24 ápr 28, 23:22:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Saját anime hősök, képességek  (Megtekintve 18972 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #15 Dátum: 12 dec 28, 22:24:44 »

Az a baj és most nem lenézően vagy hogy mondjam dicsekedni akarok csak sok embernek nincs meg a kellő fantáziája ahhoz hogy az általa kitalált karaktert elhelyezze egy térben pl csatánál: vulkanikus hegyvidék stb és még fantáziadúsan térjen ki egy támadásból pl hárított jobb karjában lévő kardal majd bal karjával idézett egy tűzgömböt amit egyenesen az ellenfél képébe lövelt ki 2 méteres távolságból. Nagyon nehéz ezt mind elképzelni és még reagálni kicsit olyan, mint a fejben való sakkozás, sokszor előre el kell tervezned mindent pedig semmit sem látsz csak a fantáziádban max Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #16 Dátum: 12 dec 28, 22:32:01 »

Azért tán karaktert sokan eltudnának szerintem még ha nem is teljesen egyedi ötlet. A csatákkal egyetértek de az már más. Azt tán olyanoknak kéne kik eltudnák képzelni a csata menetét az előnyöket hátrányokat a két ellenfél közt stb.
Vagyis valaki elolvassa elképzeli a karakterek képességeit stb. és a szituációhoz megfelelően elgondolkodna hogy menne le a csata. Egy feltétel lenne hogy aki írja a csatát a saját karaktere nem lehet benne mert most ez nem előítéletként írom de sajnos kihathat ez a csatára is.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #17 Dátum: 12 dec 28, 22:40:28 »

bocsi de mi ezt úgy játszottuk hogy pl te kihívsz engem akkor mondjuk msn-en nyitunk egy chat ablakot van egy 3.fél aki felügyeli az egészet ő ismeri karaktereket stb hiszen mindenkinek van egy sztorija és egy képességlistája erőszintezve persze. majd valaki teret alkot pl Pest keleti pályaudvar és Aréna pláza közötti terület. aki teret alkotott az most várja ellenfél első lépését majd az ha befejezte reagál rá, ha 3percig nem reagálsz semmit azaz passzív vagy akkor talált a támadás és akár véged is lehet. Harc közben nem találhatsz ki új képességet max kombinálsz pl hangágyú+tűzvihar= Hangrobbanás (upsz elárultam egy képességem vajon melyik az  Ördögi ) Volt amikor sulibol hazafele kb 1 óra séta ezt játszottuk de szóban ott ha 10 mp-ig nem reagáltál passzív voltál stb Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #18 Dátum: 12 dec 28, 22:42:28 »

Igen de gondolom valamely módon leírás szerűen ezt kivetítettétek fórumra.
Érdekes téma, kíváncsi leszek beindul e, hajrá, hajrá.
Tőlem is lehet tanácsot kérni van szerepjátékos múltam..
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #19 Dátum: 12 dec 28, 22:44:52 »

Ja ezt nem tudtam bocsi. Nálunk egy régi fórumon így játszottuk ahogy az előbb leírtam. Azért szerintem így is sokak eltudnák képzelni és úgy harcolni. Na de ezt pont én írom ki írónak készül. smirksweat
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #20 Dátum: 12 dec 28, 22:47:30 »

Akkor esetleg hamarosan lehetne egy csatát is Nevet mondjuk holnap szombat ráérek. Éjfél ha már van múltad hozzá dobj egy karit a közösbe hogy bővüljön a kör :DD
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #21 Dátum: 12 dec 28, 22:51:33 »

Még nem tudom pontosan hogy délután szabad leszek-e mert még nem biztos hogy meddig marad nálunk keresztanyám. Majd reggel még írok akkorra már biztos hogy fogom tudni. Ha mégsem lenne jó a délután akkor lehetne tán este?
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #22 Dátum: 12 dec 28, 22:53:36 »

Még átgondolom hogy beleakarok e folyni az ilyesmibe, de köszi.
Nincs már meg egy karakterem előtörténete sem.

Amúgy hogy akarsz harcot kezdeményezni anélkül hogy elindult volna a szori? Nem kellene hogy leírd hogy hol jár a karaktered mitcsinál és hogyan találkozik a másik karakterével? stb.
Csak kérdezem, te tudod.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #23 Dátum: 12 dec 28, 22:55:04 »

hát nem dolgozom szóval ráérek szilveszterre sem lesz programom :S szóval kb 3.áig rárek akár reggeltöl estig Nevet majd kitaláljuk még hogy hol csatázzunk, mert itt nembiztos hogy jó lenne.
Éjfél az téralkotáskor lenne Nevet hogy miért vagytok pont ott ahol Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 22:55:48 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #24 Dátum: 12 dec 28, 22:59:51 »

Éjfél
Hát pl. ha most Angela Sanger és Sondar a Bárd harcolna akkor tán valami ilyesmi lenne:
Angelát felbérlik hogy fogja el Sondart így fel is keresi. Sondar nem akar vele tartani ezért harcolnának. Csata végén meg bármelyikük győzne Angela végül úgy dönt hogy nem fogja el és hagyja ám tartaná vele a kapcsolatot mint riválisként.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 23:01:14 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #25 Dátum: 12 dec 28, 23:02:03 »

:DD ez jó de igen valahogy így is lehet Mosolyog én mindíg azért csatáztam hogy kijussak a tanoncok átkából és a mestere legyek valami olyannak ami még nincs Nevet így született Sondar a Bárd
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #26 Dátum: 12 dec 28, 23:04:47 »

Na majd ha leírod a karakteredet akkor majd kitalálok egy részletesebbet de a rivalizálás megmarad.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #27 Dátum: 12 dec 28, 23:08:01 »

Mosolyog mivel mindjárt holnap van egy részletet elárulok a bárd miért ragadt rá mint név ^^
Sondar egy a testét hangszerré valamint hang használó emberi közösség utolsó túlélője Mosolyog a teste egy élő hang fegyver Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #28 Dátum: 12 dec 28, 23:09:55 »

Egy élő hang fegyver? Na látom te is a felhők fölött lebegsz. Nevet
Már nagyon várom a csatát.Mosolyog A történetét is szívesen olvasnám már.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 23:15:50 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #29 Dátum: 12 dec 28, 23:15:05 »

pontosan élő hang fegyver Mosolyog a közösség volt a világ első népcsoportja amely hangszert használ mágiához, harchoz, egyszóval mindenhez, ami később a vérükbe ivódott, de a kicsi Sondar még módosított is magán genetikai úton ezért élő hangfegyver ^^ bocsi ő régi kari szóval sok tanult illetve lopott képessége van így tudok magamon genetikailag módosítani gyakorlatilag bármit Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!