24 szep 28, 03:16:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906098 alkalommal)
0 Felhasználó és 81 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5670 Dátum: 13 dec 29, 09:38:20 »

Az lesz,hogy leszedem. Csak kötelező seed idő van, és egy "kicsit" b*ssza az agyamat, hogy olyat is kell, amit feleslegesen szedtem le. ikszdé

Milyen már, hogy a kereső a Thor 2011 keresésre a Sikeres Sporthorgász 2011 című valamit is kiadja. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 29, 09:45:55 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5671 Dátum: 13 dec 29, 09:50:54 »

Kötelező seed idő? I'm a leecher.  Nevet

Olyat nem ismerek, áruk szabad mozgása alapelv nálam.  





« Utoljára szerkesztve: 13 dec 29, 09:51:32 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5672 Dátum: 13 dec 29, 17:26:40 »

Még egy kérdés: mi a különbség számítógépen az alvó állapot és a hibernálás között? A torrentek a kettő közül melyik esetben futnak tovább?
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #5673 Dátum: 13 dec 29, 17:46:31 »

Egyiknél sem.
Alvó állapotban az összes szoftver futása megáll, meg a winchester is kikapcsol, mindent a RAM-ba lement de nem kapcsolja ki a gépet. Minimáéis áramot fogyaszt és pillanatokon belül visszaáll működőképes állapotba.

A hibernálás még offlájnabb, az elmenti a nyitott dokumentumokat és programokat a merevlemezre, majd kikapcsolja a számítógépet.

Továbbiak: http://windows.microsoft.com/hu-hu/windows7/sleep-and-hibernation-frequently-asked-questions
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 29, 17:47:32 írta Szanisz » Naplózva



 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5674 Dátum: 13 dec 29, 17:57:14 »

Köszi szépen. Akkor ennek megfelelően, ha azt akarom, hogy lecsukott képernyővel is menjenek a torrentek, akkor minden ilyen marhaságot kikacsolok. ikszdé
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #5675 Dátum: 13 dec 29, 18:35:52 »

Beállíthatod hogy ha lecsukod a képernyőt ne történjen semmi és fusson továbbra is a rendszer hibernálás/alvó nélkül. Úgy működik.
Naplózva



 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5676 Dátum: 13 dec 29, 18:57:19 »

Pontosan erre jöttem rá én is. ikszdé Már meg is tettem.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5677 Dátum: 13 dec 30, 18:34:03 »

Egyiknél sem.
Alvó állapotban az összes szoftver futása megáll, meg a winchester is kikapcsol, mindent a RAM-ba lement de nem kapcsolja ki a gépet. Minimáéis áramot fogyaszt és pillanatokon belül visszaáll működőképes állapotba.

A hibernálás még offlájnabb, az elmenti a nyitott dokumentumokat és programokat a merevlemezre, majd kikapcsolja a számítógépet.

Továbbiak: http://windows.microsoft.com/hu-hu/windows7/sleep-and-hibernation-frequently-asked-questions
kicsit pontosítok:)  alvó állapotnál (sleep, suspend-to-ram) a RAM-ból nem menti ki a dolgokat lemezre. (az hogy ramba lement technikailag értelmetlen.)  kikapcsolja a perifériákat, de a memóriát továbbra is ellátja árammal. a processzor lemegy alacsony energiafelhasználásba.  ha áramnélkül marad a gép (kihúzod és lemerül az akku) akkor a munkameneted elveszik.

hibernálásnál (hibernate, suspend-to-disk) a memória  tartalmát kimenti a gép a merevlemezre. majd kikapcsol(*). ilyenkor áram nélkül megörzi a dolgokat.

* gép és oprendszer függő, hogy ilyenkor mi történik. több energiaszintet ismer az alaplap. gyakran a kikapcsolás után pl billentyűzetlenyomásra is felébred a gép.

ismert a hibrid alvás is, amikor kiírodik a diskre, de egyébként sleepben van.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5678 Dátum: 14 jan 03, 19:33:42 »

Valaki ismeri a HL Tag Converter 0.14-t? (CS 1.6-ba készít egyéni logót).
Akárhogy nézem a youtubes tutorialokat, nekem nem sikerül megcsinálni úgy, hogy működjön  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 03, 19:37:45 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5679 Dátum: 14 jan 03, 19:45:22 »

Hallottam hogy van ilyen de nem ismerem.  smirksweat

A gépem ma fura dolgot csinált.
Megnyitottam a böngészőt és hirtelen megnyitotta, de elkezdett a feladat kezelőben a cpu használat összevissza ugrálni, és megnyitottam egy oldalt (történetesen ezt a fórumot) amit alig akarta betölteni, aztán amikor betöltötte és bejelentkeztem volna azt se, de amikor nyitottam egy üres lapot és átmentem arra akkor azt mutatta az előző lapra hogy be van töltve és amikor vissza mentem akkor a töltés próbálkozását mutatta és a feladatkezelőben minden cpu és memóris használat q-va gyorsan váltakozott.  Technikai KO
Újraindítás hatására elmúlt.
Nem tudom hogy mi volt ez?
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #5680 Dátum: 14 jan 03, 23:10:21 »

Ideiglenes rendszerhiba (valószínűleg a rendszer betöltésekor valami félresiklott)
Igazából az ilyen előfordul ,a probléma akkor van ha ez rendszeressé válik , ha csak egyszeri volt nincs gond.

Esetleg amiket érdemes lehet megnézni ,ha megint előfordul (vagy különben is):
-frissítve van e a böngésző
-ha megint ez van ,akkor a feladatkezelő/folyamatokban érdemes megnézni ,hogy a böngésző (vagy más valami porgram) nem fut e többször (asszem csak a cromnak a szokása ,hogy nem 1 exe vel megy ,de a többinél ez lehet hiba)
-a böngésző ami használva van alapértelmezett e (ritka ,de nálam ez már produkált hasonlót)

Más tippem hirtelen nincs (ami egyszer idézné elő és nem állandóra)
Naplózva



Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #5681 Dátum: 14 jan 04, 00:10:26 »

Chrome valóban alapból több szálon fut, ezért is gyakoribb az ilyesmi.

Mozillánál csak a firefox.exe flashplayerplugin.exe fut együtt.
Naplózva



 
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5682 Dátum: 14 jan 07, 19:04:40 »

Mekkorára van lekorlátozva az avatarok mérete a szerveren? Mert két képet is megpróbáltam betenni, de mindkét esetben ezt kaptam válaszul:
"A csatolmányod nem menthető el. Ez azért történhetett, mert túl sokáig tartott a fájl feltöltése vagy a fájl nagyobb, mint amekkorát a szerver engedélyez. Kérlek vedd fel a kapcsolatot a rendszergazdával további információért. "
Mindkettő .png kép volt, egyik 59, a másik 69 kb.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5683 Dátum: 14 jan 07, 19:09:06 »

Chakrával vedd fel a kapcsolatot ezügyben. Valami gond van itt, mások is jelentkeztek már nála ilyesmivel. Ha jól melékszem néhány régi, inaktív tag aváját kellett törölnie, hogy megoldódjon a dolog, de úgy tűnik ennyi nem volt elég. De ehhez admin kell, szóval Chakrának írj.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5684 Dátum: 14 jan 07, 19:24:53 »

PRc formátumot pc-n illetve androidon milyen progival lehet olvasni ? néztem a neten de semmi igazán használhatót nem találtam.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!