24 ápr 28, 23:16:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Saját anime hősök, képességek  (Megtekintve 18971 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #30 Dátum: 12 dec 28, 23:27:00 »

Na már fölénnyel indulsz akkor csak még érdekesebb lesz. Angela szereti az újdonságokat és a tapasztalt különlegeseket. Mosolyog Ördögi
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #31 Dátum: 12 dec 28, 23:51:55 »

Ennek örülök Mosolyog na de én most nyugovóra térek Mosolyog Jó éjt majd holnap eldöntjük ki a jobb Mosolyog győzelemért lehet kérni bármit, persze ha belemegyek az üzletbe Mosolyog kivéve egy dolgogba de azt csak akkor mondom el ha valaki kéri külön mint nyeremény kacsint
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #32 Dátum: 12 dec 29, 00:00:19 »

Neked is jó éjt. Mosolyog Remélem hosszú életű lesz ez a topik és hogy sokan lesznek. Holnap meg amint tudod írd le Sondart hogy ne egyedül legyen már szegény Angelám. Mosolyog
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #33 Dátum: 12 dec 29, 09:44:53 »

Reggelt!
akkor tehát a karakterem Sondar a Bard.
 Sondar 180 centi magas és fekete csuklyás ninja ruhákban öltözködik, kerüli az emberi kontaktust, mivel a népének kiírtása után ( 10 éves kora után) egészen 18 éves koráig szolgaként élt.
Mivel Instrumentáli ezérd zenészrabszolga volt, ám egy napon az ereje eluralkodott rajta és kiírtotta fogvatartóit a zenéjével. Majd kezdett rájönni hogy az ereje valódi forrása az a szivének dobogása hiszen ezáltal hangot generál saját testében. Sokáig bolyongott egyedül a nagy világban keresvén szülei valódi gyilkosait, ellenfelei a véres zenésznek hívják hiszen áldozatait zenéjével öli meg valamint a kiszemelt áldozat önszántábol bérli fel Sondart hiszen a gyilkolás pillanatáig egy normál zenésznek adja ki magát.
Ereje:
-Hangrobbanás
-Hangszeridézés (bármiből)
-mutáció (2kör igényes művelet addig harcképtelen)
-szélvihar
-fekete pokoli tűz használata
-regeneráció
-hangszerek, mint fegyverek
-démon mágia alapszintű használata( csak átkok használata jelenlegi szinten)
-hang pajzs
Az ereje nem végtelen. Az ereje használata neki csökkenti, illetve fokozza szívverését, ami szívleálláshoz is vezethet.
Ő Sondar a Bard
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #34 Dátum: 12 dec 29, 09:48:54 »

Nem semmi ez a Sondar Ördögi
Akkor csata helyszíne hol legyen? A találkozás okát szívesen megírom.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #35 Dátum: 12 dec 29, 09:51:57 »

Mindent te alkoss meg, legyen tied a helyzeti előny, még a kezdést is megkapod, csak egy kérésem van minimum 1 soros legyen a válasz illetve reakció Mosolyog de ha gondolod és később akár másképp is lehet majd a csata után folytatni ha ez egy szerepjáték Mosolyog
de ha nem baj egy kicsit később csatáznék most még egy picit játszok gépen Mosolyog olyan 1óra körül visszatérek majd Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 09:55:26 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #36 Dátum: 12 dec 29, 10:19:19 »

Angela Sanger vs Sondar a Bárd

Helyszín: norvég erdei tisztás, csatamező az egész erdő

Angelát egy a Testvériségnek nevező alakulat felbérelik arra hogy, találja meg, és fogja el Sondar a Bárd klánjának utolsó túlélőjét, elemezni és megszerezni a benne rejlő erőket. Nem örömmel de elfogadta a megbízást márcsak azért is, mert érdekelte hogy miért oly különleges.
Végül rátalál egy norvég erdőben egyedül zenészként álcázva magát. Megpróbálja karján lévő fulánkjával megmérgezni szellemerejével ám hirtelen Sondar hangpajzsot használt amitől egy fának csapódott.
- Te meg ki vagy hogy csak így mögém lopódzol és megtámadsz?
- Csak egy vadász ki teljesíti a megbízását. De úgy néz ki nálad nem működnek a rejtve támadásaim. Akkor jöjjön a bevett módszer.

Majd akkor folytatjuk mikor visszajöttél.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 10:22:27 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #37 Dátum: 12 dec 29, 13:32:00 »

Vagyok bocsi a késésért Nevet kicsit tovább tartott a csata.
Na szóval.
Ekkor Sondar annyit mond csak hogy állj mi a neved? Mert ugye te tudod az enyémet, de én is tudni akarom kit küldök vagy ki küld a pokolra és ekkor már csak annyit vesz észre Angela hogy karnyújtásnyira van tőle Sondar, és a jobb karja rezegve közelít arca felé.
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #38 Dátum: 12 dec 29, 13:36:57 »

Angela hirtelen eltűnik és Sondar háta mögé kerül fullánkját meg a torkára szegezi.
Angela Sanger, más néven a szellemvadász. Szeretnéd megtudni miért is kaptam ezt a nevet?
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 13:38:02 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #39 Dátum: 12 dec 29, 13:42:13 »

Sondar Elmosolyodik és csak ennyit felel hmmm Angela mi? szép név egykor én is ismertem egy Angela nevű lányt, bár nem volt valami szép látvány a holtteste....és ekkor egy hanghullámmal arrébb löki Angelát majd egy hatalmas Harang kupola jelenik meg Angela körül. Sondar odasétál és szépen elkezdi ritmusra kongatni a harangot, ami egyensúly vesztéshez valamint kissé zavart állapotba juttatja Angelát.
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #40 Dátum: 12 dec 29, 13:44:36 »

Angela még időben észhez térve egy kis időre sikerül titokban kijutnia a harangból szellemként és háton szúrni Sondart ami kissé elgyengíti és nem tud teljesen rendesen figyelni Angelára. Igaz még egy kicsit zavart 1-2 körre a kongatástól.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 13:47:11 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #41 Dátum: 12 dec 29, 13:50:24 »

Sondar megint elmosolyodik és felkiált: ANGELA TUDOD TE KI VAGYOK ÉN ÉS HOGY MIRE VAGYOK KÉPES? és ekkor a kezét a seb közelébe teszi majd a bőrén található pici méregböl ami gyengítette vesz egy mintát és elemezve azt a nyelvére harap ezáltal a z ellenmérget a sebbe juttatja. Majd leül és elkezd hárfán egy Angela számára gyönyörű dalt játszani amivel fokozza Angela zavartságát.
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #42 Dátum: 12 dec 29, 13:54:21 »

Gyors ellenméreg készítés? Te aztán tényleg érdekes vagy.
Ekkor egy kisebb tűzvihart kelt ami szénné égett mindent Angela és Sondar kivételével. Sondart is megégette így lejött róla fekete csuklyája és végre láthatta Sondar igazi arcát.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #43 Dátum: 12 dec 29, 13:59:30 »

még egyszer te jössz genetikáztam ami 2körös támadás kiesést jelent (zenélés nem támadás Nevet) Közben megszólal Sondar jaj ne tudod hogy nézek ki valójában, itt és most el kell pusztítanom és ekkor a szívéhez kap, mivel felgyorsult a szívverése...
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #44 Dátum: 12 dec 29, 14:03:25 »

Netán bajod van ha valaki látja az arcodat? Csak hogy tud én már több ezer szörnyet láttam,  rondábbnál rondábbak voltak, te viszont nem mert biztosra veszem hogy nem voltál mindig ilyen. Megkínoztak igaz?

Ekkor egy földbörtönt alkot Sondar körül és tűzzel vegyíti hogy még keményebb legyen.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 14:07:01 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!