24 szep 27, 12:16:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 905436 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #2595 Dátum: 09 okt 21, 19:39:02 »

Mibe szeretnéd átkonvertálni?De tudom ajánlani a SUPER(ez a neve nem csak ,hogy húú de szuper) konvertáló programot.Nekem ez a best..Mindenből mindenbe kacsint
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2596 Dátum: 09 okt 21, 19:42:58 »

avi-ba szeretném átkonvertálni ,de akkor kiprobálom a Super-t ,remélem ezzel már menni fog.
----szerk
ez lol ,feltelepitettemde nem indul el ikszdé
----
újratettem és oké
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 21, 20:15:29 írta ipirike » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2597 Dátum: 09 okt 23, 10:04:45 »

Egy kis segítségre lenne szükségem, ha tud itt valaki németül. Nevet
Hogyan lehetne azt lefordítani, hogy "Man Könnte Meinen"? Ez egy szám címe, és nem igazán vágom mit akar jelenteni, és sztaki se segített.  Pojén Ha valaki tud pls, segítsen.
Naplózva
Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #2598 Dátum: 09 okt 23, 15:38:11 »

Előző hozzászólást nem idézünk! Moderátor



Nekem a webfordito.hu ezt adta ki : Egy képes volna, hogy bányát tegyen
nemtudom ez jo forditás-e xD
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 23, 16:21:49 írta Gabesz » Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #2599 Dátum: 09 okt 23, 16:54:15 »

hát talán azt jelentheti a mondat hogy:man az általános alany a könnte nem tudom i... esetleg konnte ..az azt jelenti hogy tudhat, -het vagy estleg ért, nagyon sarkítva megért (de olyanszó hogy könnte nem hiszem hogy létezik ...)és a meinen azt jelenti hogy enyém... szal rakd össze ikszdé


ja és lenne egy hatalmas kérdésem, az a problémám hogy letöltök egy videót, és nem tudom megnézni... vagyis vlc-vel próbálom nézni, eddig még nem is volt semmi gond, de mostanában egyszerűen nézhetetlenségig akadozik... ha msá lejátszóval próbálkozok akkor meg a hang elcsúszik vagy 2-3 percet... tehát sehogy sem tudom megnézni, már minden kodec-ot letöltöttem, de így sem megy... légyszi valaki  Szomorú

Legközelebb kerüld a dupla hozzászólást! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 23, 22:09:08 írta Gabesz » Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2600 Dátum: 09 okt 23, 17:10:30 »

Szerintem vmi olyat jelent, hogy (Az ember) Tudott (képes volt) gondolkozni, de vmi nagy németest kéne inkább megkérdezni, nekem nem megy az a nyelv, csak ilyenre asszociálnék, nemtom, meg a meinen jelenthet gondolkoznit, is a -te pedig azthiszem a múltat fejezi ki... meg nemismerem a számot sem...szal elég valószínű hogy butaságot mondok
De én nem tom ,nekem sajna csak tanítják a németet (tanulása nem megy)
A számítógépekhez/lejátszókhoz meg duplán nem értek de nem lehet h kevés helyed van a gépen/túlterheled?
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 23, 17:26:32 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2601 Dátum: 09 okt 23, 19:54:46 »

"Man Könnte Meinen"?  szintén neten fordítottam (6 szótár és Shiro féle logika szerint xD ) s nekem az jött ki hogy: "Amit az ember megtehet(ne)" vagy "Amire az ember képes (lehet)" 
meg így olvasva bárkaácsfülecske hszét (már érzem a kötelet a nyakamon Pirul) "Amire az ember gondolhat(ott)"
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2602 Dátum: 09 okt 24, 07:57:58 »

Köszönöm mindenkinek a segítségét. Mosolyog Talán ez az "Amit az ember megtehet(ne)/gondolhat(na)" lesz a nyerő. Amennyit sikerült leszűrnöm a szövegből ez a kettő kb. illik oda. Am ez egy nagyon jó szám, meg nagyon szeretem a német zenét, csak állandóak az ilyen problémák. xD

Idézetet írta: noemimi-chan
nekem sajna csak tanítják a németet (tanulása nem megy)

Hááát, én a franciával voltam így. (Meg a kémiával, meg a fizikával, meg a matekkal, meg hadnesoroljam Pojén)

 
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2603 Dátum: 09 okt 24, 14:15:08 »

ja és lenne egy hatalmas kérdésem, az a problémám hogy letöltök egy videót, és nem tudom megnézni... vagyis vlc-vel próbálom nézni, eddig még nem is volt semmi gond, de mostanában egyszerűen nézhetetlenségig akadozik... ha msá lejátszóval próbálkozok akkor meg a hang elcsúszik vagy 2-3 percet... tehát sehogy sem tudom megnézni, már minden kodec-ot letöltöttem, de így sem megy... légyszi valaki  Szomorú

Ez HD videó lejátszásnál szokott előfordulni.
először is, nézd meg, hogy a géped alkalmas -e HD videó lejátszására. Amennyiben igen, úgy lőjj ki minden felesleges programot, ezzel is memóriát szabadítva fel. majd ha még így se megy, akkor a hűtéssel lesz a gond, azt macerásabb megoldani, de nem lehetetlen.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #2604 Dátum: 09 okt 24, 14:22:55 »

köszi a segítséget Mosolyog bár már most azt hiszem rájöttem hogy a százezer éves gépem kicsit elavult és valami gond lehet a memóriájával mert már minden felesleges programot eltakarítottam... szal azt hiszem elviszem egy alapos kivizsgálásra vagy beszerzek egy újat valahogy Mosolyog
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2605 Dátum: 09 okt 24, 14:27:34 »

Csak egy tipp, próbáld meg, mielőtt az egészet kivágos a kukába.
Töltsd le a CorecAVC-t. Most próbáltam ki, és azok a videók(nagyonnagy felbontású mkv-k) amik eddig akadoznak, most simán mennek. Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #2606 Dátum: 09 okt 24, 21:51:29 »

Üdv néktek!
Az lenne a bajom, hogy sehol sem találom meg a Windows Movie Maker 2.0-át magyarul. Nem tudna valaki adni egy kis segítséget, hogy honnan tudnám letölteni? Szomorú
Naplózva
Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #2607 Dátum: 09 okt 24, 21:55:35 »

igazábol már movie makerezel?Nevet
Amugy a 2.0 csak Vistán megy(tudomásom szerint) és semmivel se különb mint a sima XP-s sak max 3-4 uj effect van.
De tudom ajánlani a Sony Vegas-t vagy a pinacle studio 12-őt!!
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #2608 Dátum: 09 okt 25, 14:58:19 »

Nem, a Movie Maker 2 XP-n is megy, a 2.6 a Vistás Mosolyog. És azért kellene, mert eredetileg magyarul volt meg, csak hiányzott az effektek fájlja, úgyhogy csak simán vágni lehetett vele, utána meg letöltöttem egy másik verziót, amihez megvoltak az effektek, meg minden, csak nem volt kiírva hozzá, hogy angol... És ezért akarok most megint magyart, de nem találok. Neeem
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2609 Dátum: 09 okt 25, 21:16:50 »

De tudom ajánlani a Sony Vegas-t
x2
nem udom mit akarsz, de felejtsd el WMM-t és szedj inkább Vegast Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!