24 szep 27, 23:19:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 905781 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5775 Dátum: 14 feb 05, 17:47:21 »

2 monitornál sem szabad hogy széthúzza...

Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5776 Dátum: 14 feb 06, 20:15:58 »

Van egy kissé zavaró problémám, amit már ezer módon próbáltam megoldani, tehát az összes módon már kb. Szóval megváltoztattam a hülye facebook-on a jelszavam, de manapság se a régivel már, se ezzel az újjal (még?) nem enged belépni, nem küld semmilyen kódot  e-mail-re, a telefonos megoldást pedig nem tudom használni. Járt már valaki így valaha? Meg mi ilyenkor a teendő, írni egy adminnak? De kinek? Zuckerbergnek? Nevet Nem olyan nagy gond, de semmi kedvem csinálni egy újat, ezt meg veszendőbe hagyni, szóval inkább megmenteném, ha lenne rá mód. *.*
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5777 Dátum: 14 feb 07, 14:27:15 »

Kis segítség kellene. winfos ikszpéhez.

a winfos összesen 13 processzt (szolgáltatást tölt be)

Manuálisan be  tudom tölteni őket, viszont nem tudom pontosan mik azok amik ténylegesen kellenek.
Mert az msconfigban kb van vagy hat tucatnyi, amiből nekem összvissz olyan kb 25 kellene (a 13-al együtt)

A hangot azt sikerült elindítanom, a netet viszont nem.

Ha valaki tudja, akkor leíná az alap win xp szolgáltatásokat amiket betölt a rendszer. (mármint milyen néven találom meg msconfigon belül)

Kösszencs!
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #5778 Dátum: 14 feb 09, 17:55:58 »

Kicsit nagy bajban vagyok, úgyhogy szívesen várom mások okoskodását.
Délután a vinyóm megkergült, szó szerint. Elkezdte zabálni a memóriát mint az állat, 10 pecig nem volt gond, utána viszont a lemez és a memória is 100%-on duruzsolt. Van valami ötletetek, hogy mi okozhatja ezt a kis kellemetlenséget? Windows újrarakása sem segített, Windows 7, 8, 8.1 sem működik.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5779 Dátum: 14 feb 12, 18:55:15 »

Nem tudja valaki, hogy egy Windows 7 telepítővel lehetséges az, hogy frissítsek a Win7 egy másik kiadására új rendszer telepítése nélkül? (Pl Professional-ből Enterprise vagy valami). A lényeg, hogy úgy, hogy a nem kerül új rendszer felrakásra, csak a "szintje" vagy minek nevezzem, változik meg.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5780 Dátum: 14 feb 12, 19:49:31 »

Windows 7 frissítésre gondolsz, nem tudom az úgy lehetséges e, de nekem sikerült 32-bitről 64-re frissíteni, elég macerás dolog volt. Keresgélj neten, sok okoskodó ember van, akiknek a leírásából összelehet hozni, de ha annyira értesz hozzá csak mint én, akkor sok idő lesz xD
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5781 Dátum: 14 feb 13, 18:09:59 »

Tudja-e valaki, hogy a bejelentkező képernyőnél (szóval, mikor le van jelszavazva a Windows és épp bekapcsol) van-e lehetőség arra, hogy a számítógép felhasználó képe nagyobb legyen? Sulis gépen is láttam ilyen, és az sokkal szimpibb.
Illetve, hogy a bejelentkezési képernyő háttere függ-e a Windows verziójától vagy bármi mástól? Mert herótom van ettől az undorító sötét színtől. Nevet
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #5782 Dátum: 14 feb 13, 22:57:45 »

norby-kun
Hát így elsőre azt mondanám ,próbáld meg ,hogy kicseréled a vinyót valami másikra (kb mindegy milyen ,csak az a lényeg ,hogy ne ez legyen). Véletlenül nem dobál ki túlmelegedési hibákat (már mint mielőtt maxon kezd el pörögni ,mert onnantól ez csak idő kérdése kb)?
Az viszont már tényleg érdekes ,hogy ha a vinyó döglött meg ,miért eszi meg a memóriát.

Persze lehet ,hogy jól csak fordítva gondolkozok és a memóriával lesz valami.

Szóval azt tudom tanácsolni ,hogy próbálj meg egy cserét ,ha nem jó még úgy sem akkor még az alaplap lehet a hibás vagy a táp (egyik túlfeszültséget küld rájuk).

Jah én is jó vagyok ,mert kb a vázon és a Dvd lejátszón kívül mindent felsoroltam.


Aes Sedai
Ez az oldal talán segíthet , nem tudom ,hogy jó e ,mert nem próbáltam ,de lehet vele talán valamit kezdeni:
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_install/upgrade-windows-7-professional-to-windows-7/4fde83ae-4bab-480b-9464-2f76e1e7a198


CrazyCat
A háttér változtatás itt van ,ismerőstől kaptam a linket ,neki működött:
http://www.intowindows.com/how-to-change-windows-7-logon-screen-easily-without-using-hacks-tools/

A méretet talán a felhasználó fiókon belül lehet módosítani ,de konkrétan nem tudom.


Talán valakinek tudtam hasznosat is mondani.
A többihez hirtelen nem tudom a választ.
Naplózva



CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5783 Dátum: 14 feb 14, 14:51:54 »

Valamiért nem akar működni a módszer, amit leírnak a cikkben :/ Ugyanaz maradt. Van ötlete valakinek, miért?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5784 Dátum: 14 feb 14, 18:01:40 »

Verbatimo! Köszi szépen, úgy néz ki, ez nem fog menni, legalábbis hétköznapi módon.

Más: most lehet hülyének fogtok nézni a kérdéséért, de windowsban a pasziánsz statisztikáimat hogyan tudom kimenteni, hogy ne vesszenek el a win újrarakásával?
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5785 Dátum: 14 feb 14, 22:55:50 »

Kicsit nagy bajban vagyok, úgyhogy szívesen várom mások okoskodását.
Délután a vinyóm megkergült, szó szerint. Elkezdte zabálni a memóriát mint az állat, 10 pecig nem volt gond, utána viszont a lemez és a memória is 100%-on duruzsolt. Van valami ötletetek, hogy mi okozhatja ezt a kis kellemetlenséget? Windows újrarakása sem segített, Windows 7, 8, 8.1 sem működik.

Definiálnád hogy egy winyó hogy tudja enni a memóriát?  nagyon össze-vissza van amit leírtál.

Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5786 Dátum: 14 feb 15, 11:00:19 »

Nem tudja valaki a címét esetleg? Mosolyog
Amit keresel: Hogyisvanez család

Tudom, hogy ez már tök nem most történt, de köszönöm a segítséget, még amúgy csak most fedeztem fel egy véletlen folytán, király. Nevet:D
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #5787 Dátum: 14 feb 15, 11:06:22 »



Definiálnád hogy egy winyó hogy tudja enni a memóriát?  nagyon össze-vissza van amit leírtál.



A lényeg, hogy bekapcsolás után 5 perccel a memória 95%-a foglalt, úgy hogy egy programot sem indítottam el. Emellett még a lemez is 100%-on van a feladatkezelő szerint.

A windows-szal nem hinném hogy baj lenne, mivel egyetemen keresztül kaptam egy ingyen licenszet.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5788 Dátum: 14 feb 15, 20:40:03 »

A laptopom egyre gyakrabban fagy le a laptopom, teljesen ok nélkül. RAM hibát nem találtam. Minden fut, mint az álom, és mint derült égből villámcsapás lefagy. Van ötlet, miért?
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5789 Dátum: 14 feb 15, 23:40:27 »



Definiálnád hogy egy winyó hogy tudja enni a memóriát?  nagyon össze-vissza van amit leírtál.



A lényeg, hogy bekapcsolás után 5 perccel a memória 95%-a foglalt, úgy hogy egy programot sem indítottam el. Emellett még a lemez is 100%-on van a feladatkezelő szerint.

A windows-szal nem hinném hogy baj lenne, mivel egyetemen keresztül kaptam egy ingyen licenszet.

nem igazán hiszem, hogy egy hibás merevlemez az említett hibajelenséget elő tudja hozni.
---
CrazyCat: melegedése a laposnak?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!