24 okt 05, 23:45:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 909342 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1485 Dátum: 09 feb 11, 15:49:20 »

MP3-ra nem tudod a videót átkonvertálni,cska külön a zenét....ha mondjuk telefonra vagy mondjuk mp4-es lejátszóra esetleg ipode-ra akarod flerakni a videót akkro vagy mp4 formátumba konvertáld át,vagy ha a telefonhoz meg 3gp-be....
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #1486 Dátum: 09 feb 11, 15:56:30 »

Igen van ilyen progi én ált a youtube downloaderemmel csinálom.
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1487 Dátum: 09 feb 11, 16:01:53 »

Én újra szeretném telepíteni a Windows-t, de nem tudom leformázni a gépet hozzá ikszdé
Addig oké, hogy kiírja bekapcsoláskor, hogy bootolás CD-ről, de amikor egy billentyűt kellene lenyomnom akkor nem reagál rá, hiába nyomok meg bármit is és betölti a régi Windows-t, ami önmagát nem fogja leformázni ikszdé
Mit csináljak?

Húzd végig a két kezedet a billentyűzeten, legalábbis nekem ez vált be anno.  kacsint
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1488 Dátum: 09 feb 11, 16:05:30 »

Én újra szeretném telepíteni a Windows-t, de nem tudom leformázni a gépet hozzá ikszdé
Addig oké, hogy kiírja bekapcsoláskor, hogy bootolás CD-ről, de amikor egy billentyűt kellene lenyomnom akkor nem reagál rá, hiába nyomok meg bármit is és betölti a régi Windows-t, ami önmagát nem fogja leformázni ikszdé
Mit csináljak?
Az összes billentyűvel próbáltad? Bár ha a szóközre nem reagál akkor semmire...
A legegyszerűbb ha beviszed egy szervízbe, és 2000 ft-ért újratelepítik...
Mi mondhatunk bármit hogy mit csinálj, de így távolból nem látjuk a géped, és ha nem vagy igazán pro a dologban könnyen nagyobb kárt csinálhatsz a tanácsaik alapján, mint hasznot... Mert mondhatnánk hogy mássz be a BIOS-ba és állítgass át pár dolgot, de ha elbarmolsz valamit akkor reszeltek az egész gépnek...
Naplózva
shakugan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #1489 Dátum: 09 feb 11, 16:16:55 »

Hát az elsődleges bootolás CD-ROMra van állítva  Pojén, ezért azt nem már nem is kellett átállítani a többihez pedig nem nyúltam ikszdé
A space-re nem reagál, de majd akkor végighúzoma  kezemet a billentyűzeten, hátha akkor...
Köszi!
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #1490 Dátum: 09 feb 11, 17:47:16 »

Na , de a videjó, az nem kell, csak a zene, ami a videóba van ikszdé na, elmondom én, csak úgy, hogy érteni azt nemfogod Nevet
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #1491 Dátum: 09 feb 11, 17:49:26 »

Igen de itt jön a trükk ! A downloader(amit használok:P) képes a letöltött vidiből kiszedni a hangot Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1492 Dátum: 09 feb 11, 17:56:42 »

Hát az elsődleges bootolás CD-ROMra van állítva  Pojén, ezért azt nem már nem is kellett átállítani a többihez pedig nem nyúltam ikszdé
A space-re nem reagál, de majd akkor végighúzoma  kezemet a billentyűzeten, hátha akkor...
Köszi!
Látom azé vágod a dolgokat... Mosolyog
Majd írj mit sikerült kihozni a dologból... Ha semmit, akkor maradt a szervíz, ahol feltolnak valami ramaty XP-t, és kísérőnek 4 trójait, vagy 2-3 vírust...

De nékem is lenne egy jó kérdésem... Sávszél van, net szolgáltató szerint okés, látszólag én is jól állítottam be a netet, xp telepítésért nem kezeskedem, merevlemezzel együtt adták, de a netem állandóan megszakad, hiányosan adja be az oldalakat, és akadozik...
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #1493 Dátum: 09 feb 11, 17:58:20 »

Igen de itt jön a trükk ! A downloader(amit használok:P) képes a letöltött vidiből kiszedni a hangot Nevet
aa yooo, de meikkel, mert én is használom, de nekem csak .flv kiterjesztésben tölti le a YouTuBe Downloader.
Am mellesleg mit kezdjek vele, ha azt a videt nem letöltöm, hanem msn-en átküldték????
 Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 11, 17:58:54 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Jancsi9383
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #1494 Dátum: 09 feb 11, 18:05:56 »

Hát az elsődleges bootolás CD-ROMra van állítva  Pojén, ezért azt nem már nem is kellett átállítani a többihez pedig nem nyúltam ikszdé
A space-re nem reagál, de majd akkor végighúzoma  kezemet a billentyűzeten, hátha akkor...
Köszi!

Még azt is megpróbálhatod, hogy a windowsból indítod el a telepítést. Ilyenkor ugyebár reboot után nem a szokásos nyomjon meg egy gombot módon kell a telepítőbe belépni, hanem a rendszerválasztó menüben. >>>> Bővebben kifejtve: Elkezdted rendszerből telepíteni az új rendszert, ezzel létrehoztad az új rendszermappát, fájlokat, registryket stb. A gép egy új oprendszerként ismeri fel, s lehetőségként fogja felajánlani, hogy inét is indíthatod a bootot. Ha jól emlékszem, ilyenkor alapból a telepítést jelöli ki, s enterrel, vagy egy bizonyos idő (3-30sec) megvárásával el is kezded a telepítést.  Innentől szabványos Windows XP (vagy más Windows, amilyet telepíteni szeretnél) telepítés fog folyni. Remélem tudtam segíteni és érthető voltam!
Naplózva

Save the cheeleader... Save the world!
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #1495 Dátum: 09 feb 11, 18:26:51 »

Googleba youtube downloader 1.link és letölteni  ez bármely vidit átkonvertálja.
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #1496 Dátum: 09 feb 11, 19:43:15 »

wááááá... b.szki Nevet ezt énis tudooom, ennyire! hangsúlyozom ENNYIRE még én sem vagyok hülye >.<# de nem akarok videt konvertálni, itt van a gépemen egy olyan .flv kiterjesztésű vid, aminek a zenéje kell, mert mp3-ra nem tom rátenni a videt, szal olyan konverter progi kellene,ami a vid alól leveszi a zenét... Gondolkozik
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1497 Dátum: 09 feb 11, 20:01:50 »

Nekem msot egy olyan bajom lenne hogy: régebben ha nem torrenttel töltöttem, folyamatosan jött le az adat, de mostanában, nagyon darabos. Kiírja hogy 2 perc, de kb 10másodpercenkén változik a sebessége és addig a letöltés se megy. van erre valami megoldás?
ha valaki tudna segíteni, de nem érti, hogy mit akarok az szóljon és akkor átfogalmazom
Naplózva

Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #1498 Dátum: 09 feb 11, 20:08:16 »

wááááá... b.szki Nevet ezt énis tudooom, ennyire! hangsúlyozom ENNYIRE még én sem vagyok hülye >.<# de nem akarok videt konvertálni, itt van a gépemen egy olyan .flv kiterjesztésű vid, aminek a zenéje kell, mert mp3-ra nem tom rátenni a videt, szal olyan konverter progi kellene,ami a vid alól leveszi a zenét... Gondolkozik

Én ezt használom (ingyenes így nem sért jogokat a belinkelése):
http://www.download.com/TubeTilla/3000-2071_4-10822176.html (just download it)

Használata:
1. Beilleszted az oldal URL-jét (URL Video)
2. Get Video gomb
3. Kiírja a videó címét, majd te azt megváltoztathatod
4. To MP3 (gomb)

Szeritnem egyszerű, de nagyszerű Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 11, 20:12:52 írta Spyro-sama » Naplózva
lumiere
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 124


« Válasz #1499 Dátum: 09 feb 11, 20:18:09 »

wááááá... b.szki Nevet ezt énis tudooom, ennyire! hangsúlyozom ENNYIRE még én sem vagyok hülye >.<# de nem akarok videt konvertálni, itt van a gépemen egy olyan .flv kiterjesztésű vid, aminek a zenéje kell, mert mp3-ra nem tom rátenni a videt, szal olyan konverter progi kellene,ami a vid alól leveszi a zenét... Gondolkozik

szerintem tölts le egy videóösszevágó progit, azzal külön tudod választani a zenét és a videót és utána csak a zenét elmented
én másképp nem tudnám
Naplózva

" A boldogság nem egy állandó állapot, csupán apró örömpillanatok sorozata."
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!