24 szep 28, 03:11:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 905998 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4155 Dátum: 11 ápr 01, 08:23:11 »

Köszönöm szépen Ritli! Mostmár működik! Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4156 Dátum: 11 ápr 01, 13:35:10 »

Miért van az, hogy növeltem a monitor felbontását, és azóta nem működik?
A gép megy, a monitor meg nem.
Tiszta ideg vagyok már.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4157 Dátum: 11 ápr 01, 13:52:20 »

Indítsd a legutóbbi működőképes beállításokkal. Amikro indul, még elsz kép, és akkor kiírja, mit kell megnyomni a speciális rendszerindítási lehetőségekhez. Többnyire fnyóc.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4158 Dátum: 11 ápr 01, 18:10:42 »

Kösz, már megoldottam.
Kicseréltem a monitort. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4159 Dátum: 11 ápr 01, 22:26:21 »

Elég súlyos szénanáthába szenvedek. Főleg, hogy most virágzik csomó fűféle... így életkedvem sincs. Nem tudok sportolni és koncentrálni bármire is, mert folyton tüsszögök, kapar a torkom és könnyezik a szemem. Aludni is egy szenvedés. Gyógyszer aligha segít. Ezért kérdezlek Titeket, hogy akinek hasonló problémája van mint nekem, vagy esetleg jártas az orvostudományban, tudna ajánlani valamilyen módszert a szénanáthám enyhítésére? Hálás lennék érte.
Naplózva



Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4160 Dátum: 11 ápr 01, 22:30:01 »

Ha nézel Showder Klubot, azt hiszem, tudod, erről mi jut minden fannak az eszébe, mint javaslat...:D
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4161 Dátum: 11 ápr 03, 12:47:46 »

Nekem kéne egy kis segítség Heroes 3-al kapcsolatban. Bátyámmal szeretnénk játszani hamachin keresztül, de nem akar összejönni a dolog. Heroes 3 és a hamachi (régi verzió 1. akármennyi) ugyanonnan van mindkettőnknek.
Több játékoson belül TCP/IP-re megyünk. Megcsinálom/csinálja a játékot, de mikor rákeresünk egymás IP-jére nem talál semmit. Nem értem mi lehet a baja. Aztán lehet, hogy nem így kéne próbálkozni Nevet .
Ha valaki esetleg tudna segíteni azt megköszönném. Remélem gyors választ kapok, mert szeretnénk már játszani Mosolyog .


Probléma megoldva Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 03, 15:29:32 írta laci1005 » Naplózva

Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #4162 Dátum: 11 ápr 03, 17:07:25 »

Miért van az, hogy ha elindítok egy játékot gépen, bármilyen játékot (1-2 kivétellel), akkor max 5 percen belül leáll az egész? A monitor kikapcsol, villog, mintha készenléti állapotban lenne, a gép pedig fut tovább. Hang nincs, nem reagál semmire, egyedül csak a reset használ. Túlmelegedést nem tapasztaltam, XP nemrég lett újrarakva, semmivel nem szabadna elméletileg gondnak lenni. A gép adatai: Intel 2,8 GHz proci, 1 GB ram, ATI Radeon 9600 AGP 128 MB, VIA PM800-8237 alaplap. Vírus nincs a gépen, Ccleanert rendszeresen használom, nemrég szedtem le szinte mindent a gépről egy külső vinyóra, úgyhogy a kevés szabad hely sem lehet a probléma. Egyszerűen tanácstalan vagyok. Másik monitorral ugyanez volt a probléma. Mindent alaposan kitisztítottam a gépben, azután ugyanez volt a probléma. Lehet, hogy kicsit megöregedett szegény? De akkor meg miért van az, hogy pl az NFSU 2 simán elfut rajta, a Vice city pedig már nem, holott az utóbbinak nagyobb a gépigénye? Plusz a Far Cry is elfut és annak is van azért gépigénye, de a Track Mania már nem mindig. Nem tudom mit kezdhetnék vele. Valakinek van valami tippje?
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4163 Dátum: 11 ápr 03, 17:10:54 »

Memóriákkal minden rendben van? Esetleg futtass valami memória tesztelő progit.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4164 Dátum: 11 ápr 03, 17:23:21 »

Videokártya gond lesz. (Nekem az volt)
Vagy a hűtés szállt el rajta vagy valami elégett benne jobb esetben csak rá.
Próbáld meg, hogy ideiglenesen kölcsönkérsz egy videokártyát és leteszteled azzal a géped, ha azzal sem megy, akkor még mindig lehet gond az alaplapi slottal, ha a slot jó, de másik kártyával is ugyanezek a gondok, akkor kifogytam az ötletekből.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #4165 Dátum: 11 ápr 03, 17:32:59 »

Hmm, akkor a videokártyakölcsönzés lesz. Memóriákkal minden rendben. Remélem megoldódik, mert ez így nem tetszik nekem.
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4166 Dátum: 11 ápr 03, 17:36:23 »

MSN gondom lenne. hibakód 80048820
A neten minden létező megoldást megpróbáltam de egyik se vált be.... 
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #4167 Dátum: 11 ápr 03, 17:41:51 »

Jól van beállítva a dátum, idő a gépeden? Nekem általában azzal szokott problémája lenni. Ha igen, akkor próbáld másik msn címmel, ha azzal működik akkor próbálgasd a tiéddel, előbb-utóbb csak beenged. Vagy nekem volt olyan problémám is msn-el kapcsolatban, hogy beállítottam, hogy a jelszó bizonyos idő múlva érvénytelen legyen (más nemt udom hogy sikerült) és emiatt nem engedett be.
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4168 Dátum: 11 ápr 03, 19:52:56 »

srácok, nekem az lenne a gondom, hogy barátnőm szégyellős és még nem nagyon jött ösze vele közös kép.
de jön a szülinapja és ösze maszkolva szeretnék neki egy képet adni, amin én és ő vagyok rajta. ebbe tudna nekem esetleg valaki segiteni?Nevet  köszi előre is:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4169 Dátum: 11 ápr 04, 05:20:53 »

Lenne egy nagy kérésem, valaki nem tudná meg mondani, hogy a Shingetsutan Tsukihime 12 (utolsó) részében 14:29-től milyen zene szól? Segítséget előre köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 04, 05:31:39 írta Train » Naplózva
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!