24 okt 05, 23:46:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 909345 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1470 Dátum: 09 feb 08, 06:36:13 »

Szerintem (márha ez bármennyire is érdekel) töltsd le netről. Vagy kérd kölcsön valakitől a telepítőcd-t.
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1471 Dátum: 09 feb 08, 10:21:42 »

Idézet
Windows XP rendszerben az alábbi lépésekkel telepíthet további nyelveket és billentyűzetkiosztásokat:

   1. A Windows XP standard Start menüje esetén kattintson a Start menü Vezérlőpult parancsára.

      A Windows XP klasszikus Start menüje esetén kattintson a Start menü Beállítások elemére, majd a Vezérlőpult parancsra.
   2. Kattintson duplán a Területi és nyelvi beállítások ikonra.
   3. Kattintson a Nyelvek fülre, majd a „Szövegbeviteli nyelvek és módszerek” alatt a Részletek gombra.
   4. Kattintson a „Telepített szolgáltatások" alatt a Hozzáadás gombra, majd válassza ki a kívánt nyelvet, és a nyelvhez használandó billentyűzetkiosztást.
   5. A nyelvi eszköztár beállításához kattintson a „Beállítások” alatt a Nyelvi eszköztár gombra.

Használd a gógölt bébi. Második link rögtön xD.
Naplózva

uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #1472 Dátum: 09 feb 08, 11:15:06 »

Nos aláírásba , hogy rakok bannert? Tudna valaki ebben segíteni nekem?
Ugyanis így [img=  http://kepfeltoltes.hu/090208/itachi-banner_www.kepfeltoltes.hu_.png] csak link és nem jelenik meg...
Előre is köszönöm a segítséget.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #1473 Dátum: 09 feb 08, 11:50:17 »

Aláírásba így raksz be képet: [img width=x height=y]http://a kép direkt linkje[/img]
(x = a kép szélessége pixelben y = a kép magassága pixelben) de ez amúgy bent van a fórumszabályzatban is  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 08, 11:51:28 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1474 Dátum: 09 feb 08, 11:50:52 »

Azért nem jó mert rosszul írod be.
Kód:
[img]http://kepfeltoltes.hu/090208/itachi-banner_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]
elvileg így jó.Hogyha mégsem akkor elé is
Naplózva

uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #1475 Dátum: 09 feb 08, 12:10:39 »

Arigato Gozejmas , majd megpróbálom nemsokára kacsint
Am. amikor reggeltm akkor néztem meg a fórumszabályzatot és nem jegyeztem meg sajna...Szitás a memóriám Nyelvesít
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1476 Dátum: 09 feb 08, 23:15:37 »

Van valami frappáns és megoldás arra, hogy gyengébb gépen is lehessen 1280x felbontású videót nézni anélkül, hogy a kép és a hang között differencia lenne?
Konvertáláson, vagy más verzió letöltésén kívül.
Naplózva

vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1477 Dátum: 09 feb 08, 23:23:20 »

Amennyire én tudom nem, mert ez leginkább a hardveredtől, azon belül a videókártyádtól és a procitól, nameg a ramtól függ.
Marad a más verzió... :S
Naplózva

Geeez...
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1478 Dátum: 09 feb 09, 00:11:37 »

Végülis kb sikerült, KMPlayerben minden a videó minőségével kapcsolatos beállítást lenulláztam, meg levettem a felbontást 800x600-ra
Naplózva

Akatsuki Gaara
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233


☆ тє¢нσтαқυ ☆ «xχx»яι¢нιмαяυ«xχx»


WWW
« Válasz #1479 Dátum: 09 feb 10, 08:40:05 »

Őőő...nekem a gonosz vindóz nem mutatja a japán írásjegyeket T_T
És feltelepíteni sem tudom mert halvány lila gzöm nincs arról hol a vindóz cédé :\
Tehát, tud valaki segíteni? Mmint, hogy hogy a fenébe telepítsem fel cédé nélkül a nyelvi csomagokat.^^"


Na akkor kezdjük...

Nem vagyok benne biztos, de lehet hogy kell hozzá eredeti XP: >Windows XP Eredetiség Crack<
[Letöltöd a két fájlt és az "kb905474_1.5.540.0.exe "-t feltelepíted, újraindítod a gépet és utána a patchereset elindítod és máris kész Mosolyog]

1. Lehetőség:

Először is letöltöd ezeket : >East Asian Language Files Part 1< [MeGaUpLoAd]
                                           >East Asian Language Files Part 2< [MeGaUpLoAd]
                                           >East Asian Language Files Part 3< [MeGaUpLoAd]

Majd "Start / Vezérlőpul / Területi és Nyelvi Beállítások / Nyelvek -fül-" és kipipálod >ezeket<

Ezután azzal fog nyaggatni, hogy nem találhatóan a betűtípusok, és ekkor jön a képbe ez az oldal: >http://www.filewatcher.com/<

Pl: kéri a "korean.xyz" vagy a "korean.xy_" fájlt ezt így ahogy le van írva [a kettő közül valamelyik] beírod a fent említett oldalra, majd ha megtalálta akkor cél mentése másnéven és lemented a gépedre ahol a tallózod és máris megvan kéri a következőt [vigyázz! az oldalon való kereséskor ne hagyd abba ha nem találja pl: a "korean.xyz"-t van olyan is amiből csak pl: "korean.xy_" van!]...és így szépen szemezgetsz max 1 óra amígy az összes fájl megvan xD tehát az "East Asian Language Files" nem tartalmazza az összes betűtípust...

Vannak olyan program vagy játéktelepítők amelyek csak úgy engedik feltelepíteni a programot / játékot, hogy az adott nyelven kell futnia a programnak, ebben ez a program lehet a segítségedre: >Microsoft Applocale< [Ez csak az 1. Lehetőséggel lehetséges.] - [Miután feltelepítetted elindítod kijelölöd a nyelvet, tallózod a progi telepítő parancsikonját és azon a nyelven indítja amit választottál Mosolyog]

2. Lehetőség:

Ez mondjuk könnyebb, de én inkább az 1. lehetőséget ajánlom.

Letöltöd ezt a betűtípust: >Aral Unicode<

Majd belerakod a "Vezérlőpult / Betűtípusok" mappába és máris működnek a keleti írásjelek.

[Már nem nagyon emlékszem, de azthiszem ez a második nem működik a keleti programoknál vagy játékoknál].

-------------------------

Remélem sikerül!  Nevet bye bye
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 10, 09:38:57 írta Akatsuki Gaara » Naplózva
narin12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165


(20130814-1) AZ ELFELEDETT


« Válasz #1480 Dátum: 09 feb 10, 17:33:38 »

Helo!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha letöltöltöttem egy xp és mikor csomagolom ki akkor az avas kijelzi, hogy vírusos de ahonnan letöltöttem azt írták h kijelezheti a vírust.Most akkor vírusos vagy nem?
Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #1481 Dátum: 09 feb 10, 18:21:20 »

Lehet vírusos mert a progi nem hazudik am meg azt nézd meg a letőltött XP-t hányan szedték le ha naon sokan akkor jónak kell lennie de ha kevesen akkor vírusos.
Naplózva
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #1482 Dátum: 09 feb 11, 15:06:35 »

Nem feltétlenöl vírusos attól hogy annak mondja sokszor ártalmatlan dolgokat hisz vírusnak...
Ha az oldalról ahonnan leszedted beregelős vagy meghívós akkor valszed nem vírusos ha viszont bejelentkezés nélkül simán le lehetett szedni akkor van rá esély.
Naplózva

shakugan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #1483 Dátum: 09 feb 11, 15:40:19 »

Én újra szeretném telepíteni a Windows-t, de nem tudom leformázni a gépet hozzá ikszdé
Addig oké, hogy kiírja bekapcsoláskor, hogy bootolás CD-ről, de amikor egy billentyűt kellene lenyomnom akkor nem reagál rá, hiába nyomok meg bármit is és betölti a régi Windows-t, ami önmagát nem fogja leformázni ikszdé
Mit csináljak?
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 11, 15:41:42 írta shakugan » Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #1484 Dátum: 09 feb 11, 15:43:46 »

Kérdéésem: Van egy videó(csak képekkel) a videó alatt megy egy zene, ehhez van olyan progi, amivel át tudnám konvertálni az egészet valami .mp3 kiterjesztésre????
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!