24 szep 28, 09:12:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906402 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
NOFeketeMeitn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #5160 Dátum: 12 szep 18, 18:02:46 »

sony vegas pro 11 ben kéne help hogyan rakjam be az str file-t a narutos videóhoz mert hiába importálom akkor valami kék izé lesz a videóknál :S
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5161 Dátum: 12 szep 18, 19:39:31 »

Miért pont sonyval akarsz feliratot égetni? Erre vannak külön programok is. Csináld rá egy másik programmal a feliratot a videóra, onnantól meg... hát, kerülőúton, de ugyanott vagy végül is. Bár én csak videószerkesztés szinten értek a sonyhoz, annak is a 9-es verziójához, bár ordenáré nagy különbség nincs közöttük szerintem. Nem is biztos, hogy tud feliratot égetni. Tud? Gondolkozik
Naplózva
NOFeketeMeitn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #5162 Dátum: 12 szep 18, 19:49:34 »

Nikuccia én most próbálkoztam először videóra feliratot tenni és nem tom milyen progikkal tok rá rakni :/
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5163 Dátum: 12 szep 18, 19:58:07 »

Ha van egy kis angol tudásod ezer találatot kidob googlebe. Tudsz például VirtualDubbal feliratot égetni, de számtalan videókonvertáló is megengedi (pl Wondershare Ultimate), amikor leakarod menteni a videót, egyszerűen hozzátudod adni az srt-t és ráégeti. De youtuben is van ezer tutorial: http://www.youtube.com/results?search_query=How+To+Embed+Subtitles+Into+A+Movie&oq=How+To+Embed+Subtitles+Into+A+Movie&gs_l=youtube-reduced.12...36931.36931.0.37348.1.1.0.0.0.0.49.49.1.1.0...0.0...1ac.1j2.8iXuYXcQM1U.
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5164 Dátum: 12 szep 18, 19:59:54 »

Akkor pedig: Google -> felirat égetés -> Mindenki boldog. Nevet Amúgy a Format factoryval tuti lehet, vagy Avi Recomp, vagy VirtualDub. Én ezeket ismerem. Bár használni még egyiket se használtam, én nem élek ilyen szereken.  Hümm-hümm
Naplózva
NOFeketeMeitn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #5165 Dátum: 12 szep 18, 20:02:44 »

Virtual dub ié lenn van de nem találom azt a fájlt ami az str fáljokat rakja be de le kaptam külön és ugysem jó :S Format Factoryval lehet égetni feliratot ? én ugy tom hogy az csak át konvertál Nevet
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5166 Dátum: 12 szep 18, 20:11:17 »

Üdv! Milyen a file kiterjesztése, amire a feliratot akarod égetni? Én összedobom a kellemeset a hasznossal: Konvertálni tudsz, nem? Ha van egy csepp angol tudásod, szedd le a WinAviVideoConverter-t(Van magyarítása is, ne aggódj, csak én lusta vagyok leszedni. xD) És konvertálj vele, nem igényel nagy szaktudást, kiválasztod, hogy például aviba akarod, aztán konvertálod, kb. annyi idő, amennyi az adott videó hossza. Ha ezzel rendben vagy, akkor a konvertálás után, ha a név ugyanaz, és egy könyvtárba van a felirattal, ráégetett file-t kapsz! Hozzáteszem: van preview ablak, így látod, milyen convert közben, és ha van felirat már akkor rajta, ok, mindent rendben csináltál, és kész lesz a file-od!

Hope this helps! Nevet
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #5167 Dátum: 12 szep 18, 20:11:35 »

Heló
Szeretném megkérdezni h hogyan lehet eltüntetni az videó oldalakról a reklámokat hirdetéseket végleg?
Mindig mikor megakarok nézni valamit legalább 3 percet várok a hirdetések miatt és idegesítők. ( Google Chrome kéne ez megoldani ).
Előre is köszönöm  Mosolyog
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5168 Dátum: 12 szep 18, 20:14:12 »

YouTube hírdetésekre gondolsz? Csak mert azt tudomásom szerint lehetetlen, így generálja a lóvét a YT, reklámok a videó előtt, közben. Már csak az hiányozna, hogy a videó után is ilyet kapjak a pofámba. Esetleg valami adblocker-t nézhetsz Fox kiegészítők között, de nem hiszem, hogy van rá kézenfekvő megoldás. Végső esetben maga a YT segíthet, keress olyan videót! Nevet
Naplózva

NOFeketeMeitn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #5169 Dátum: 12 szep 18, 20:18:07 »

nekem ez már magas inkább hagyom a profikra hogy eltudjaka képrásztatni engem az indavideora fel kerülő shippuuden részekkel Nevet
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5170 Dátum: 12 szep 18, 20:20:01 »

Nem olyan nehéz, hidd el, ha gondolod, holnap segítek neked benne msn-en, vagy valahol. Csak most nem otthol vagyok, így ma még lehetetlen. Nevet
Naplózva

Set
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 709



WWW
« Válasz #5171 Dátum: 12 szep 18, 21:02:11 »

Heló
Szeretném megkérdezni h hogyan lehet eltüntetni az videó oldalakról a reklámokat hirdetéseket végleg?
Mindig mikor megakarok nézni valamit legalább 3 percet várok a hirdetések miatt és idegesítők. ( Google Chrome kéne ez megoldani ).
Előre is köszönöm  Mosolyog

ADBlock Plus. Asszem már van ez a kiegészítő chrome-hoz is, ha nincs a firefox a király Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 20:00:17 írta Set » Naplózva

v_v
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5172 Dátum: 12 szep 18, 21:23:25 »

ADBlock Plus, ahogy Set is mondta. Nevet Én kötelezővé tenném a használatát. Nevet Csak fel kell tenni ezt a kis kiegészítőt, és egy új világba kerülsz a neten. Tényleg hihetetlen a különbség. Indexet érdemes pl megnézni előtte és utána. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5173 Dátum: 12 szep 25, 15:13:18 »

Öhm.. szóval van ez az okos telefon, amit névnapomra kaptam, és imádom is, meg minden, de van pár dolog, amit még nem sikerült megértenem, megcsinálnom rajta. Pl az egyik legfontosabb, hogy indavideós videókat hogy lehet rajta nézni? Vagy bármely más típusú videókat a youtube-osokon kívül? Mert azt gondolom, hogy külön programot kellene letöltenem hozzá, de melyiket? Az Adobe flash playert nem találom a Google play-en, más online lejátszót meg nemigen ismerek. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna ajánlani valami használhatót. Mosolyog
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5174 Dátum: 12 szep 25, 15:21:40 »

Nekem sima telóm van,nem a legokosabb,de érintös ,nekeem se játsza le csak a yutubost,és ha indavideóst szeretnék nézni,lekéne töltenem,oké csak annyi helyet meg hogy csinálok?ikszdé szóval az egyik megoldás ha letöltöd a telóra,vagy ráteszed gépről az indás videót,adobe mindenképp kell ,telóra meg nem lehet.Mert csak pc-re való,max még a tabletre lehet letölteni...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!