24 szep 28, 22:58:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1194261 alkalommal)
0 Felhasználó és 81 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2880 Dátum: 13 jún 15, 21:45:38 »

Ezt én is elmondhatnám magamról, megnézve a régi fotókat, aranyos kisgyerek voltam (bár melyik kisgyerek ne lenne az), de a jelenkori kinézetem az már más tészta.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2881 Dátum: 13 jún 16, 00:36:53 »

Visszatérve a Gyűrűk urára én nem lennék Tünde.  Menők meg a Tünde a nők is szépek, meg erősek is vagyunk, de nekem túl kimértek. Amolyan begyepesedett nemes mindegyik. Ha már választanom kéne, békeidőben Hobbit lennék, Háborúban meg Törpe Nevet Ők jót buliznak, kocsmáznak és móka kacagás az életük =)
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 00:37:37 írta Lew » Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2882 Dátum: 13 jún 16, 01:17:58 »

ÁÁÁÁÁ
Utálom az alsó szomszédaimat, de olyan szinten hogy azt nem lehet szavakba önteni.   Gyáááá
Inkább le sem írom hogy a legszívesebben mit csinálnék velük, mert az a nyugalom megzavarására alkalmas elemeket tartalmaz.  smirksweat
Most is ordít náluk valami zene (ráadásul Rap amit nem szeretek, de az már lényegtelen hogy mi mert úgyse tudok aludni, de akkor már lefeküdve az alvás helyett "kényszerzenét hallgatva" valami jobb is szólhatna), de könyörgök, hajnali 2 óra is elmúlt...
Szerk.: úgy látom vége a bulinak, (amennyiben a csend nem csak átmeneti) szerencséjük van...  Lesütöttszemek
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 01:36:48 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2883 Dátum: 13 jún 16, 06:01:29 »

Én nem is értem, hogy mernek az emberek szombat este bulizni otthon. Micsoda arcátlanság.  Ohh My God
A zene ellen még csak-csak lehet tenni valamit, de a szúnyogok ellen? Órák óta nem tudok visszaaludni tőlük. Szomorú Mindegy, eszem inkább cseresznyét, az majd megvigasztal.((:

Azta, Micsudi, milyen kalandosak neked a mindennapjaid, tök jó. Nevet
Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #2884 Dátum: 13 jún 16, 11:02:28 »

Idegesítő szomszédból kijutott nekem is!  Lehánylak
Az egyiknél visít a szájba rágott elektro a másik meg karaoke bajnok. 
Ilyenkor jó ízlésűen benyomok egy kis német Rockot mondjuk Rammstein , hehe. Ördögi
Nálunk a legidegesítőbbek a 15-16 éves randalírozó gyerekek persze piával meg cigivel a kezükben.
A legdurvább hogy ötven évestől 100 évesig mindenkibe belekötnek.
Legutóbb épp épp bicikliztem amikor oda jön két cigány gyerek örökbe venni a bringám.
Másnap a saját tanáromnak kellett feleljek azért mert az egyiket beleépítettem a falba , nevetséges. 
Ez így pont nem tett jót a nevemnek , Rendészeti középiskolás létemre.  Neeem
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2885 Dátum: 13 jún 16, 11:29:55 »

A zene ellen még csak-csak lehet tenni valamit, de a szúnyogok ellen? Órák óta nem tudok visszaaludni tőlük. Szomorú Mindegy, eszem inkább cseresznyét, az majd megvigasztal.((:

Én ezt úgy szoktam megoldani hogy felkapcsolom a láva lámpám a szoba másik felében. Ilyenkor a g*ci szemét  Hümm-hümm szúnyogok nagy része odagyűlik és engem úgy-ahogy békén hagynak.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2886 Dátum: 13 jún 16, 12:13:18 »

A szúnyogriasztó megvétele és a szúnyogháló se rossz megoldás... csak ajánlani tudom...
én szeretem a szomszédokat mostanság... jó kolis nak lenni ők is épp úgy senyvednek mint én xD
nyemakaroktanulni illetve akarok, és mind a 2 vizsgámra holnap min. 3-ast akarok kapni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 12:13:58 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2887 Dátum: 13 jún 16, 12:45:23 »

Megint alibi vizsgáid lesznek ha nem tanulásra min. 3-ast kapsz, vagy megtanultad végre bemákolni őket? Nevet
Egyébként meg tanulj Durci

First world problemezek már , szobám ablaka pont a délutáni napra néz, így este mindig dögmeleg van. T_T
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2888 Dátum: 13 jún 16, 12:56:57 »

És melyikbe jársz a (4? talán..) közül, ha szabad tudni, Cool?  Hümm-hümm

Lávalámpa amúgy van, de eddig még nem hallottam erről a technológiáról. Azért kipróbálom, az almás-dohányos ötleted is bevált. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 12:57:49 írta Nikuccia » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2889 Dátum: 13 jún 16, 12:59:03 »

Ha alibi vizsga lenne nem húztak volna meg 2x eddig nem volt szokásom vizsgán bukni olyankor mikor tanultam rá Durci
Ez az Eu meg simán csak uncsi, ill. jó lenne ha nem lenne mellette megint ez a kaksi analitika Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2890 Dátum: 13 jún 16, 13:22:49 »

Az agyam kapacitása elérte a határát. Érzem, ahogy próbál szétrepedni.
Utálom a vizsgaidőszakok végét. Ilyenkor mér csak fájdalomcsillapító mellett vagyok képes tanulni.

Jól tetted Cool. Tanulják csak meg, hogy nem lehet mindenkibe belekötni.
Nem tudnék lávalámpa mellett aludni. Bár nem tudom neked milyen van Lew, de az enyémnek rohadt nagy narancs fénye van. Idegesítene. Esténként hangulatvilágításnak kéthavonta egyszer felkapcsolom. xD
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2891 Dátum: 13 jún 16, 13:30:14 »

Niki, egy dolog kell, jó megfigyelés!
 Amúgy, Szabi anno azt mondta nekem és ez igaz hogy ha levendulát teszek az ablakba vagy Citromfüvet az elriasztja a szúnyogokat, ahogy a " rozmaring, a citromfű, a menta, a levendula, a babér, a körömvirág, a szegfűszeg, a bazsalikom, az oregánó mind-mind nagyszerű szúnyogriasztó."
Próbáld ki, hatásos.
Ezt meg nézd meg Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2892 Dátum: 13 jún 16, 13:48:19 »

Még a fele sem telt el a vizsgaidőszaknak, szóval még ne nyúlj a fájdalomcsillapítóhoz. Mosolyog
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2893 Dátum: 13 jún 16, 13:53:46 »

Az a baj, hogy nálunk az egész vizsgaidőszakra mindössze 5 hetet adnak... és épp kezdődik az 5., szóval épp időszerű a fájdalomcsillapító...
nézem a lapjaimat, de annyira lesz...om már az egészt, hogy az valami rettenetes és felettébb szomorú -.-     
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2894 Dátum: 13 jún 16, 13:57:42 »

Nálunk csak négy hét a vizsgaidőszak. Most jön az utolsó hét. xD
Ez tök jónak tűnhet, de szívesebben viselnék el még egy hetet, csak hogy ne legyen ennyire szoros minden. Nincs sok vizsgánk, de azok mind nagyok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!