24 szep 28, 09:13:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906412 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5190 Dátum: 12 okt 03, 15:40:44 »

Pedig nem nehéz felrakni egy rendszert. Én is magamtól csináltam meg, pedig sokáig nem mertem hozzányúlni, ami feladatod van, az csak cd berakása, a setup az úgyis elindul. Max annyit kell kiválasztani, hogy törölje a régi partíciót, amin a rendszer volt. Ha a dolgodban mégsem vagy biztos, akkor esetleg itt van ez a videó:

http://videosmart.hu/video/hogyan-telepitsunk-windows-xp-t-1-resz-xp-beallitasok

Ez egy 3 részes tippsorozat keretein belül mutatja be a telepítést. Az úr egy virtuális gépen mutatja meg, mi a helyzet, azonban az első kettőben elég sok felesleges dolog van, szóval a 3. rész-t nézd meg, amit itt találsz:

http://videosmart.hu/video/hogyan-telepitsunk-windows-xp-t-3-resz-a-telepites-menete?s=46

Ha esetleg valamit nem értesz, megpróbálok segíteni, csak pötyögj. Mosolyog
Naplózva

Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5191 Dátum: 12 okt 03, 16:51:25 »

Hogy kell visszaállítani normál méretűre a honlapot?xD Mert sokszor megnyomtam a ctrl-t és nagyon lekicsínyitette a honlapot.Alig látom mit irok :..Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5192 Dátum: 12 okt 03, 16:58:43 »

A Ctrl nyomva tartása mellett nyomogasd a + billentyűt, amíg jó nem lesz.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5193 Dátum: 12 okt 03, 17:06:21 »

De ctrl+0 a visszaállítás kacsint
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5194 Dátum: 12 okt 03, 22:32:04 »

Esetleg még egy módszer. Firefox alatt:

Nézet>Nagyítás>Visszaálítás
Naplózva

Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5195 Dátum: 12 okt 06, 07:01:11 »

HOl tudom letölteni magyar felirattal a Shikit? (Vagy esetleg indáról lelehet szedni valahogy?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5196 Dátum: 12 okt 06, 07:06:01 »

Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5197 Dátum: 12 okt 06, 07:09:32 »

Már megvan.BEirtam googleba de csak angol feliratosat lehetett,amúgy egy torrentoldalról szedtem le.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5198 Dátum: 12 okt 06, 14:11:31 »

Valaki tudna nekem segíteni abban hogy hol tölthetném le a one piece részeit? Tudom hogy onepiecefanon fent van de ott 1-264-ig van és én olyan sokat nem akarok. Pl mint 265-től 290 valamennyi-ig még beleférne de sok nekem az az 54 giga. Valaki tud valamit?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5199 Dátum: 12 okt 06, 14:19:53 »

Szeretnéd, hogy legyen rajta angol felirat?

Egyébként, Innen le lehet szedni.
Bár, igazából neked az is jó amit említettél. Maximum nem szeded le az egész pakkot, csak az első húsz részt.
Amikor megnyitod a torrent fájlt, akkor ugye bejön egy kis ablak, hogy hova mented... és ott van olyan, hogy torrent tartalom. Rámész arra a gombra, hogy "Semelyiket" aztán meg bepipálod mondjuk az első 10 részt és rákattintasz az "Ok" gombra. Ilyenkor csak azt a 10 részt tölti le. Értelemszerűen annyi részt fogsz letölteni amennyit bepipálsz.
Aztán meg szép sorban letöltheted az egész pakkot, akár tízesével is. Csak arra figyelj, hogy mindig csak azok legyenek kipipálva amiket aktuálisan le akarsz tölteni. Természetesen amit megnéztél azt nyugodtan törölheted.

Remélem menni fog, ha nem, akkor írj nyugodtan, tudok segíteni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5200 Dátum: 12 okt 06, 14:40:31 »

és nyaatorrentsen hogy keressem? mert ilyen 10-20 részenként jólenne. + feliratot se tudok honnan szedjek le. Szomorú
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5201 Dátum: 12 okt 06, 19:00:01 »

Na letudtam tölteni, de az a baj hogy a felirat amit letöltöttem hozzá az nem jó. :/ Ki tudna segíteni? A részeket meg a feliratokat a onepiecefan-ról szedtem és úgy hogy a 200.-ik részt egy külön mappába a 200.rész feliratával de nem válik be. Media player lejátszóm van. Ki tud tippet adni?
Naplózva
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #5202 Dátum: 12 okt 08, 15:49:43 »

Köszi Dawee a videót,de inkább elviszem Mosolyog..Mivel nekem még bese kapcsol a gép,vagyis csak amíg tölti a windows-t és újraindul.Azért mert nem rendesen lett áramtalanítva,és 1-2 fájl vagy valami ilyesmi megsérült ezeket kell kitörölni.Nem nagyon értek az ilyenekhez ,vagyis értem ,csak nem akarom jobban elrontani Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 15:50:27 írta Florcii » Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
kippi55
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #5203 Dátum: 12 okt 08, 17:19:26 »

Hello! A Dragonball online rpg letöltöttem és fel is raktam de amikor a Startra kattolok akkor nem indul el . Nem tudna valki segíteni??? Előre kösz!!
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5204 Dátum: 12 okt 11, 04:34:59 »

Na a mai projekt... Miután drága jó haverom elbaszta a mobilwinyóm tápját, meg kell hogy oldjam a winyó beleteleportálását a házba... Na.. Olyan házam van, amiben csak 1 winyónak van hely kialakítva, tehát be kéne valahogy bűvölni fölülre a dvd író alá... Na jönnek a kérdések: Hogyan oldjam meg barkácsolás nélkül? Gondolkodtam, hogy van olyan winyóhűtő, amit direkt fölülre lehet beszerelni, vagy vegyek inkább egy satás rack-et? Melyk lenne az ésszerűbb? Nem akarom magam nagyobb költségekbe verni... Sőt inkább ha lehet szeretném minél kevesebb lóvéból megúszni a dolgot..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!