24 okt 03, 10:08:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199987 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2910 Dátum: 13 jún 17, 09:02:11 »

A többség még sose jött, hogy bajuk van. Mi se megyünk, bár még nem is volt miért. Egyszer volt, hogy a szomszédban az iráni csajok valami szörnyű keleti popot karaokeztak. Az idegesítő volt. Amúgy meg háromhavonta egyszer meg kibírják, hogy este kint ülünk az erkélyen és az átlagnál hangosabban beszélgetünk. Amúgy ha meg becsukják az ablakot, semmit nem lehet belőle hallani. A zene nem szokott olyan hangos lenni. Én alig hallom két szobával odébb, ha becsukom az ajtóm, a szomszéd végképp nem fogja. A szinten meg nem lakik család. Mindenki diák, vagy fiatal felnőtt, akik szintúgy csinálnak ilyeneket. Felettünk szintúgy szoktak, alattunk meg asszem nem is lakik senki.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 17, 09:03:22 írta Morita » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2911 Dátum: 13 jún 17, 09:25:33 »

Hát igazából tényleg ki lehet bírni, csak ne minden héten legyen. xD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2912 Dátum: 13 jún 17, 09:26:32 »

Hozzánk már azt is lehallani, ha a felső szomszéd valamit elejt. És csak azért is valami iszonyatosan kopogó cipőben járkál egész nap.

Idézet
Én nem is értem, hogy mernek az emberek szombat este bulizni otthon. Micsoda arcátlanság.

Ja, társasházban arcátlanság. Szüleim például mennek dolgozni vasárnap is hajnal négykor vagy hatkor, szóval ennyit erről.
A másik meg, hogy vannak szórakozóhelyek, ha bulizni akarnak, menjenek oda. Ha nincs pénzük, üljenek ki valamelyik parkba, illetve ingyenes szórakozóhely is van tucatjával, ahol csak a piát kell megfizetni.
Nagyon idegesítő, mikor vasárnap is ezt csinálják, másnak meg másnap vizsgája van, és hajnali ötkor kéne kelnie.


Visszatérve a Gyűrűk urára én nem lennék Tünde.  Menők meg a Tünde a nők is szépek, meg erősek is vagyunk, de nekem túl kimértek. Amolyan begyepesedett nemes mindegyik. Ha már választanom kéne, békeidőben Hobbit lennék, Háborúban meg Törpe Nevet Ők jót buliznak, kocsmáznak és móka kacagás az életük =)

Pont ezért szeretem a tündéket. Nemesek. Szemben a törpökkel. Annyira tud idegesíteni ez a fékevesztett bulizási mánia. Jó, tudom, most megint én leszek a begyöpösödött merev egyéniség, aki nem tud lazítani, de nekem valahogy nem szórakozás és kikapcsolódás az, hogy csomó részeg, félmeztelen ember táncol egy büdös, ezernyi emberrel töltött helyen, miközben a fele azt sem tudja magáról, hol van. Aztán ismerőseim pár hét múlva nekem jönnek panaszkodni, hogy minden lány ribanc és mind egyforma, mert már megint elhagyta vagy megcsalta az a csaj, akit felszedett egy ilyen helyen. Bár, aki ott keres magának barátnőt, az meg is érdemli.

A törpök szimplán neveletlen barmok voltak, bár valóban aranyosak, de azért én nem hívnám meg őket vacsorára. A tündék mások.

Úgy is lehet szórakozni, hogy nem vered fel az egész várost, nem ordibálsz, nem vetkőzöl, nem őrülsz meg és iszod magad totál részegre. Sőt, szerintem a legjobb, ha a baráti kör végre összegyűl egy-két pohár bor és jó zene mellett, mint a tündék.  Nyelvesít
Hát igen, rossz példaképet választottam a személyükben. Szomorú Sajnálatra méltó, hogy nem vagyok nagy bulizós alkat, de ez van.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2913 Dátum: 13 jún 17, 09:31:42 »

(Főleg mert régebbi itteni frpg-ben tesómmel terveztünk egy karit, aki eléggé hasonlított volna rá.


Ki is volt az, akit terveztünk?  Nevet Újra kéne olvasnom a sztorimat. Múltkor is filóztam, hogy mik voltak még, amiket kitaláltam, de már nem írtam meg.  Nevet


Házibuli témához szerintem is időről-időre egy visszafogottabb bulit ki lehet bírni. Mivel a szórakozóhelyek tényleg drágák és sokszor nagyon gázosak is. Azért ne felejtsd el (Aes), hogy amikor pl a Goriéknál voltunk nekünk se jutott eszünkbe, hogy mások is laknak ott. Sőt, amikor feljöttek szólni mi válaszul páros lábbal ugráltunk a plafonon és ordítottunk le, hogy csirkefogók.  ikszdé Igaz ez több mint 10 éve volt, de azóta is voltunk ott és akkor se voltunk csendben.


A tündéket én is azért szeretem, mert nemesek. :3  Nevet De én is az vagyok.  Nyelvesít

Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2914 Dátum: 13 jún 17, 09:37:46 »

Tényleg, mikre emlékszel te. ikszdé De most már nekem is beugrott. Hát igen nyanya, fiatalság bolondság. xDDD Akkor még másként gondolkodtam úgy tűnik. ikszdé Már ha gondolkodtam egyáltalán.

Mondjuk jó időben igazából a legjobb tényleg kint a parkban, rendes városokban úgyis egész nyáron buli van az utcán. ikszdé

Ragnarökben terveztünk mi is egy ilyen ruszki assassin csajt. Sztem szerepelt is már talán vagy nálad vagy nálam egyszer. És asszem Natasának is hívták mert egy orosz jó csajt Natasának kell hívni. Nevet

Tündéék *-*


Más: most láttam valahol, hogy ma Alida név névnapja van. Ez milyen szép név. Nevet Bár az Alvina még szebb. Nevet (és tök jó, mivel egyik néven se ismertem még soha senkit, ezért azt kötök hozzájuk, amit csak akarok. xD)
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 17, 09:50:21 írta Aes Sedai » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2915 Dátum: 13 jún 17, 10:03:05 »

Az elf nők gusztustalanul véznák és még szőkék is többnyire. Vörös elfet még nem láttam.
A sárkányok nemesebbek, ősibbek, bölcsebbek és gyönyörűbbek. A humanoid testen alig van ék, ráadásul szánalmasan törékeny is, ezzel szemben egy sánykány minden porcikája maga a tökény. Ja és ők megtehetik, hogy évszázadokat alszanak egy halom kincsen ahelyett, hogy olyan baromságokon gondolkoznának, mint a majomfélék.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2916 Dátum: 13 jún 17, 10:07:27 »

Nekem a féltünde csajok mozgatják még nagymértékben a fantáziámat. Nevet

Az pedig, hogy a tünde csajok vékonyak és szöszik kifejezetten megmozgatja a fantáziámat. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2917 Dátum: 13 jún 17, 10:09:36 »

A humanoid testen alig van ék, ráadásul szánalmasan törékeny is, ezzel szemben egy sánykány minden porcikája maga a tökény.

Gman ezt a feleségednek is meséld el, biztos értékelné. xD

Egy srác az évfolyamunkról panaszkodott, hogy csak 500ft/óra a fizetése a nyári gyakorlatán. Miközben abban az 1%-ban van, akinek egyáltalán fizetnek.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 17, 10:13:02 írta Morita » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2918 Dátum: 13 jún 17, 10:19:44 »

Az elf nők gusztustalanul véznák és még szőkék is többnyire. Vörös elfet még nem láttam.
A sárkányok nemesebbek, ősibbek, bölcsebbek és gyönyörűbbek. A humanoid testen alig van ék, ráadásul szánalmasan törékeny is, ezzel szemben egy sánykány minden porcikája maga a tökény. Ja és ők megtehetik, hogy évszázadokat alszanak egy halom kincsen ahelyett, hogy olyan baromságokon gondolkoznának, mint a majomfélék.

A tündék ősibbek, ők Ilúvatar elsőszülöttjei.

Féltündék? Annál már csak azok rosszabbak, akik egy ember miatt lemondanak a tündelétről.

Idézet
Az elf nők gusztustalanul véznák és még szőkék is többnyire.

Látom, mi sosem leszünk jóban. Nevet

Nagyon igazságtalan, hogy van, akinek fizetnek nyári gyakorlaton, mások meg ingyen szopnak. Szomorú
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2919 Dátum: 13 jún 17, 10:20:25 »

Az elf nők gusztustalanul véznák és még szőkék is többnyire.

Szerintem a szép nő pont így néz ki.  Nyelvesít Ha pasi lennék én az ilyen lányokra gyúrnék az tuti. Barna is lehet persze szép, csak vékony legyen annyi a lényeg.  Nevet
Amúgy a feleséged sárkány?  Nevet

Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2920 Dátum: 13 jún 17, 10:22:45 »

Ott a pont Sevanna, ott a pont.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2921 Dátum: 13 jún 17, 10:23:36 »

Hát ha vékony és szőke a csaj, akkor igazából már tündének se kell lennie. xD Bár azért a vanya csajok az igaziak. Na nem mintha egy noldát kirúgnék az ágyból. xD

De milyenek lehetnek a törp csajok? ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2922 Dátum: 13 jún 17, 10:26:22 »

Van egy "Szépszakállú asszonyt szerettem az éjjel" című törpe népdal, erről lehet következtetni. Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2923 Dátum: 13 jún 17, 10:27:16 »

Szó nélkül hagytátok, hogy gman leelfezze a tündéket ?  Nevet

Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2924 Dátum: 13 jún 17, 10:29:50 »

A vékony, szőke nők megsértése elterelte a figyelmemet erről a dologról.  Nevet Hiúságomat találta el.  Nevet Amúgy nem is zavar, miért is kéne, hogy zavarjon?  Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!