24 ápr 28, 23:34:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Saját anime hősök, képességek  (Megtekintve 18973 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #45 Dátum: 12 dec 29, 14:09:13 »

Tényleg csak az öléshez értesz mi? de nem tudsz semmit ellenfeleidről.... az arcomon 8 év keserves rabszolgaság nyomai vannak, de nem emiatt akarom hogy ne lássák igazi mivoltom, hanem amiatt mert akkor nem tudok elvegyülni később népem valódi leigázói között... (kis mosoly a tűz láttán) ez neked tűz? és ekkor a börtön tüze átalakul a pokol fekete lángjává leégetve a börtönt, majd Angela felé irányul egy bénító hanghullám, Sondar megint a szívéhez kap
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #46 Dátum: 12 dec 29, 14:12:58 »

Szóval téged csak a bosszú éltett? Ahogy látom a képességeid hatással van a szívedre. Ha így folytatod akár meg is halhatsz.
A közeli patakból irányítja a vizet hogy még ha nem is megállítani de lassítani tudja a tüzet.
A BOSSZÚN KÍVÜL ÉLTET VALAMI MÁS IS?!
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 14:14:00 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #47 Dátum: 12 dec 29, 14:17:34 »

Igen...náluk van a testvérem is. De ez nem a te dolgog szóval pusztulj ha az utamban állsz és ekkor a földre csap és Angelát körbeveszik a hangszerek ( dob, trombita, hárfa, hegedű, cselló, furulya ) és így szól első felvonás a vég kezdete ekkor a hanghullámok mozgásképtelenné teszik Angelát majd odasétál hozzá és megkérdi tényleg csak megölnöd kell? és ki bízott meg vele?
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #48 Dátum: 12 dec 29, 14:23:03 »

Valójában csak el kéne fogjalak téged egy bizonyos Testvériség nevű szervezetnek. Nem tudom még én sem pontosan hogy kicsodák, de engem nem a pénz vagy a jutalom hajt, hanem az hogy megtudjam tényleg igaz minden rólad amit halottam. Nem akartam ezt használni de ha még élve szeretnék visszamenni a barátomhoz akkor ezt meg kell tennem.
Ekkor újra szellemmé válik és megszállja Sondart. Rövid időre de képes lesz irányítani a testét és belelátni emlékeibe.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #49 Dátum: 12 dec 29, 14:27:47 »

Sondar összeroskad és üvölti hogy tűnj a fejemből.... és ismételten a szívéhez nyúl a szívverése pedig egyre jobban gyorsul, majd elterül a földön és csak ennyit mond hangregeneráció genetikai módosítás hangjáratok kialakítása végtagok végén tudő kapacitás növelése, szívműködés stabilizálása
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #50 Dátum: 12 dec 29, 14:30:19 »

Elnézést, hogy így közbevágok, de ennek a topiknak van értelme?
Jövök először azzal, hogy kismillió szerepjátékos oldal/fórum létezik. Oké, jó pofa meg minden, de ez a fórum alapvetően nem erre specializálódik, ezért normális, követhető játékot itt nem lehet játszani.

A cím azt írja, hogy saját anime hősök. Ettől független a két létező karakter még csak nem is Japán származású.
Az első hozzászólásban egy kukkot nem tudunk meg a szabályokról (ahogy belenéztem a topikba valamelyikőtök írta, hogy ha így megy meglesz minden szabály, de szerintetek ki olvas végig két oldal beszélgetést, hogy megtudja ezeket?), karakter lap elkészítéséről, igazán ki lehetett volna dolgozni egy kis listát a kitöltendő dolgokról, és írni mellé pár mondatot, például a kor minimumát és maximumát stb.
A válaszokról annyit se tudunk meg mint amennyit a karakterekről. Le kellett volna írni, hogy E/1 esetleg E/3 lesz az elfogadott személy, a jelen/múlt időt sem ártott volna hiszen ez is sokszor probléma. (Ráadásul minden egybe van írva, legalább a csillagozós formát használhatnátok, elég csúnya, így olyan mintha végig beszélnének vagy cselekednének a karaktereitek.)
Nyilván a fórumszabályzat kiköti a minimum hosszát egy hozzászólásnak, de egy szerepjátékban a valamire adó oldalak/fórumok megkövetelnek pár mondatot. Aki tapasztaltabb az egyértelműen tudja ezt, de ha valaki csak becsöppen ide, hogy "Hű de jó!" akkor nem biztos, hogy egyből rájön mindenre, és csak beégeti magát.

És ha ezeket ki is javítanánk, akkor sem lehetne játszani. Nyilván a szerepes oldalakon/fórumokon van lehetőség több területen játszani, itt viszont mindenki egybe be lett rakva valahova, aztán hajrá. Ráadásul ha többen lennétek, akkor követhetetlen lenne a dolog. Sőt, ha a jövőben például 50 oldalig elérne a topik (nagyon remélem ez nem fog megtörténni), a karaktereket is csak kereséssel lehetne megtalálni. Nekem személy szerint nem lenne kedvem keresgélni.

Hirtelen ennyi, szerintem ez a dolog több sebből is vérzik. Lehetett volna csinálni egy olyan klubbot, hogy "Szerepjátékosok". Aki játszani szeretne, az felveszi a másikat msn-re, ír PÜ-t, szóval felveszik a kapcsolatot, onnan meg kismillió lehetőség van egy játék elkezdésére.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #51 Dátum: 12 dec 29, 14:31:39 »

Ezt ha nem fejezed be rövidesen a tested nem fogja elviselni. Értem miért vagy haragtól és bosszútól fűtve de az hogy meghalsz szerinted a bátyád örülne neki?
Kiszáll Sondar testéből és teljes szellem módban fog harcolni tovább 2 körig.
(Ha túl sokáig tartom ezt fent akkor én is meghalhatok)
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #52 Dátum: 12 dec 29, 14:35:19 »

Ez csak egy próba Rikan karakterkészítéses részt részletesebben később írom meg, ha nem baj...Nyelvesít
és folyt köv:
Angela mostmár tudod honna van az erőm de míg bennem voltál én is tudom te erőd forrását. és lepihen erőt gyüjtve
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #53 Dátum: 12 dec 29, 14:39:15 »

Rikan
Ha gondolod akkor tán meglehet úgy beszélni ahogy mondtad hogy itt csak a karaktert csinálnánk meg és PÜ felkeressük egymást és MSN-en lezajlana a játék.
folyt köv:
Emiatt az erő miatt kiskoromban száműztek és mostanra halott lennék ha nem mentett volna meg az az ember kit a mai napig tisztelek. Tán neked is tudna segíteni.
És eltűnik rövid időre a fák közt erőt gyűjteni.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 14:44:11 írta zitagirl » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #54 Dátum: 12 dec 29, 14:44:19 »

Félreértés ne essék, én nem szeretnék játszani, tagja vagyok két kiváló szerepes közösségnek, nekem ez bőven elég. Nevet Csak megosztottam a gondolataimat a témával kapcsolatban.

Ez csak egy próba Rikan karakterkészítéses részt részletesebben később írom meg, ha nem baj...Nyelvesít
De baj. Meg amúgy talán némi intelligenciával is rendelkező embernek kéne megírni az ilyeneket, el sem tudom képzelni mi lesz ebből ha te vezeted a témát.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #55 Dátum: 12 dec 29, 14:45:09 »

ez itt csak egy példa hogy hogy zajlik le az egész

Angela te nem értesz mi? nekem nem segítség kell hanem az hogy megöljem a mészárlókat és megszabaduljak az átoktól... és előveszi a hátán lévő katanát majd hanghullámokkal magas frekvenciájú rezgő kardá alakítja át és így képes bármit átvágni majd feketetűz bevonatot képez rajta és suhint egyet az erdőfelé hogy mindent ellepjen a tűz
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #56 Dátum: 12 dec 29, 14:48:57 »

Angela épp megúszta hála a szellemerejének de még érzi a tűz égetését.
Az átok amiről beszélsz az csak te alkottad meg azáltal hogy csak erre gondolsz. Biztosra veszem hogy nem voltál mindig ilyen. Már-már sajnállak is.
Még mindig erőt gyűjt.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #57 Dátum: 12 dec 29, 14:53:00 »

Ekkor Sondar a szívéhez nyúl és így szól lehet igazad van (gondolatban: ha tovább folytatom leáll a szívem és a genetikai tudásom is haszontalan lesz ) vigyél el bérlőidhez és leül a földre ( eközben önmagában: hátha ők lesznek azok akiket keresek.)
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #58 Dátum: 12 dec 29, 14:58:02 »

Visszamegy Sondarhoz újra eredeti alakjában.
Valamit nem mondtam el a megbízóimról. Ahogy láttam néhány tagjukat inkább boszorkányok vagy netán egy erősebb varázserejű lények voltak. A támadóid viszont nem ilyenek voltak. Ezt te is tudod. Nem viszlek el hozzájuk. Azzal csak ártanék a világnak és magunknak is.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #59 Dátum: 12 dec 29, 14:59:40 »

hmm nemtudod mit teszel buta lány de ha egyszer ezt akarod mi nem is találkoztunk és azzal eltünt az erdőben.
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!