24 ápr 29, 04:55:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Saját anime hősök, képességek  (Megtekintve 18974 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Dátum: 12 dec 27, 23:09:54 »

Gondoltam indítok egy olyan témát, amit még haverokkal találtunk ki Nevet. A lényege hogy kreálsz egy karaktert az általad kedvelt/nézett animeszereplők képességeiböl és egyfajta szerepjátékként harcba küldtük egymás ellen a karaktereket. Persze mindenkinek megvolt a saját sztorija hogy a karakter honnan származik, miért ezek a képességei és akár taníthattunk is egymásnak képességeket egyfajta csereként Mosolyog remélem érdekelni fog egy pár embert a téma Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1 Dátum: 12 dec 28, 07:27:17 »

Egyenlőre maradhat a téma, meglátjuk mi lesz belőle. Ha nem lesz aktivitás, vagy hülyeségbe fullad, akkor törlésre kerül.

Moderátor
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2 Dátum: 12 dec 28, 08:07:17 »

Szabad szerepjáték, nem rossz ötlet.
Szerintem működhet, komoly szabályok lefektetésével, mert egy ilyen bulitopic enélkül trollságba fullad.
Eperke, javaslom hozz szabályokat, úgy mindíg jobb a játék. Segítek, ha gondolod.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #3 Dátum: 12 dec 28, 10:19:07 »

Hát a szabályokrol csak annyit hogy mivel olvastam narutót, bleachet és még egy pár animot is néztem helycserére vagy teleportálásra max 3 esély van, térváltásra pl emberi világ-> Hueco Mundo max 1szer személyenként. A narutóbol ismert feltámasztom még a halottakat jutsu sajnos korlátozva van úgy mint a lényidézés hiszen ez a karaktereden múlik nem a seregeden Nevet védekezni persze lehet de azt akkor le kell írni hogy hogyan és mivel, persze hihető formátumban Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4 Dátum: 12 dec 28, 10:34:51 »

Ha már szabályok, akkor fórumszabályzat. Hisz te is tudni akarod, miért leszel legyőzve. ^^
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5 Dátum: 12 dec 28, 11:04:49 »

Eperke!

Olvasd el a Fórumszabályzatot, mielőtt újabb hozzászólást írsz!

A fórumon a duplaposzt tilos.

Moderátor
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6 Dátum: 12 dec 28, 11:34:11 »

Érdekesnek hangzik. Szerintem azért lehetne hogy mi magunk találjunk ki karaktereket képességekkel és persze sztorival. Mosolyog
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #7 Dátum: 12 dec 28, 11:52:06 »

Persze azt is lehet az enyémnek pl Sondar a Bárd a neve Mosolyog szerintem egy animéhoz-sem lehet hasonlítani képességeit Mosolyog Az anime vonal csak azért lényeges mert mikor kezdtük akkor csak animes képességeink voltak, meg akinek nem jut egyedi dolog eszébe az kapaszkodhat pl a One Pieceben használatos démon gyümölcsökbe. duplaposztért bocsi chatröl még átkell állnom fórum beszélgetésre Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8 Dátum: 12 dec 28, 21:18:45 »

Ha nem gond Eperke akkor leírom az első karakteremet.

Név: Angela Sanger
Kor: 33
Hosszú vörös haja van, zöld a szeme színe és karcsú.
Hely: egy régi kis kastély Erdély közelében
Képesség: szellem erők (láthatatlanná válni, átmenni szinte bármin, és időnként megszállni más testét) és mágia (négy természeti elemből a föld és a tűz megy neki legjobban). Erejének vannak korlátjai. Túl sokáig nem képes használni szellem erejét és a varázsereje is kifogyhat egy időre.
Öltözete: arcát egy sima maszk fedi amiből csak a szeme látszódik ki. Karjain kiengedhető fullánkok vannak melyekben erős altató méreg van mely nagy mennyiségben halált okozhatnak. Ruhája egy egyszerű fekete rajta arany páncéllal a vádliján, karján, és mellkasán.    
Sztori:
Angela egy nemes boszorkány családból származik, ám születése előtt rövid időre meghalt így lett neki a szellem képességek is. 8 éves korában jelentek meg ezek az erők és emiatt száműzték őt a boszorkányoktól. Nem sokkal később rátalál Peter Hyper, ki befogadja és a csapatába kik az embereket védik a különféle lényektől, fajoktól. Hyper megtanítja hogy uralja az erejét és ezután többször elküldi különféle küldetésekre. A feladatok alatt profi vadász lesz belőle így már egyre többször elkezd egyedül csinálni mindent. Utolsó küldetése 30 éves korában volt ahol egy régi sivatagi kamrában kellett legyőznie több száz sivatagi szörnyet és hol találnak egy ősi mágikus kincset amit el is visznek a bázisra. Ezután elhagyja a csapatot, de még időnként tartják a kapcsolatot és segít is ha úgy alakul a helyzet. Azóta mindenre vadászik ami emberre veszélyes és időnként felkérik hogy valakit/valamit elfogjon vagy ölje meg.

Főbb ellenségei közt szerepelnek a boszorkányok és a vámpírok, de igazából szinte minden lénnyel rossz a viszonya kivéve az emberekkel.

ui: Eredetileg a történetben csak egy mellékszereplő ezért nincs annyira még kidolgozva teljesen a múltja.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 21:28:39 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #9 Dátum: 12 dec 28, 21:36:16 »

Hehe nagyon szép kis történet Mosolyog talán holnap én is ismertetem az én karakterem Mosolyog és akkor kiderül miért Sondar a Bárd a neve :DD
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10 Dátum: 12 dec 28, 21:40:24 »

Már várom. Mosolyog És csak egy kérdés de egy ember írhat le több karaktert is?
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 21:42:20 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11 Dátum: 12 dec 28, 21:53:48 »

Persze miért ne de ha pl játszani akarsz mások ellen akkor kicsit olyan mint egy mmo rpg döntened kell kit erősítesz Mosolyog hisz ezt még nem mondtam de pl kihívásnál lehet tétet tenni pl nincs elementál erőkhöz tudásom de neked van akkor ha nyerek megtanítasz egy alap elementál mágiára amit már később én magam fejleszthetek Mosolyog de van egy nagy szabály amit még nem említettem pl narutóbol ismert 9farkú és társai kezdéskor nem lehet tied, csak idővel pl 20 győztes meccs után hívhatod ki a 9farkút h megszerezd ilyenkor a 9farkú egy olyan személy aki biztos nem adja könyen magát Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12 Dátum: 12 dec 28, 22:05:25 »

Értem. Azért tán legyenek olyan képességek is amik teljesen egyedi és nem lehetne megszerezni. Pl. a karakterem szellemképességeit nem igazán lehet eltanulni/megszerezni hisz úgy született így csak ő képes ezt használni. De mondom ez csak egy javaslat. Vagy ha mindent meglehetne szerezni akkor ezeket a különlegeseket igen sok csata után lehessen.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 22:05:56 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #13 Dátum: 12 dec 28, 22:07:11 »

mindent nem lehet pl a született képességeket nem lehet és holnap rájössz hogy az én képességeim 90%át nem lehet :DDD
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14 Dátum: 12 dec 28, 22:18:03 »

Előző hozzászólást nem idézünk. Utoljára szólok, legközelebb törlöm a szabálytalan hozzászólást.

Moderátor


Na akkor végképp kíváncsi vagyok a karakteredre. Na de ne aggódj még van bőven a fejemben kiknek szinte semmijét sem lehet eltanulni olyan a képességük. Ördögi Nevet

Szép lassan megvagyunk már majdnem a szabályokkal. Ha így folytatjuk a beszélgetést akkor meg lesz minden szabály. Csak még több ember is kéne. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 22:44:16 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!