24 szep 28, 11:15:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906493 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5175 Dátum: 12 szep 25, 17:59:03 »

Androidra van flash player, müködik telefonon is (feltéve hogy elég erős a telefonod)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #5176 Dátum: 12 szep 25, 18:17:06 »

Egy ISO fájl kiírásához DVD-re milyen program a legjobb? Csak mert eddig amikor kiírtam a 7-es vinyót, folyton valami hibát jelzett, valami olyasmit, hogy hibásan írta ki. (ez alcohol120-nál).
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5177 Dátum: 12 szep 25, 18:55:55 »

Windows 7 alatt a MS beépített programja tökéletesen megfelel a célra.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Itachi02
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8



« Válasz #5178 Dátum: 12 szep 30, 17:13:14 »

sziasztok.
Hol tudnám letölteni a naruto naruto shippuuden részeket, a naruto-kun.hu feliratjával?
A torrent filében, csak 25 részig van meg, innentől meg is akadtam.
Naplózva

Itachi az Anime világ egyik legkidolgozottak karaktere.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5179 Dátum: 12 szep 30, 21:05:11 »

Feltételezem, a lap aljára értél és a többi rész a következő oldalon van? Amúgy nem tudom, nem használom(tam) a torrent trackert, úgyhogy nem sokra mész a tanácsommal.


Nekem meg olyan bajom van, hogy felinstalláltam az Assassin’s Creed II-t, csináltam egy accountot, mert ugye anélkül nem is enged játszani, de most kéri a CD kulcsot, ami meg persze nincs meg. A netről szereztem egy csomó kódot, de egyiket sem fogadta el. Mit csináljak?
(az eredeti játék beszerzését leszámítva, mert az sem tudom, hogy nálunk meg lehet-e még venni)
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5180 Dátum: 12 szep 30, 21:10:18 »

Az nem tom milyen játék, de a legtöbbhöz van webshop ahol lehet venni kódot.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5181 Dátum: 12 szep 30, 22:03:01 »

Webshop? O__O Ahhoz hitelkártya kell, saját számlám nincs, anyuét meg nem piszkálom. Amúgy ha már úgyis meg kell vennem, akkor az eredeti játékot veszem, nem csak a kódot. Azért köszi. Legalább mostmár tudom, hogy ilyen webshopok is léteznek. ^^"
Naplózva

Itachi02
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8



« Válasz #5182 Dátum: 12 okt 01, 17:38:44 »

Pc-d van? Abban is lehet kapni az Assasin's Creed 2.
Ps3 nincs?
Naplózva

Itachi az Anime világ egyik legkidolgozottak karaktere.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5183 Dátum: 12 okt 01, 19:23:44 »

A probléma sztem ott van, hogy tia nem feltétlenül szeretne fizetni érte. ikszdé Crackelni próbáltad? Sztem az lenne a megoldás a problémádra. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #5184 Dátum: 12 okt 01, 19:56:10 »

Én is ezt kérdezném. Mert ha még nincs crackelve, akkor az lenne az első. Accot ez esetben nem tudom, hogy kell-e csinálni, sok játék esetében már alapból kapsz egyet, ami fel van törve. Ha nem sikerül így se, írj rám és küldök egy. dll fájlt! Nekem azzal ment. Mosolyog
Itachi02: nyaa.eu. Itt fent elvileg az összes rész, a főoldalon pedig megtalálod mindhez a feliratot. Mosolyog Ha égetett videókra gondolsz, szerintem akörül maradtak abba a munkálatok, csak társítással tudod nézni!
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5185 Dátum: 12 okt 02, 06:14:15 »

Valaki jártas abban hogy lehetne összehozni két diagramtípust egybe excelbe? (vagy egyáltalán lehet-e ilyet)
Mert pl egy Pareto elemzéshez egy oszlop- és egy vonaldiagram kell.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #5186 Dátum: 12 okt 02, 10:57:45 »

Sziasztok,aki ért a szgépekhez tudna segíteni? Van egy asztali gép,nem a legújabb ,és voltak problémái ,mivel magától indul ha nem áramtalanítom.Véletlen tegnap úgy huztam ki hogy amikor kapcsolt ki ,az előtt mondhatni megcsúszott a kezem és előtte kihuztam,ma bekapcsolom,és kijön az hogy windowns normál inditása ,csökkentett parancsikon stb..És akármelyikre megyek windows xp betölt ,és újra indult a gép.Ezt csinálja..Volt már ilyen ezelőtt is ez volt a gondja,5 e ft volt a megcsináltatása,és azt mondta hogy valami fájlok megsérültek,és újra kellet rakni,magam nem tudnám megcsinálni ha valaki elmondaná?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 10:59:40 írta Florcii » Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5187 Dátum: 12 okt 02, 12:55:17 »

Igen valszeg újra kell rakni. Hát.. maga az újrarakás nem egy bonyolult dolog, de az a gond, hogy ahhoz kell egy telepítő cd, nem tom van-e olyanod.
Meg kellenek utána a video kártya hangkártya stb. telepítőjei is. Azt adni szoktak a géphez, annak is meg kéne lennie, bár le is lehet tölteni, ha nincs. Nem annyira bonyolult, de aki nem ért honná, annak azért nem is olyan egyszerű. Nevet Nincs vmi ismerősöd aki meg tudná csinálni? ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5188 Dátum: 12 okt 02, 19:16:30 »

Ps3 nincs?
Nincs, és nem is lesz soha. Xbox ftw! Lepiál

Crackelni próbáltad?
Haidesu. Ha nem crackelem, el sem indul. Nevet

Köszi fiúk a tanácsokat, már megoldottam a problémát. ^-^ Esetleg, ha ezzel végeztem és hasonló bajom lesz a következő résszel, akkor örülni fogok a segítségnek. A Brotherhoodnál nem fogom tudni elsimítani a dolgot úgy, ahogy ennél. smirksweat
Naplózva

Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #5189 Dátum: 12 okt 03, 10:42:04 »

Van ismerősöm aki info szakra jár de még túl fiatal szerintem ehhez.Habár megkérdezem tőle ^^...Igazából azt mondta aki megcsinálta hogy nem volt komoly baja ,csak azokat a sérült fájlokat kitörölte és működik.1 nap alatt megcsinálta..
Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!