24 szep 25, 22:11:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1189019 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5445 Dátum: 13 aug 25, 12:48:42 »

Én szeretek a hülyeségekről beszélni...mért ,ti nem? Hmm?
Ennyire nehezen megy a csajozás,vagy csak ennyire válogatós vagy? (pont a ribancokat szúrod ki,ez pech xD)
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5446 Dátum: 13 aug 25, 12:54:15 »

erdélyi szóval netről ismerem. de nem az a lényeg de nagyon behülyített, engem is anyumat is öcsémet is kb már az egész családommal jóban volt. Szeptember elején mentem volna beszélni régi igazgatómmal hogy hogy tudja itt folytatni az ottani suliját stb... meg lettem etetve.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5447 Dátum: 13 aug 25, 13:02:19 »

Ne neten ismerkedj. Kész, vége Nevet Van akinek bejön, neked láthatóan nem, szóóóval ne erőltesd.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5448 Dátum: 13 aug 25, 13:18:54 »

Micsudi magánélete helyett nem akarunk inkább a macskákról beszélni? ikszdé Sokkal értelmesebb téma.

Am crzycat még mindig nagyon tetszik az alád.  Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5449 Dátum: 13 aug 25, 13:21:09 »

Oh te kedvesebb vagy mint én....

Az aláírás jobb téma igaz.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5450 Dátum: 13 aug 25, 16:06:28 »

Jobb téma bár az nincs mindenkinek. Mosolyog Köszi Aes ^^,
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5451 Dátum: 13 aug 25, 16:13:37 »

CrazyCat: Huu, Katarina. Nevet "Violence solves everything!" ;D (bocsi egy kicsit eltértem, tudom, hogy erre van külön téma, csak megjegyeztem Nevet)
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5452 Dátum: 13 aug 25, 17:36:01 »

Kibaszott ideges vagyok...  elég rég beszélgetek egy csajjal, erdélyi lány. a lényeg hogy kiderült átvert. nem 18 éves hanem 15, nem szakított a barátjával, és nem költözik pestre csak hülyített.


Akkor lepődtél volna meg ha egy szőröstalpú román lett volna ráadásul 50 éves pedofil birkapásztor.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5453 Dátum: 13 aug 25, 18:08:01 »

tök m1 bekaphatja. ki kér vbk-t Nevet éppen piába fojtom a bánatom de tud úszni a bestia.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oas1nWNTG2A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=oas1nWNTG2A</a>
Ám ha egy pőedofil birkapásztor lett volna megértem hogy egy pedofil állat. de milyen 15 éves csinál ilet????? és miért? én 15 évesen mégcsak nem is csajoztam... leszartam. fociztam kockultam bringáztam. ez meg valami camsexes oldalon is fent van állítólag 15 évesen a pasija aztmondta lebuktatta. hogy lehetek akkor fasz hogy beődlök egy ilyennek. :'( nyet fair. mindenki átbasz vagy utálXD lehet rajtam röhögni... de ha sokadszorra történik szatr veled. akkor nem vicces se suli se meló se pénz se nő se haverok sre semmi.... nagyon nem vicces...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5454 Dátum: 13 aug 25, 18:11:52 »

Printscreen kellett volna mert már át is írta ezzel aláírva, hogy nem ismeri a magyar nyelvet,,
De még mindig egyben van, fail. Nevet Két hibából egyet javított csak. Ejnye...  ikszdé
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5455 Dátum: 13 aug 25, 18:27:29 »

Mikről maradtam le. Nevet

Voltam ma az ásványbörzén, de kicsit csalódtam. Rengeteg ékszer van és kevés természetes/csiszolt ásvány. Másoknak tán annyira nem zavaró, de nekem igen. Ékszerért eltudok menni máshova is, rengeteg helyen láttam már olyanokat. Ezen kívül viszont érdekes volt, igaz már egyre nehezebb újabb ásványt találni, ami meg igen érdekes az meg nagyon drága. Mindegy, mert kihúzhatok egy újabb ásványt a beszerezendő listámról: a faopált. Nevet Mióta először megláttam, azóta keresek egyet és most sikerült találni egy elég nagyot normális áron. Most ezzel együtt van négy opálom: nemes, máj, fa és üveg. Most már csak a tűzopál kell és opálok terén megelégszem. 
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5456 Dátum: 13 aug 25, 19:14:13 »


Ember, szedd már össze magad. Elgondolkodtál már azon, hogy ez vajon miért van így? Nem lehet, hogy esetleg benned van a hiba? Szerinted melyik nő akar magának olyan pasit, aki állandóan picsog valamiért, és így folyamatosan a lelkét kell ápolni? Kb. egyik sem. A támasza akarsz lenni valakinek úgy, hogy bedepizel és lelkileg teljesen összeomlasz valamennyi kudarcod után?

Mindenkinek vannak rossz napjai, amit igenis adjon ki magából, hogy megkönnyebbüljön, de amit te művelsz, az már sok. És ez nem csak a párkapcsolatra vonatkozik. Én is hamar megunnám egy olyan barátom/barátnőm társaságát, aki mást se tud, csak panaszkodni, aki mellett az én életkedvem is elmegy. Ezek után aztán pláne nem kell csodálkozni, hogy a jelen helyzetedet eredményezik folyamatosan a cselekedeteid. Átbaszni is azért basznak át mindig, mert hagyod, hogy átbasszanak. De amikor majd helyreáll az önbizalmad és a szociális dolgaid, akkor remélhetőleg ez is megszűnik, vagy legalábbis leredukálódik.

Ja, és a másik kedvencem a picsogással kapcsolatban, hogy a picsogók hajlamosak azt hinni, hogy csak nekik vannak problémáik, más élete pedig fenékig tejfel. Hát nem. Mindenkinek megvannak a kisebb-nagyobb gondjai, csak a többség már megtanulta megfelelően kezelni, és nem fárasztja le vele kismilliomodjára is a közönséget. Fogsz te még ennél többször is (és nagyobbat) pofára esni, légy nyugodt, úgyhogy jobb, ha minél előbb megtanulod a helyükön kezelni ezeket a dolgokat.

Szóval szerintem ma még depizzél kicsit, de holnap indíts tiszta lappal: nincs több károgás, helyette inkább keress folyamatosan munkát, vagy tanulj, érettségizz újra, hogy jobb legyen a felvételi eredményed, mozdulj ki, találj magadnak egy hobbit, amit élvezettel csinálsz, és aminek hála megismerkedhetsz hasonló érdeklődésű emberekkel, így megadod magadnak az esélyt, hogy legyenek barátaid, netalántán párkapcsolatod is.

Ja, és olvasd el Csernustól A férfit és A nőt. Én ezzel indítanék holnap reggel. Az, illetve nem is a könyv, hanem a folyamat, amit jó esetben beindít nálad, majd helyreállítja az önbizalmad, mert amíg az nincs, addig csinálhatsz bármit, ugyanabban a langymeleg sz*rban fogsz topogni, mint eddig, és fennmaradnak a problémáid.

Remélem, ahhoz kellőképp nyers voltam, hogy magadba szállj kicsit, mert azzal semmit nem érsz, ha pátyolgatják a lelked. Olvasd el a könyveket, mert a helyzeted nem vicces, hanem kezd szánalmassá válni. Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5457 Dátum: 13 aug 25, 20:17:32 »

Ja, és olvasd el Csernustól A férfit és A nőt.
Csernusnak vannak jó meglátásai, mégis kenhette a hajára, mert tönkre ment a házassága. Ja vagy utólag okos az ember.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5458 Dátum: 13 aug 25, 20:17:51 »

Micsudi magánélete helyett nem akarunk inkább a macskákról beszélni? ikszdé Sokkal értelmesebb téma.

Am crzycat még mindig nagyon tetszik az alád.  Nevet
A macskákról mindig jó beszélni.  Nevet
Nekem az avatárja tetszik, de az aláírás se rossz.  Gondolkozik


...éppen piába fojtom a bánatom de tud úszni a bestia.
Ennyire megbántott?  smirksweat Ezek szerint túl sokat éreztél iránta.
Én is "zúgtam már bele" online ismerősbe, de az internet sajnos ilyen. (Mondjuk így nem vert át, vagyis nem tudok róla.  Nevet )
Sajnos mindig vannak 15 évesek akik ezt jó heccnek gondolják és ezen nem tudsz változtatni. Nem kell mindenkinek mindent elhinni a neten, ha valamibe beleéled magad akkor utána nagyot koppansz és az neked lesz rossz, ha nem nyitott szemmel "barátkozol" a világhálón.
Bár nem ismerlek de annak alapján amit innen tudok rólad és amiket elmondasz a "panaszkodásaidról" túl naiv vagy, és minden apróság a "padlóra küld".
Nikkienek igaza van, össze kell szedned magad, mert a későbbiekben neked fog fájni.


Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5459 Dátum: 13 aug 25, 20:31:29 »

Nem az átverésem bánt, inkább naivitásom amit az erős depresszióm és szeretethiányom okozXD még jó hogy nem csalt ki tőlem pénzt meg ilyenek... lazán megtehette volna.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!