24 szep 27, 21:14:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 714 715 [716] 717 718 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910331 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10725 Dátum: 14 okt 16, 16:08:42 »

Part 3-at kiabáló emberek, mi olyan bonyolult, abban az 5 szóban (4 + egy névelő), hogy "Vége lesz a Naruto mangának"?
Az, hogy vége lesz az nem azt jelenti, hogy utána folytatódik, hanem, hogy vége, nincs több fejezet, nem folytatódik, az író nem írja tovább, nem lesz tovább rajzolva, a shounen jump nem nyomtat több fejezetet belőle.

Persze az lehet, hogy új főhőssel ugyanebben a világban lesz új manga, de az nem a Naruto manga lesz.

Hát nem tudom ha vége lesz jövőhéten a harcnak akkor talán de nagyon tömör lesz akkor is. Elég sok az elvarratlan szál.

Igazából csak ezek vannak már:
-Mi van Ashura és Indra viszályával (Épp rendeződőben van)
-A faluk együtt maradnak-e.
-Kivel mi lesz. (általában az utolsó fejezet szokta ezt intézni).
-Lesz-e új hokage.

Amúgy, ahogy mondtam, nem tudom elképzelni, hogy az utolsó fejezet 20 oldal legyen. Pláne egy ilyen híres mangánál.
Ha az FMA kapott 100+ oldalt, szerintem a Naruto is fog egy jó 50-et.

@Fed

Nekik érzelmi szempontból, szentimentális alapon az volt. De maga  aharc az semmi extra nem volt pár korábbihoz képest olvasói szempontból.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 16, 16:10:24 írta Exkirion » Naplózva

skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #10726 Dátum: 14 okt 16, 16:28:34 »

Part 3-at kiabáló emberek, mi olyan bonyolult, abban az 5 szóban (4 + egy névelő), hogy "Vége lesz a Naruto mangának"?
Az, hogy vége lesz az nem azt jelenti, hogy utána folytatódik, hanem, hogy vége, nincs több fejezet, nem folytatódik, az író nem írja tovább, nem lesz tovább rajzolva, a shounen jump nem nyomtat több fejezetet belőle.

Höhöhö... mi az a névelő?

Amúgy én ebben nem hiszek csakazértse, amíg nem látom a saját szememmel! És kész.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10727 Dátum: 14 okt 16, 17:03:58 »

S boldogok lelkiszegények*...

Anno még a Sippuden közepénél megértettem, hogy az emberek már valami part3-ról halucinálnak.
De most eleve teljesen logikátlan lenne.

1.
Egy Shonen fight mozgatorógója, hogy a főhős mindig erősebb és erősebb ellenfelekkel néz szembe.
.... ufók? Darth Vader Halál csillag, Dermesztő, Cylonok... már csak paródia lenne.

2.
Látszik, hogy Kishinek is már rohadt magasra kell dobálni azt a labdát, és nem egyszer arccal adta visszapattanót.
Egy part 3 esetében a visszapattanó nagyon fájna neki.
Magyarán már nem tudna érdemben mit hozzátenni.

 Exkirion: az admin az nagyobb, mint a mod

*lelkiszegények jelentése : tudatlanok
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 16, 17:05:14 írta Shiro » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10728 Dátum: 14 okt 16, 17:04:59 »

Szöveg szempontjából kb az előző rész ellenététe,de így a jó.

Mint ha csak jojózna Sasuke.Viszont az élettelen páncél meglett töltve "lélekkel".Az igazi szamuráj.
Off:Pont Komamura Bankaijának az ellentettje.
On:
Az utalások is szépen haladnak a maguk útján.
Érdekes így a vége fele,szinte mindig értelemes fejet kap Sasuke Kishitől.
Jobb lett volna már előbb is,de így is elismerendő.Tetszik.

Rókavadász szamuráj kontra a sokkezű bölcs rókadémon.


Csak kíváncsiságból,de Sasukenak már ennyire fölös az Ems hogy elég a sima Sharinganja a Rinnegan mellé?-Vagy ez már így is marad?
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10729 Dátum: 14 okt 16, 17:15:28 »

Adminisztrátor
Úgy értettem, hogy olyan rang amit bárki elérhet akkor is ha nem a naruto-kun csoport tagja, hanem csak egyszerű fórumozó pl(kage, anbu vezető) ezek közül melyik a legnagyobb
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10730 Dátum: 14 okt 16, 18:09:57 »

Adminisztrátor
Úgy értettem, hogy olyan rang amit bárki elérhet akkor is ha nem a naruto-kun csoport tagja, hanem csak egyszerű fórumozó pl(kage, anbu vezető) ezek közül melyik a legnagyobb

Talán a Naruto-Kun Fórum Isten amúgy itt írja a rangokat http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6225.0
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10731 Dátum: 14 okt 16, 18:53:03 »

Szerintem Kishimoto elég jól ábrázolta most Naruto bijuu modját és Sasuke Susanooját páncélként.
Ez a fejezetet igazán izgalmas volt , remélem a következő is az lesz.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10732 Dátum: 14 okt 16, 19:13:48 »

Adminisztrátor
Úgy értettem, hogy olyan rang amit bárki elérhet akkor is ha nem a naruto-kun csoport tagja, hanem csak egyszerű fórumozó pl(kage, anbu vezető) ezek közül melyik a legnagyobb

Talán a Naruto-Kun Fórum Isten amúgy itt írja a rangokat http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6225.0

Húha  Technikai KO elég messze járok én még a 6000 hozzászólástól Szomorú
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Westside
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #10733 Dátum: 14 okt 17, 09:50:39 »

Part 3-at kiabáló emberek, mi olyan bonyolult, abban az 5 szóban (4 + egy névelő), hogy "Vége lesz a Naruto mangának"?
Az, hogy vége lesz az nem azt jelenti, hogy utána folytatódik, hanem, hogy vége, nincs több fejezet, nem folytatódik, az író nem írja tovább, nem lesz tovább rajzolva, a shounen jump nem nyomtat több fejezetet belőle.
     Naruto.com oldalon van valami visszaszámlálás,meglepetést ígérnek,szerintem part 3.Naruto lényege,naruto álma hogy hokage legyen,szerinted befejezik e nélkül?Nevetséges lenne.

Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #10734 Dátum: 14 okt 17, 10:33:02 »


Naruto.com oldalon van valami visszaszámlálás,meglepetést ígérnek,szerintem part 3.



Remélem, igazad lesz.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10735 Dátum: 14 okt 17, 12:07:45 »

A dragonball z a dragonball paródiája lenne? KAguyának a nagy semmi ellen kellett a szexuális közösülésben részesített hadsereg? Lényegtelen, honnan jött, ha már ennyiyt húzták? Rikodou testvérével Kishi poénból rejtéjeskedett? Lusta vagyok az oldal  teteje felé lévő hsz-okat idézni? Hogyan kell nem kérdő mondatokban beszélni? Ha más címet ad a folytatásnak ugyanaz a manga lesz-e még? Ha egy fa kidől az erdőben és senki nem hallja van miylen hamar találkozik egymással a két vonat? Mi van a rejtélyes háttérbe rajzolt alakkal aki pár fejezettel korábban rejtélyesen figyelt egy elvileg kihaltnak tűnő dimenzióban?
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10736 Dátum: 14 okt 17, 13:11:34 »

Egy Shonen fight mozgatorógója, hogy a főhős mindig erősebb és erősebb ellenfelekkel néz szembe.
.... ufók? Darth Vader Halál csillag, Dermesztő, Cylonok... már csak paródia lenne.

Miért, Kaguya-nak meg a "Szent Fának" volt még értelme? Ha nem lettek volna már 75%-al értelmesebb lett volna a történet, Madara - de akár már maga Obito is - elég lett volna, s legalább 40-50 felesleges fejezetet megspórolt volna.

A fejezetről - meg a harcról - annyit, hogy bejött, amit már "megálmodtak".

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3nFM4wDeXco" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3nFM4wDeXco</a>

Komolyan, következő fejezetben Sasuke megidézi a Titánt, Naruto meg az Evangelion fő mecha-ját. Maga a harc meg tuti, hogy legjobb esetben is a 698-ik (utolsó előtti) fejeztig elnyúlik majd, ha nem az utolsóban ér véget.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 13:15:05 írta sergei55 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10737 Dátum: 14 okt 17, 13:16:13 »

A dragonball z a dragonball paródiája lenne? KAguyának a nagy semmi ellen kellett a szexuális közösülésben részesített hadsereg? Lényegtelen, honnan jött, ha már ennyiyt húzták? Rikodou testvérével Kishi poénból rejtéjeskedett? Lusta vagyok az oldal  teteje felé lévő hsz-okat idézni? Hogyan kell nem kérdő mondatokban beszélni? Ha más címet ad a folytatásnak ugyanaz a manga lesz-e még? Ha egy fa kidől az erdőben és senki nem hallja van miylen hamar találkozik egymással a két vonat? Mi van a rejtélyes háttérbe rajzolt alakkal aki pár fejezettel korábban rejtélyesen figyelt egy elvileg kihaltnak tűnő dimenzióban?

Nem kell minden apróságnak kiderülnie. Hogy mért kellett neki a hadsereg azt csak ő tudta és nem árulta el. Van ilyen.
Kaguya lehet, hogy valami random falusi egy másik kontinensről azt ennyi. Hamura, Hagoromo tesója, aki tök egyértelműen családot alapított és ő lett a Hyuugák őse.
Az alak akiről beszélsz az meg valószínűleg ugyan az, mint a marson az arc. Egy alaknak tűnő paca a rajzon semmi több.

A videót a felettem lévő kommentben, meg köszönjük nem kérjük minden második oldalon. Elsőre sem volt vicces.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 13:17:06 írta Exkirion » Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10738 Dátum: 14 okt 17, 14:34:31 »

Szerintem nagyon jó fehezet. Nagyon sok történetből hiányzik az ilyen: nem tudod kinek van igaza. Bár alapvetően Narutóval értek egyet, mert Sasuke verziója nem szimpatikus, de ha objektív szemmel nézem, bizony neki van igaza. Annyira kiváncsi vagyok hogy mi lesz...
Bár a talk no jutsu gondolom viccből indult, ha végignézed a Naruto történetet, akkor tudod hogy tényleg van. És most Naruto talált egy ellenfelet, aki nem erősebb nála és ő se erősebb nála és még a talk no jutsu se megy *.*
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10739 Dátum: 14 okt 17, 14:55:06 »

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal gyerekek.

Olyan hogy DRAGON BALL Z MANGA, NEM LÉTEZIK!!!! Nevet Csak Dragon Ball manga van!!! Legalábbis abból amit Akira Toriyama alkotott abból csak ez van. Igazából mai napig nem értem miért adtak más címet anno DB-nél is az animenek egy időugrás miatt meg ugye Narutonál is a Shippuuden-t. Szerintem totál fölösleges. Igaz én is azt írtam hogy Part3 Naruto csak az maradt le folyton hogy én a mangára értem nem az animére. Tehát nem lesz Shippuuden 2 vagy tudom is én. Hanem úgy értettem hogy ugrunk az időben és látjuk hogy lesz Narutoból Hokage és mi lesz azután hogy ő már nem lesz. szerintem erre gondoltak a készítők is mikor azt mondják hogy "KÖVETKEZŐ GENERÁCIÓ" váltja a régit és a Naruto manga véget ér 10-én.

Exkirionnak abban igaza van, azt hiszem legalábbis hogy ő írta nekem hogy az már nem Naruto manga és fogjuk fel hogy vége a mangának.
Jogos! De Beelzebub Manga címe sem változott meg igazából túlzottan miután az eredeti manga véget ért. Nevet Csak kapott egy alcímet. Nevet

Csak hogy mondjak egy példát de lehetne sok másikat is. Szóval még csak időugrás sem kell hogy a manga folytatódjon. Az eredeti manga tuti hogy befejeződik hisz hivatalos tény! De a folytatás is hivatalos hogy mennyire értettük félre az majd úgyis kiderül. De én kétlem hogy a Színházi darabra értették hogy Következő Generáció átveszi a szerepet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 14:57:23 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 714 715 [716] 717 718 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!