24 szep 27, 23:19:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 905779 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2970 Dátum: 10 feb 06, 11:09:29 »

Ha letöltötted az ass feliratot, akkor lehet, hogy kaptál mellé fontokat, azokat telepítsd akkor elvileg jónak kell lenniük...
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Yarkan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #2971 Dátum: 10 feb 06, 11:15:41 »

na igen, megvan, felraktam a fontokat, de igyse megy, ugyanugy nemjó az ékezet:S
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 06, 11:26:09 írta Yarkan » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2972 Dátum: 10 feb 06, 11:35:55 »

Na jó most untam meg... társíjjad azt a rákot egy jegyzettömbe mentés másként és a kódolása legyen utf-8 ha ass srtnél ansi.
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #2973 Dátum: 10 feb 06, 11:55:50 »

Most én teljesen másféle segítséget fogok kérni, mégpedig fizikával kapcsolatosat. A suli topicba akartam írni, de nem találtam. Szóval, a fizikatanár most előretanított minket, és meg kel tanulnunk a szögfüggvényeket (szinusz, koszinusz, tangens, kotangens), és kaptunk házit is, de senki se tudja, hogy kell megcsinálni. Aki esetleg értene hozzá, annak itt a két kép, ami nekünk is megvan a füzetben a házihoz:
http://i204.photobucket.com/albums/bb103/Szekatka/rajz.png - ezt a háromszöget rajzolta fel a tanár, hogy ez alapján csináljuk meg, de fogalmam sincs, hogy miért
http://i204.photobucket.com/albums/bb103/Szekatka/fizika.png - ennek a táblázatnak kellene kiszámolni a pirosozott részét...

Aki tudna segíteni... itt is írhat, pü-ben is, mailben... Előre is köszönöm!
Naplózva
Yarkan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #2974 Dátum: 10 feb 06, 12:06:40 »

Hiei te 1 isten király vagy:D
köszi a segitséget, télleg ez volt a baj Mosolyog
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2975 Dátum: 10 feb 06, 12:37:15 »

Jahh tudomxDD bár időzítő ként illik tudni az ilyet;)
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #2976 Dátum: 10 feb 06, 13:03:30 »


Egy másik háromszöggel kell számolni én így csinálnám: http://s789.photobucket.com/albums/yy174/zsofi051/?action=view&current=Photo_00003.jpg&newest=1

Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2977 Dátum: 10 feb 06, 13:41:37 »

Azért ide írom mert végülis segítség kéne, mert nem tudom ki az előadó. és ezt gyakrabban nézik mint a zenéset
http://www.youtube.com/watch?v=q6Z8o9rIEH8
ha megtudnátok mondani a szám címét és az előadóját azt megköszönném

Felbaxtál tudtam, hogy ismerem a számotxDD. Azt is hogy honnanxD.
http://www.own3d.tv/watch/the-french-connexion,19884.html

Hogy is felejthetném el mikor két ekkora állat csinált alá frag movietXD.
A végén bent a zene lista sok sikert:D. Reméld, hogy egyszer te is így játszolxD
Hálám örökké üldözni fog Nevet Ez volt a tervem h téged felidegesítselek ikszdé Amúgy én is nagyjából ilyen szinten tolom, mert kipróbáltam gamepad-al és sokkal jobb
Naplózva

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #2978 Dátum: 10 feb 06, 13:51:10 »

Köszönöm, és szerintem kezdem érteni. Már csak azt kérdezném, hogyha nem a 45°-kal akarok számolni, akkor mindig kell külön csinálni egy háromszöget, csak más számokkal?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2979 Dátum: 10 feb 06, 14:01:34 »

na leirom elöről:D
km playernél meg van ékezet de stilus nincsen,

KMPlayernél is megoldható jobb klikk Opciók, Beállítások, Majd Szűrő  Kontroll (menü)  és legalul vedd ki a pipát. (feliratbetöltő kikapcsolása)
majd Felirat feldolgozása (menü) és fent szedd ki a pipát (felirat betöltése)

Ezután  lépj ki és nyiss meg egy ass felirattal rendelkező videót és voálá a KMPlayerben is van stlus.
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #2980 Dátum: 10 feb 06, 14:18:22 »

Köszönöm, és szerintem kezdem érteni. Már csak azt kérdezném, hogyha nem a 45°-kal akarok számolni, akkor mindig kell külön csinálni egy háromszöget, csak más számokkal?

Két háromszög van az egyik amit te adtál meg abból kiolvasható a 30 és a 60 fokhoz tartozó sin, cos, tg, ctg a 45 fokoshoz pedig az kell amit én felrajzoltam. Úgy amúgy anno én is fizikából tanultam előbb majd mikor matekból tanultuk akkor tisztázódott a dolog teljes egészében amikor elmondták a "mesét" a kezdetektől...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2981 Dátum: 10 feb 06, 14:31:21 »

Nem kell külön háromszög ,csak akkor már nem a 45 fokos sin ,cos ,tg ctg-ét számolnád.Én ezt matekból tanultam 7.-ben ,és am a képleteken van a lényeg.Mondjuk nálunk megkellett tanulni ,hogy a sin ,cos ,tg ctg -nek a 30 ,45 és 90  foka mennyi.
--
nem is figyletem ,már adtak rá választ
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 06, 14:32:22 írta ipirike » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #2982 Dátum: 10 feb 06, 14:45:12 »

 7dikben??? Huh én 10dikben és 11dikben tanultam ha jól emlékszem...
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 06, 14:49:40 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2983 Dátum: 10 feb 06, 14:54:36 »

Én most általánosan mondtam.Am meglepődtem ,hogy nálatok csak 10 ,11-ben tanitják.Am igazából csak most vesszük hasznát (most 8.ok vagyok) a "párhuzamosság a térben" meg a "merőlegesség a térben" fajta feladatokat oldjuk.
--
Most én kérnék egy kis segtséget ,2-2 rokonértelmű szű kéne ezekre a szavakra (jóformán még a jelentését se tudom  smirksweat) :vérözön ,lángtenger ,sÍralom ,rabiga
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 06, 15:34:54 írta ipirike » Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2984 Dátum: 10 feb 06, 15:36:25 »

Uhhh... nálatok egy csöppet más a matematika oktatás, ahogy elnézem ^^
ezek a szvak pedig Hümm-hümm a szinonima szótár sem segített benne biztos, hogy sÍralom? Nem siralom? Ha véletlenül az, akkor veszteség, szomorúság.
Vérözön- ezt még körülírni is problémás. Ami elsőre beugrik róla, az vér, sok sok vér Nevet, de szerintem a vérfürdő  egynek jó meg még a vérpatak...
lángtenger- uhhh, ez meg jó sok tűz Nevet Pl.: ha egy égő házban látod magad előtt a térben a dolgokat égni égni, arra mondhatod, később, hogy egy lángtengerrel találtam szembe magam(elég kifacsart példa). Nem tudom neked megfelel-e, de a lángözön nem jó? Nyelvesít

rabiga: versekből veszitek őket? Nevet
rabság, rabszolgaság
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 06, 15:39:14 írta Harag » Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!