24 ápr 28, 09:54:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 148997 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #15 Dátum: 13 jan 29, 17:30:50 »

Kicsit későn jött de jó rész volt most is.
Judal most már tényleg egy igazi állat. Semmi nem érdekli csak a káosz. És most már irányítja a fekete dzsinnt is ami most még rondább lett.
Cassim meg úgy néz ki rajta mégsem örül ennek annyira.
Aladdin meg ahhoz képest hogy csak 9 rengeteg embernél érettebben viselkedik most. Alibaba meg hát értem hogy a barátja Cassim de már igen sokszor csapta be. Kicsit dedósnak éreztem de azért még nem adott fel semmit.
A város romokban, ég minden. Erre meg a töcli király nem is érti miért őket figyelte. Itt vágtam volna fejbe.

Következő rész is izgalmas lesz, főleg hogy most már Aladdin tudja Salamon bölcsességét.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 01, 09:35:05 írta zitagirl » Naplózva
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #16 Dátum: 13 jan 31, 16:48:13 »

Animében nézem, 14. részt is láttam. Nagyon szép a grafika, de mostmár igazán felébredhetne a "mi kis Magi"-nk. Különben az eleje, és még néhány rész Yaoi-shouen Ai fillingű volt. (Nővérem nézi, és megnézette velem a Jonjou Romantica első 4 részét) Először nagyon gyerekesnek találtam, aztán egyre jobb lett. Azt hittem hogy a Judal vs Aladdin fight-ban legalább Aladdin előrukkol valami nagyon jó izé különleges-felülmúlhatatlan képességgel , de nem. Sajnos még látványos se volt nagyon. Néhány rész meg olyannyira unalmas volt hogy fú Nevet Habár, ez lehet hogy egyéni baj, utálom a visszaemlékezéseket. A nyomornegyedes cucc könnyeket csalt a szemembe, de nem sokáig. Rögtön el is vesztette az értelmét, mert Királyi palota, stb.

Alibaba meg Badbadd( Ilyesmi:D) 3. hercegeként  hülye lépés volt lemondani a monarchiáról, mert rendbehozhatta volna az egész országot. Csak ajándékoznia kellett volna a családja vagyonából. Vagy ételt adni. Építettet volna egy másik várost, és cső Nevet
Érdekes . Na mindegy, kiváncsi vagyok Aladdinra leginkább, belőle nem sokat láttunk, és az ereje is rejtélyes. Remélem bemutat valamit.
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #17 Dátum: 13 feb 05, 18:44:30 »

Arc zárónak egy nagyon jó részt kaptunk.
Cassim múltja jól be lett mutatva így mégis jobban meg lehetett érteni miért is volt olyan, de legalább most békére lelt. A csatájuk is egész jó lett meg az egész kettejük közt. Zene is illett így picit könnyeztem is már a végén. Hát a teste meg mintha mangában kicsit szörnyűbb lett volna, de most gyorsan visszaolvastam és tényleg ilyen volt. (Azt hittem mindig hogy valami fekete vér vagy valami más lepi el a testét).

Judal most nem volt annyira érdekes de azért megtudtunk valamicskét a múltjáról még ha csak néhány másodperc is volt. A végén meg elég komoly kis szervezet van a sötétség mellett és úgy néz ki hogy Judalt is erre képezték/nevelték. Azért az a spoilert nem kellett volna lelőni mert az még jóval később derül ki a magikról, de legalább csak ennyi volt.

Sinbad alakját jól megcsinálták de azért volt itt kis változás annyiban hogy nem kettő olyan baba volt hanem egy továbbá még egy spoiler a kígyóval.

A vége szerintem nagyon jó lett mikor mindenki látta hallottait akiket szeretett és mentek is vissza mert mint tudjuk visszatértek a Rukhba és egyenlőre nem látható hogy visszalehetne éleszteni őket. (Ne is legyen ilyen)

Várom a kövi arcot hogy milyen lesz.
Spoiler:Akkor most jönnek a tábornokok, jön Hakuryuu, egy újabb Dungeon ami megint igen jó lesz és az ottani lakosok, megint harc fekete dzsinn használókkal, továbbá egy kis harc Sinbadnak a hercegnővel egy kis konfliktus miatt, az átok ami majdnem végez Alibabával és majd itt lesz szerepe megint Cassimnak még ha csak pici, és ha minden igaz a szétválás az erősödés miatt majd az uccsó részben. Nagyon kíváncsi vagyok a hangokra már az új szereplőknek.  

Kirito szerintem azért döntött úgy, mert lehet hogy ameddig ő lenne addig jó lenne aztán jönne egy olyan király mint a töpcli és megint ott lenne minden ahol volt. Visszaemlékezések meg kellettek mert Aladdinról még így is keveset tudunk ahhoz képest hogy többet láthattunk a múltjából mint a mangában. Sokat nem tudunk róla hogy miért is volt ott, kik voltak a szülei mert Judal emberek közt nőtt fel. Szerintem majd rájössz hogy ha nem lennének ezek akkor sok szereplőt majd a közel jövőben nem értenénk hogy miért olyan.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 01, 09:37:45 írta zitagirl » Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #18 Dátum: 13 feb 06, 18:49:33 »

Akkor vége ennek az Arcnak is. És most következik a kedvencem.
Én a magam részéről kissé utánanéztem a seyujuknak. Elég jó gárdát válogattak össze az új karaktereknek.
Sharrkan - Morikubo Showtaro, aki többek közt Shikamaru (Naruto) és Kirihara (PoT) seyuja is volt.
Hakuryuu (ő volt az egyik személyes kedvencem az egész mangából, persze csak addig, amíg be nem kattant) - Ono Kensho (Kurokocchi bow bow)
Yamuraiha - Horie Yui
Oh, Sinbad harcán a kis hercegnővel mindig szakadtam, valahányszor újra olvastam a mangában. És mindez, egy buta kis félreértés meg egy "gonosz"talpnyaló miatt.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 06, 19:08:02 írta BlackPoet » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #19 Dátum: 13 feb 06, 19:37:41 »

Azon én is jót szórakoztam. Az is jó lesz mikor meg Alibabát fogják kibeszélni a hajón csakhogy előjöjjön már. A Dungeon részek is élvezetesek lesznek.
Most jut eszembe még annál az arcnál előjött Amon és azt mondta életet fog adni lassan. Ezek szerint gyereke lesz (férfi dzsinn létére) mert több nem derült ki. Jó lenne ha már Alibaba is megjelenne a csatában ha már velük jött el.


Köszi BlackPoet akkor számíthatok arra hogy jók lesznek a mostaniak is.
Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #20 Dátum: 13 feb 07, 12:39:02 »

Én Jafar kiakadásán mosolyogtam még. Szegényke elég hamar meg fog őszülni a királya folyamatos hülyeségei miatt. És akkor ott voltak még a tábornokok is, akik meg a legnagyobb egyetértésben kezdték már tervezgetni Sin esküvőjét.Nevet Nevet Mindent összevetve Sin nem épp egy egyszerű karakter, bár én épp emiatt imádom őt. Nevet
Az Alibaba kibeszélőshow tényleg nagy volt. Az volt az egyik olyan jelenet, amin gurultam a nevetéstől, főként Haku beszólásán, hogy hogy volt képes Alibaba így viselkedni egy hölgy előtt Nevet Nevet
Ez a Varázsiskolás Arc viszont annyira nem tetszik. Talán csak Seherezádé az egyetlen érdekes karakter benne. Viszont nekem van egy olyan érzésem, hogy hamarosan Alibaba is megjelenik a csatatéren. Érdekes lesz látni, hogy Aladdin, hogyan akarja megállítani ezt az egész háborút, ha még közben a barátjával is meg kell majd küzdenie.
És persze érdekel még a Ren család is. Kíváncsi vagyok, hogy majd mit akar velük kezdeni a mangaka.

« Utoljára szerkesztve: 13 feb 07, 16:27:17 írta BlackPoet » Naplózva

BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #21 Dátum: 13 feb 10, 17:03:41 »

Megnéztem az új részt. Nevet Éljen a Raw meg a három éves japán nyelvtanfolyam! bow
Hát tetszett is, meg nem is. Az, hogy bizonyos részletekben az anime  nem követte a mangát az nem annyira zavar, hiszen már hozzászoktak. Csakhogy azt a részt a kígyóval, hát azt nem igazán tudom hová tenni, vagy hogy mit akarnak majd a készítők azzal kezdeni, hogy Alibabát is megmarta egy olyan kígyó. Mert, ha jól emlékszem a mangában eredetileg csak Ryuut marta meg a kígyó, és annak ugyebár meglettek a maga következményei.

A tábornokok bemutatása kifejezetten tetszett. Sharrkan pont olyan lökött, mint ahogy emlékeztem rá, és úgy vettem észre a készítők azért adtak a karakteréhez még némi extrát is. Bár Morikubo Showtaro már önmagában is adott némi plusszat a karakterhez, és tényleg elég jól hozza a figurát. (Mondjuk ez még csak egy rész volt, így talán túl korai még ezt kijelenteni)

Yamuraiha szintén nagy arc. Szegény Aladdin jól megkapta, amikor belemászott a melleibe.

És ez az OP.  Jó, tudom, hogy már a 13. résztől ez megy, de úgy vettem észre, hogy szintén elég durván spoileres a Dungeonos részek miatt. Mondjuk ugyanezt el lehet mondani az endingről is is a dzsinnekkel.

És persze jövő héten vagy az azt követőn - nem tudom, hogy nem akarnak e betenni majd valamilyen filler részt – jön a kishercegnő, hogy bosszút álljon Sinen.Ez az egyik olyan rész amit nagyon vártam. Hakuryuu hangja másodszori hallásra se tetszik. Valamiért mindig a KNB-s Kuroko Tetsuya jut róla az eszembe, mivel az eddigi hallásom alapján pont ugyanazzal a hangszínnel beszél, mint ő. Esküszöm mikor most meghallottam azt hiányoltam, hogy azt mondja „Kagami-kun”.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 10, 18:54:09 írta BlackPoet » Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #22 Dátum: 13 feb 11, 17:27:09 »

18. rész:
Ismét egy kiváló rész: kevés dráma, amit sok poén követett. Mindenki hozta az elvárt formáját, megismertünk sok új "emberkét" (ők is Aladdint  Kiröhög) és Morgiana még mindig az egyik legjobb női shounen szereplő. bow

173. fejezetről röviden:
ÁÁÁÁÁ, pont a legjobb résznél lett vége Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 11, 17:27:44 írta CsukiIce » Naplózva

BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #23 Dátum: 13 feb 11, 18:01:18 »

Nem tudom, számomra ez a fejezet kifejezetten élvezhetetlen volt. Bár ez az én egyedi szociális problémám. ikszdé
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #24 Dátum: 13 feb 11, 18:09:17 »

Manga jó volt. El is vártam a fanalisoktól hogy mutassanak még valamit. CsukiIce te hol láttad Morgianát? Nem is lehetne ott és sosem szólította azt a lányt Morgianának, ráadásul miért támadná meg őket, főleg ha tudja hogy ott van  Aladdin?
Kövi fejezetben láthatjuk végre Aladdint magi erővel. Már lett három Ugo is.

Anime
Mit keresett az a kígyó ott? Először azt hittem hogy filler mert szinte semmi sem úgy történt az elején mint a mangában. Legalább jelezhették volna hogy eltelt félév az események közt. Még a Sindriai találkozást is megváltoztatták. Nem azt mondom hogy kihagyhatatlan de ez egy kis csalódás volt most. A szörny jelenet az most nagyon jó volt ahogy elkezdte feltálalni. A hangjukkal is megvagyok elégedve. Morgiana gyönyörű lett. A nyolc generális hangja is ellett találva, de a zenét alatta nem értettem. Minek kellett egy olyan, nem is nagyon illett szerintem magához az egész animéhez meg a korhoz sem. Meg főleg most a bemutatásra. Morgiana tánca nagyon jó lett szerintem.
Endingben lévőknél annyira nem tetszett a hangjuk, de hát a herceg hangját sem igazán hallottuk eddig. A legvége azért jó volt.
Összességben jó rész volt bár voltak változások eléggé, de ami jó volt az tényleg jó volt.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #25 Dátum: 13 feb 11, 18:19:11 »

Morgianát én az animéhez írtam, a 18. részhez, mert tetszett, ahogy pironkodott és  miután felvilágosították hogy már szabad ember, elfoglalta a színpadot. Nevet

A manga pedig most komoly és véres volt, nem pedig poénokkal teli. Kell ilyen is, sőt nagyon érdekel, hogy Aladdin mennyit fejlődött.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #26 Dátum: 13 feb 11, 18:26:20 »

Akkor elnéztem a számokat, bocsi. smirksweat
Morgiana tényleg az egyik legszimpatikusabb shonen csaj nekem is. Erős mégis érzékeny is tud lenni, és nem csak a főhős nevét sipákolja mint egyes lányok máshol.
Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #27 Dátum: 13 feb 11, 18:42:26 »

Hát azért én még ismerek más shönen-csajokat is, akik nem annyira csipákolosak.  De, ha azt nézem ebben a mangában/animében tényleg egyetlen olyan női karaktert nem találtam, akit utáltam volna (ami egyébként ritka eset) talán csak Hakuryuu anyját, de ő egy másik történet. Bár az is igaz, hogy nekem nem Mor a kedvenc női karakterem. Félre ne értsétek, őt is kedvelem, de nekem inkább Hakuei, Kougyoku és Sherezádé karaktere jobban bejött.

Én különben csak attól félek, hogy a Magival is megesik ugyanaz, mint a legtöbb mangával, hogy a végére a főhös már túl tápos lesz. Már persze a többi karakterhez képest.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 11, 18:44:12 írta BlackPoet » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #28 Dátum: 13 feb 11, 19:59:31 »

Ilyen még nem igazán látok történni. Most csak azért lett ilyen erős Aladdin mert eddig semmit nem tudott abból használni, most meg igen erősen visszatért az eredeti ereje és most sokkal jobban is tudja már használni. Többiekkel meg mos nem tudjuk mi van csak annyit hogy Alibaba is edzett, szóval nála is van oka miért lesz erősebb majd.

Mellesleg a mangaka elég sok olyan szereplőt rajzol, akik nagyon nőiesen néznek ki először aztán csak az angolból veszem észre hogy fiú. Nem egyszer fordult meg ez már.

Hakuryuu anyjáról meg annyit hogy érdekes karakter de egyben nem értem picikét hogy miért ilyen. Seherezádé is nagyon jó és nem is látom se nem jónak, sem pedig gonosznak.
Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #29 Dátum: 13 feb 11, 20:52:53 »

Mert Mucikánál (húgom így nevezte el Ryuut) a Hamlett hatás érvényesül. Nevet Nevet Csak remélni merem, hogy nem ugyanaz lesz a sztori vége. ikszdé

Én japánul olvasom a mangát. Szóval nem igazán tudom milyen az angol fordítás. Viszont én Tituson kívül mindenkiről meg tudtam állapítani, hogy fiú e az illető vagy éppen lány. ikszdé Jó Titust első körben még Aladdin is csajnak nézte. Na az volt még az a rész, amin gurultam a nevetéstől. bow

Sherezádé nekem annak a típusnak tűnik, aki mindent megtenne azért, hogy megvédje az övéit. Bár, hogy a módszerei helyesek az már más kérdés. 
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!