24 szep 28, 23:15:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906902 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5010 Dátum: 12 jún 14, 22:32:45 »

Ecklair: Megpróbálok indítani egyet, hátha sikerül, Amúgy, az tényleg kemény akció volt AJ részéről. Nevet
SzG: Próbáld meg másik böngészővel, vagy esetleg a rendszered is feldobhatta a pacskert, az is egy lehetőség.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5011 Dátum: 12 jún 15, 03:58:08 »

Siker! Nem tudom, hogy hogyan de végre elfogadta. Köszi mindenkinek!
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Set
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 709



WWW
« Válasz #5012 Dátum: 12 jún 15, 10:16:44 »

Képernyő-billentyűzet. De ha az nem tetszik marad a letöltés Hümm-hümm
Naplózva

v_v
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5013 Dátum: 12 jún 15, 18:43:16 »

Igen, belefényképezi a képernyőbill.-t is.

Nekem olyan problémám lenne, hogy kb 2 napja akárhányszor megnyitom a Word-ot, egy pillanat után "hibát észlel és leáll". Valaki nem tudja, mit lehetne csinálni? Esetleg telepítsem újra?
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Putir
Vendég
« Válasz #5014 Dátum: 12 jún 15, 18:45:54 »

UchihaMasashi milyen operációs rendszer van a gépen?
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #5015 Dátum: 12 jún 16, 09:32:00 »

Valaki tudna egy nagy letöltőoldalt ajánlani ahol sok rész fent van és viszonylag jó minőségben?
Most éppen régebbi (part 1-es) Naruto részek érdekelnének, de mivel MU megszűnt így nem tudom honnan töltsem le a részeket :S
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #5016 Dátum: 12 jún 16, 10:05:16 »

Akkor ha jól emlékszem a kellékekben kéne olyannak lennie hogy képmetsző vagy valami ilyesmi, szerintem azzal megtudod csinálni amit akarsz.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5017 Dátum: 12 jún 16, 12:39:27 »

P4ndora privátban küldtem linket, hogy ne legyen gond a link miatt Mosolyog.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5018 Dátum: 12 jún 17, 15:32:27 »

Sziasztok. Régebbi 2009es msnt használok de nincs hangja ha valakivel hívást vagy videóhívást indítok. Engem hallanak én senkit nem hallok. A hangerőszabályzónál minden oké a másik sincs lenémítva. Mi lehet a gond?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5019 Dátum: 12 jún 20, 16:33:11 »

Micsudi, próbáltad már új verziójú msn-nel?

Lenne egy kis problémám. Az van, hogy elég nagy rendszerességgel olyat művel a gépem, hogy van internet kapcsolat, de nem tölt be egy oldalt sem úgy 1-2 percig. Aztán betölt egy oldalt, azon tudok ügyködni, de másik ablakban nem nyit meg semmit. Van, amikor betölt egy oldalt, aztán megint nincs internet. Vagyis van internet, mert például bármelyik játékkal tudok játszani, viszont a böngészőbe egy lapot se tudok megnyitni. No, ez miért van?
Próbáltam már több böngészőt is, meg CCleanert lefuttattam, de semmi eredmény. Help plíz!
Naplózva



Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5020 Dátum: 12 jún 20, 17:35:12 »

Talán egy rendszer visszaállítás megoldja a problémád. De ezt is csak végső esetben javaslom.
Nem lassú a géped? Pl a túl sok játéktól.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5021 Dátum: 12 jún 21, 11:34:06 »

Micsudi: A problémádra nem tudom a gondot, de nézzétek meg hangklippel is, hátha ott hallasz másokat(F2-t nyomva tartod az MSN ablakban.)
Stance: Valami bezavarhat elég csúnyán. Menj be a hálózati kapcsolatokba, és a net kapcsolatának nevére jobb klikk> javítás. Ha ez sem segít, Win reinstall marad csak, mert volt nekem is hasonló, és csak az oldotta meg, ha a gépet újra raktam. Esetleg van még egy: Futtatás>CMD> beírod ipconfig relese> aztán be a hálózati kapcsolatokba és javítás.

Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5022 Dátum: 12 júl 03, 13:42:57 »

Hali! Nem rég kék halált kaptam bad_pool_caller hibával és különböző kódokkal.Csak csökkentett módban sikerült elindítani. A szokásosnál kiesebb felbontásban indult ezért megnéztem a jobb klikk beállítás monitor, adaptert de nem a szokásos volt. A monitornál semmi nem volt az adapternél pedig "vgasave" volt. (nem tudom mi az). Olvastam (egy másik gépen) hogy, kapcsoljam ki a virtuális memo-t, de semmi. Letiltottam a vgasave-t és már semmi se jön be, még csökkentve se.
ELROMLOTT A AGP? VAGY MI A GOND?
VKI MONDJA EL SZÁJBA RÁGÓSAN MIT CSINÁLJAK!!
agp: ati radeon 9000 family (frissítve gigabyte radeon 9000)
op.rendszer: xp sp3 hun
Naplózva

....................................................................................................................
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5023 Dátum: 12 júl 03, 13:59:32 »

Nem ismerem a csökkentett módot de szerintem ott nem igen működnek a driverek vagy nem tudom. Tedd újra a géped, xp nálam pl így jelzi ha összeomlik Mosolyog Próbáld meg az operációs rendszered újratelepíteni és hátha elmúlik a kékhalál Mosolyog
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5024 Dátum: 12 júl 03, 14:06:24 »

Sajnos nincs xp cd-m :/
Más mód nincs??
Naplózva

....................................................................................................................
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!