia ami jó. Az összes többi film vagy ősrégi vagy megbukott. Nagyon erősen kéne egy Jól megcsinált Franchise-t felépíteni. Hülyék hogy a Sötét lovag világát nem egészítették ki az lett volna a legjobb. És ha nem Kúrják el a Zöld lámpást és a Man of Steelt is ahhoz a világhoz kötik Már 3 filmjük meglenne....  De nagyon látszik nincs egy erős vezető aki tervezne csak fossák az össze nem függő mozikat
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8261 Dátum: 13 nov 02, 13:23:34 »

Ki beszél itt a filmekről? Képregény.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8262 Dátum: 13 nov 02, 14:03:39 »

Jó de ma már a képregény kevesebb embert foglalkoztat. Pláne keleten. Hogy nyugaton mi a helyzet azt nem tudom. Csak azt hogy a szuperhősös dolgok legfőbb médiuma a Mozi lett.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8263 Dátum: 13 nov 02, 14:11:21 »

Lehet én látom rosszul, de szerintem pont most kezdi el foglalkoztatni az embereket az East Side-on a Comic kultúra.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8264 Dátum: 13 nov 02, 15:07:18 »

Halottak napja egyik kétségtelen pozitívuma, hogy gyakrabban jár a 22-es busz, habár az egyetem-temető járat címszó alatt fut, ami nem kecsegtet annyira áldásos jövőképpel.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 549 550 [551] 552 553 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!