24 szep 28, 05:13:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906131 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4140 Dátum: 11 márc 18, 21:42:24 »

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy a Final Fantasy részeket valaki lenne szíves leírni nekem sorba? Megszeretném nézni az összeset, csak hát nem tudom, hogy melyik az első része a sorozatnak.
Előre is köszönöm  bow
Naplózva



Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4141 Dátum: 11 márc 19, 00:21:56 »

Nem akarok beleszólni, de azok játékok ^^" Ha nem játszod végig a 7-est (tudtommal csak ahhoz jöttek ki előzményként és utórészekként filmek - plusz az az egy aminek semmi köze a sorozathoz, tehát nem számít igazán) akkor SEMMIT sem fogsz érteni. Ha pedig már végigtoltad a 7est, akkor pedig mindegy mi a sorrend (ja és ugye még ahhoz is vannak játékok kiegészítőnek ha meg akarod érteni, pl. Crisis Core) végig kell nyomni azokat is, és utána/közben megnézni a videókat. Egyébként wikipédián biztos fent van a 7. résznél - Eck = FF buzmók -
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4142 Dátum: 11 márc 19, 15:17:33 »

Tehát egy nem FF játékos nem ért meg semmit a film(ek)ből?... Grat akkor a készítőinek...  smirksweat Azt hittem, hogy ezek adaptációk vagy átdolgozások..
Naplózva



jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #4143 Dátum: 11 márc 19, 15:26:26 »

Sziasztok! Leszedtem egy torrent oldalról a CS 1.6 ot és utorrentem van de nem akar elindulni a letöltés. Mit lehet ilyenkor tenni?
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4144 Dátum: 11 márc 19, 15:34:42 »

Keresni olyan torrentet ahol van seeder.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #4145 Dátum: 11 márc 19, 15:41:07 »

Köszi már elindult és mindjárt le is jön Nevet
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4146 Dátum: 11 márc 19, 16:29:29 »

Önkéntes hülyegyerek segítségért jelentkezik: Stepmania 3.9-es "jé ez a gomb mire való, csekély angol tudással" véletlen sikerült átállítanom a Coin menü beállításokat Home-ról Free-re. Na innentől kezdve nem enged be sehogy sem a menübe, "csak" játszani lehet rajta, már pedig elég sok mindennel személyre szabtam és ha nem muszáj, nem nyomnék egy restartot - valaki tudna esetleg visszakalauzolni úgy hogy a menü ismét bejöjjön? Billentyűparancs vagy ilyesmi... ^^" (Csak kell egy ilyennek lenni, elvégre a arcade gépeken hogy állítasz be utána bármit is??) Köszönöm!

Szerk: Megtaláltam! A Stepmania oldalán gondolnak az ilyen hülyékre is :3 - A bűvös gomb az F3
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 19, 16:38:04 írta Ecklair » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4147 Dátum: 11 márc 21, 14:31:34 »

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni, torrent ügyben. Nyelvesít
Szóval, bármikor, ha letöltenék, nem engedi (Bármikor! Anime, játék, film, bármi más.) És ezt adja ki: http://img40.imageshack.us/f/nyeeekk.png/
Nem nagyon tudom, hogy mi baja lehet ^^" Ezért kérem a segítségeteket!
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4148 Dátum: 11 márc 21, 20:59:51 »

rar-t sosem fog megnyitni az uTorrent... A rar-t csomagoold ki, és ha minden igaz, akkor a kicsomagolás után kapsz egy .torrent fájlt, és azt nyisd meg az uTorrenttel...
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #4149 Dátum: 11 márc 26, 21:00:10 »

Végre sikerült félretennem egy kis pénzt, és meg tudtam venni belőle a Fable: The Lost Chapters című állítólagos remekművet. Én megpróbáltam feltelepíteni, de a II. CDvel gondok vannak - én a 4 CD-s változatot vettem meg - valami theresia_flashback_comp.wnv filet nem talál pedig a lemezen rajta van. Nektek nem írt ki hasonlót? Nagyon szeretnék játszani ezzel a játékkal, még eredetibe is hajlandó voltam megvenni. De így még kb. ki sem tudom próbálni. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4150 Dátum: 11 márc 26, 23:04:04 »

Pont pár nappal ezelőtt raktam fel én is CD-ről, de nem volt semmilyen gond.
Próbáld ki azt, hogy ha hibát ír ki és azt le lehet okézni, hogy folytassa a telepítést, akkor lépj tovább a hibaüzeneteken. Majd a fájlokat, amik hiányoznak, azokat másolgasd át a cd-ről a játék mappájába, almappáiba.
Ha nem menne - és a többi fórumozótól se sikerült segítséget kapnod -, akkor privát üzenetben tudok küldeni torrentet, vagy letöltési linkeket több tárhelyről.
Naplózva



Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4151 Dátum: 11 márc 30, 07:44:05 »

a cd-ről próbáld meg valahová felmásolni a gépedre, ha nem megy, elképzelhető hogy gyártási hibás a CD, vidd vissza, cseréljék ki
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4152 Dátum: 11 márc 30, 11:24:46 »

MSN csinált már valakivel olyat, hogy egyszerűen nem indult el? Ha rábökök, akkor kijön a kis homokóra, utána pedig úgy csinál, mintha mi sem történt volna, és nem indul el... Régebben is volt már ilyen, de akkor egy újraindítás is elég volt neki... Gondolom, ezt egy reinstallal meg lehet oldani, de ahoz csak a legvégső esetben szeretnék folyamodni. Szomorú
Előre is köszi a választ! Mosolyog
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4153 Dátum: 11 márc 30, 14:24:40 »

A-chan nekem is szokott néha ilyet az msn. Nyomd meg a ctrl+alt+del-t és nézd meg a folyamatoknál, hogy nem e fut az msn (msnmsgr.exe). Ha igen akkor kattolj rá és folyamat leállítása. Ahány messenger van ott annyit zárj be míg elfogy. Állítsd be, hogy név szerint mutassa akkor jobban átlátod. Ha kész akkor indítsd el újra az msn-t és jó lesz. Legalábbis nálam ilyen probléma szokott lenni. Nem tudom, hogy nálad működne-e.

dracos? ez most kinek szólt és miért is?
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 30, 14:27:04 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4154 Dátum: 11 márc 31, 08:48:57 »

A kérdéses hozzászólás kitörölve. Ilyen nem lesz ezen a fórumon, amíg én Moderátor vagyok!

Moderátor
Naplózva
Oldalak: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!